Tag Archive: pinigai

Praktiškos Norfa akcijos

 

Norfos prekybos tinklas yra vienas didžiausių Lietuvoje, plačiausiai dėl savo reklaminio šūkio žinomas kaip geriausias pasirinkimas praktiškiems žmonėms. Tai ypač populiarus prekybos centras tarp moterų, vyresnių žmonių ir šeimų. Be abejo, pirkėjų patogumui oficialiame parduotuvės tinklalapyje nuolat skelbiamos Norfa akcijos bei kiti gundantys pasiūlymai, kuriuos mikliai pastebi ir jais pasinaudoja tie, kurie mėgsta perkant gerokai sutaupyti.

Kaip daro ir dauguma kitų prekybos tinklų, internete ir parduotuvėse reguliariai išleidžiami leidiniai, kur skelbiamos naujausios Norfa akcijos. Verta pastebėti, jog Norfos leidiniai skiriasi nuo kitų. Visų pirma, jie galioja ilgiau – ne vieną savaitę, o kelias ar net beveik mėnesį. Taip pat juose akcentuojama ne tik kiek litų ar procentų nuo kainos sutaupysite, bet ir skatinama pirkti du už vieno kainą, arba perkant dvi prekes trečią gauti nemokamai. Tai naudinga dėl to, kad Norfa akcijos taikomos prekėms, kurios greitai nesuges, dėl to galite drąsiai užsipirkti didesnį produktų skaičių be baimės, kad po kelių dienų teks išmesti nesuvartotą jų kiekį. Be to, Norfa puslapyje galite rasti ir kitus pasiūlymus apie suteikiamas nuolaidas tam tikro gamintojo produkcijai ar konkrečių prekių linijai.

Kad būtų dar lengviau sužinoti ir nepraleisti naujausių pasiūlymų, prekybos centras kviečia juos sekti Facebook puslapyje, kur skelbiamos ne tik nuolaidos, bet ir kiti praktiški patarimai buityje. Taip pat galite prenumeruoti naujienlaiškį, pasirenkant kurios kategorijos jus domina – akcijos, išpardavimai, žaidimai ir loterijos, ar tiesiog naujienos apie parduotuves.

Taip pat yra galimybė įsigyti lojalumo kortelę. Tai viena iš populiariausių Lietuvoje nuolaidų kortelių, kurių yra net trys tipai: klasikinė, sidabrinė ir auksinė. Pasirinkus vieną iš jų, kiekvieną sykį perkant šioje parduotuvėje jūsų nuolaidos kortelėje susikaups Norfa litai, kuriuos galėsite panaudoti padengiant net iki 50% pirkinių vertės, o taip pat ir gauti nuolaidas kurui „Neste Oil“ ir „Saurida“ degalinėse.  Patogu ir tai, kad galite sekti kiek litų sukaupėte, išleidote ir atgavote, tiesiog prisijungus prie savo sąskaitos Norfa parduotuvėjes puslapyje.

 

Katalizatorių supirkimas Kaune – Rhodium.lt

 

Kaune visas automobilistų gyvenimas verda netoli turgaus arba jame pačiame. Automobilių turguje automobiliai perkami, parduodame, remontuojami, superkamos įvairios naudotos dalys ir atliekos. Katalizatorių supirkimas Kaune taip pat vyksta turguje, kuriame veikia net keli tokie taškai. Iš jų rekomenduojame Rhodium.lt.

Rhodium.lt pavadinimas kilęs iš žodžio „rhodium“, kuris lietuviškai reiškia rodį – cheminį elementą, žymimą raide Rh. Tai 45 elementas Mendelejevo lentelėje, metalas. Toks vardas kilo nuo jo spalvos, kuri yra tamsiai raudona it rožės. Rožė graikiškai – rhodon.

Rodis dažnai maišomas su kitu cheminiu elementu – radžiu (Ra), kuris yra šarminių žemių metalas, be to dar ir radioaktyvus.

Paklausite, prie ko čia tas rodis, kai veikla – katalizatorių supirkimas? Atsakymas labai paprastas – rodis yra vienas iš trijų metalų, kuris superkamas kartu su katalizatorių duženomis. Kiti du yra platina ir paladis. Jie brangesni už rodį, bent jau kol kas. Tauriųjų metalų kainas rasite Rhodium.lt tinklalapyje.

Gudragalviai meistrai iš karto paklaus – kuriems galams katalizatorius reikia priduoti kažkokiems supirkėjams? Gal patys galim juos sudaužyti ir tuos metalus „paimti“? Jei viskas būtų taip parasta, supirkėjų tikrai nereiktų, patikėkite. Supirktuvės yra ne tik būdelė su svarstyklėmis ir statybiniu konteineriu šalimais. Reikalinga speciali technika, padedanti nustatyti metalų kiekį kiekviename katalizatoriuje, kad būtų galima paskaičiuoti konkrečią kainą. Kalba eina apie tauriuosius metalus, kurių gramas kainuoja dešimtis litų.

Kaina nustatoma po dvigubos analizės. Pirmiausiai specialiu prietaisu nustatoma, ar katalizatorius paladinis, ar platininis. Tada jis sumalamas, paimamas nedidelis pavyzdys ir dedamas į specialią laboratorijos įrangą, kuri nustatinėja medžiagų sandarą. Panašias rodo per CSI filmus, kur viskas sudedama į kolbutes ir sukama, kol kompiuteris parodo, kiek ir kokių elementų yra. Tada apskaičiuojama, kiek ir kokių metalų yra visame katalizatoriaus lauže pagal jo svorį. Su plaktuku ir kaltuku to padaryti neįmanoma, nes metalai yra lydiniai, ir jiems atskirti reikalingos sudėtingos cheminės reakcijos, atliekamos laboratorijose. Kiekviename garaže to nepadarysi, todėl supirktuvės yra vienintelė vieta, kur galima gauti naudos iš katalizatorių.

Rhodium.lt darbuotojai gali išsamiau papasakoti, kaip viskas vyksta, susiraskite juos Kauno automobilių turguje.