Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip gauti kreditą automobiliui?

kreditas automobiliui

Šiuo metu vartojamieji kreditai yra labai paklausūs ir šia paslauga yra pasinaudoję arba ketina pasinaudoti artimiausiu metu labai didelis procentas gyventojų. Vartojimo kreditus žmonės ima įvairiems didesniems pirkiniams, kuriems susitaupyti labai greitai nepavyksta. Vienas iš jų – automobilio įsigijimui.

Valstybei griežtinant įstatymus ir dar labiau apmokestinant taršius automobilius, vis daugiau žmonių ima žvalgytis naujesnio arba visiškai naujo automobilio. O kaip žinia, nauji automobiliai kainuoja ne tokius ir mažus pinigus. Todėl daugeliui pirkėjų automobilio lizingas arba vartojimo paskola automobiliui – bene vienintelis pasirinkimas, jeigu nėra galimybės pasiskolinti kitur.

Vartojimo kreditus išduoda visos paskolas teikiančios bendrovės, atsakingai įvertindamos kiekvieno kliento finansines galimybes. Tai reiškia, kad kaip ir bet kokios paskolos išdavimo atveju, yra vertinamos kliento pajamos, išlaidos, kredito istorija ir kiti kriterijai. Be to, klientas turi būti pilnametis asmuo ir turėti oficialias nuolatines pajamas.

Skirtingai nuo būsto paskolos, kredito automobiliui maksimalus laikotarpis yra žymiai trumpesnis. Paprastai vartojimo kreditas arba automobilio lizingas suteikiamas iki 60 mėnesių, nepriklausomai nuo kreditą suteikiančios įstaigos. Tai reiškia, jog kuo didesnė bus vartojimo kredito suma, tuo didesnė įmoka, todėl reikia tinkamai ir patiems įsivertinti savo finansines galimybes.

Kiekvienoje kredito bendrovėje paskolos automobiliui sąlygos gali būti skirtingos – gali skirtis palūkanų norma, skolinamos sumos dydis, kartais gali būti reikalaujama laiduotojo. Todėl prieš pasirenkant paskolos automobiliui davėją, reikėtų kreiptis bent į kelis iš jų ir sužinoti jų teikiamas sąlygas.

Vartojimo kreditus suteikiantys bankai neretai laikosi šiek tiek griežtesnių sąlygų, nei, tarkime, įvairios Kredito unijos. Todėl verta pasidomėti ne tik bankų teikiamomis vartojimo kreditų paslaugomis ir jų sąlygomis, tačiau paieškoti ir alternatyvų. Juo labiau, kad visos įstaigos kreditų klausimais konsultuoja klientus nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.