Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip įsirengti vėdinimo sistemą?

vėdinimo sistema

Vėdinimo sistemos vis dažniau įrengiamos ne tik statant naujus namus, bet ir senos statybos gyvenamosiose ar komercinėse patalpose. Šių sistemų paskirtis – nešvaraus vidinio oro pašalinimas, į sistemą patenkančio lauko išvalymas ir tiekimas į patalpas. Vėdinimo sistemų pagalba namai visuomet aprūpinami grynu ir švariu oru. Tai ne tik užtikrina komforto jausmą namuose, bet ir padeda išvengti tokių nemalonių reiškinių, kaip pelėsio ar grybelio atsiradimas namuose. Įrengiant vėdinimo sistemas naudojami rekuperatoriai. Įsigyjant šiuos prietaisus dažniausiai pasinaudojama ir montavimo paslaugomis. Vėdinimo sistemų prietaisus, įvairių rūšių rekuperatorius,  jų priedus, montavimo paslaugas ir profesionalias konsultacijas  galite rasti čia: https://www.rekuperatoriucentras.lt/vedinimo-sistemos. O norintiems žinoti kaip įsirengti vėdinimo sistemą, suteikiame pagrindinę informaciją.

  • Ortakių išvedžiojimas

Tinkamas ortakių pasirinkimas ir teisingas sumontavimas turi svarbią reikšmę efektyviam vėdinimo sistemos veikimui. Ortakiais cirkuliuoja oras iš/ į patalpas ir lauką. Tinkamo skersmens ir medžiagos ortakiai pasirenkami atsižvelgiant į planuojamą montuoti rekuperacinę sistemą, patalpų plotą ir kitus rodiklius. Ortakiai dažniausiai montuojami laikančiose konstrukcijose, grindyse. Atliekant šiuos darbus svarbu išlaikyti maksimalų sandarumą. Sumontavus ortakius jie paslepiami po apdailos detalėmis – apdailos plokštėmis, pakabinamomis lubomis ir pan.

  • Kaminėlių montavimas

Išoriniai kaminėliai montuojami atliekant stogo klojimo darbus. Kaminėlių ir stogo izoliacijos etapas turi būti atliekamas itin kruopščiai. Per šias angas iš patalpų pašalinamos dulkės, riebalai ir kiti nešvarumai.

  • Rekuperatoriaus pajungimas

Rekuperatorius sujungiamas su didelio skersmens į išorę išvestu ortakiu. Rekomenduojama montuojant naudoti priedą – garso slopintuvo vamzdį. Ši priemonė nuslopina rekuperatoriaus veikimo sukeliamą garsą.

Tai pagrindiniai vėdinimo sistemos įrengimo etapai. Žinoma, vėdinimo sistemą galima įsirengti ir patiems, tačiau norint profesionalaus darbų atlikimo, rekomenduojama kreiptis į šios srities meistrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.