Nuomojame vietą reklamai internete

Terasinės lentos, kokią medieną rinktis?

terasines lentos

Terasa dažnai yra ta vieta, kurioje bene maloniausia leisti laiką. Šiltuoju metų laiku vakarai su šeima ar bičiuliais lauko terasoje tampa atsipalaidavimo ir malonaus bendravimo akimirkomis. O ir kitais metų laikais dažnai mėgstame gamtos prieglobstyje išgerti puodelį karštos arbatos. Nusprendusiems įsirengti šį komforto kampelį, pirmaisiais uždaviniais tampa terasos projektavimas, kurį sudaro statinio brėžiniai, medžiagų pasirinkimas ir kiti veiksmai. Žinoma, geriausia šį darbą patikėti šios srities profesionalams. Terasos projektavimo paslaugas, atliktų darbų pavyzdžius ir specialistų konsultacijas rasite čia : http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/terasos.htm. O mes dalinamės informacija apie terasinių lentų medienos rūšis ir jų savybes.

  • Maumedis

Pagrindinis terasinių maumedžio lentų privalumas yra atsparumas lauko sąlygoms. Didelis šios medienos sakingumas įtakoja atsparumą drėgmei, šalčiui, karščiui. Maumedžio medienos lentos gaminamos lygaus arba rifliuoto paviršiaus. Lygaus paviršiaus lentos mažiau kaupia nešvarumus, tačiau yra slidesnės. Tuo tarpu naudojant rifliuoto paviršiaus maumedžio lentas jos bus neslidžios, bet sunkiau valomos.

  • Pušis

Iš pušies gaminamos terasinės lentos yra pigesnės nei maumedžio. Jos taip pat pakankamai atsparios atmosferos poveikiui. Dažniausiai pušinės terasinės lentos jau būna padengtos impregnantu, kuris apsaugo lentas nuo pelėsio, grybelio ar kitų pažeidimų. Tačiau tiek dėl maksimalios apsaugos, tiek kuriant terasos dizainą, šias lentas taip pat rekomenduojama dažyti tam skirtais dažais.

  • WPC

WPC (angl. wood plastic composite) – tai medienos ir plastiko mišinys. Pastaruoju metu ši medžiaga vis dažniau naudojama terasinių lentų gamyboje ir tampa vis labiau populiaresnė. Mediena ir plastikas gali būti naudojami įvairiu santykiu, tačiau dažniausiai šią medžiagą sudaro 70 % medienos ir 30 % plastiko. WPC medžiaga nesiplečia, nesitraukia ir yra pilnai atspari deformacijai, net esant aplinkos poveikiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.