Nuomojame vietą reklamai internete

Skubių siuntų terminai

siuntos

Pasirašius bendradarbiavimo sutartį https://www.siuskpigiau.lt/apie-mus jūs sutaupote laiko, siuntų siuntimui, siuntos paimamos patogiu laiku ir galite būti garantuoti, jog siunta pasieks gavėją. Kurjeris atvyks paimti siuntas ir jos bus pristatytos tiesiai nurodytiems gavėjams.

  • Korespondencijos, siuntų pristatymas per 2-3 dienas.
  • Expres siuntos ir korespondencija- tą pačią darbo dieną.
  • Super  expres siuntos ir korespondencija Lietuvoje per 3 valandas.
  • Skubios siuntos bei korespondencija per 24 val.

Siuntų užsakymų ir valdymo sistema

Nauji technologiniai sprendimai,  automatizuota darbo sistema, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas, leidžia siūlyti geriausias pervežimų ir papildomų paslaugų kainas, atitinkančias teikiamų paslaugų kokybę. Dėka ilgametės bendradarbiavimo patirties su vežėjais ir kurjerių tarnybomis užtikrinama aukščiausia paslaugų kokybė ir geriausiai kliento poreikius atitinkantį rezultavimą. Kiekviena užsakyta siunta prioritetinė, tai leidžia tiek siuntėjui, tiek gavėjui jaustis saugiai. Užsakyti siuntų pristatymo paslaugą gali asmuo ar įmonė bet kuriuo paros metu suvedus užsakymą į siuntų užsakymų ir valdymų sistemą. Kurjerių paslaugos yra skirtos fiziniams asmenims, tiek įmonėms ir privačiam verslui, turintiems didelius siuntų kiekius.

Paslaugų sąrašas

  • Korespondencijos, siuntų paėmimas- pristatymas Lietuvoje ir užsienyje.
  • Korespondencijos, siuntų pokavimas ir vokavimas.
  • Asmeninis dovanų bei gėlių puokščių įteikimas.
  • Jūsų reklamos platinimas.

Patogus prekių pristatymas

Prekes pristato pardavėjas arba pardavėjo įgaliotas atstovas. Kurjerių tarnyba prekes į namus, biurą ar kitą vietą pristatys jums patogiu metu. Taip pat  skubios siuntos užsakymo dieną siunčiamos per Kautros  siuntas autobusais.

Prekių priėmimas

Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos būklę, sutikrinkite pakuočių skaičių važtaraštyje, bei realiai jums pristatytą pakuočių skaičių. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, privalote tai atžymėti važtaraštyje, bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Jums pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

Kuo naudinga siuntų kainos skaičiuotė?

Naudodamiesi siuntų  pristatymo kainos skaičiuokle galima sužinoti bet kurios paslaugos kainą tarp bet kurių dviejų pasirinktų pasaulio šalių arba išsirinkti sau tinkamiausią siuntinių kainos Lietuvoje pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.