Nuomojame vietą reklamai internete

Praktiškos Norfa akcijos

Norfos prekybos tinklas yra vienas didžiausių Lietuvoje, plačiausiai dėl savo reklaminio šūkio žinomas kaip geriausias pasirinkimas praktiškiems žmonėms. Tai ypač populiarus prekybos centras tarp moterų, vyresnių žmonių ir šeimų. Be abejo, pirkėjų patogumui oficialiame parduotuvės tinklalapyje nuolat skelbiamos Norfa akcijos bei kiti gundantys pasiūlymai, kuriuos mikliai pastebi ir jais pasinaudoja tie, kurie mėgsta perkant gerokai sutaupyti.

Kaip daro ir dauguma kitų prekybos tinklų, internete ir parduotuvėse reguliariai išleidžiami leidiniai, kur skelbiamos naujausios Norfa akcijos. Verta pastebėti, jog Norfos leidiniai skiriasi nuo kitų. Visų pirma, jie galioja ilgiau – ne vieną savaitę, o kelias ar net beveik mėnesį. Taip pat juose akcentuojama ne tik kiek litų ar procentų nuo kainos sutaupysite, bet ir skatinama pirkti du už vieno kainą, arba perkant dvi prekes trečią gauti nemokamai. Tai naudinga dėl to, kad Norfa akcijos taikomos prekėms, kurios greitai nesuges, dėl to galite drąsiai užsipirkti didesnį produktų skaičių be baimės, kad po kelių dienų teks išmesti nesuvartotą jų kiekį. Be to, Norfa puslapyje galite rasti ir kitus pasiūlymus apie suteikiamas nuolaidas tam tikro gamintojo produkcijai ar konkrečių prekių linijai.

Kad būtų dar lengviau sužinoti ir nepraleisti naujausių pasiūlymų, prekybos centras kviečia juos sekti Facebook puslapyje, kur skelbiamos ne tik nuolaidos, bet ir kiti praktiški patarimai buityje. Taip pat galite prenumeruoti naujienlaiškį, pasirenkant kurios kategorijos jus domina – akcijos, išpardavimai, žaidimai ir loterijos, ar tiesiog naujienos apie parduotuves.

Taip pat yra galimybė įsigyti lojalumo kortelę. Tai viena iš populiariausių Lietuvoje nuolaidų kortelių, kurių yra net trys tipai: klasikinė, sidabrinė ir auksinė. Pasirinkus vieną iš jų, kiekvieną sykį perkant šioje parduotuvėje jūsų nuolaidos kortelėje susikaups Norfa litai, kuriuos galėsite panaudoti padengiant net iki 50% pirkinių vertės, o taip pat ir gauti nuolaidas kurui „Neste Oil“ ir „Saurida“ degalinėse.  Patogu ir tai, kad galite sekti kiek litų sukaupėte, išleidote ir atgavote, tiesiog prisijungus prie savo sąskaitos Norfa parduotuvėjes puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.