Nuomojame vietą reklamai internete

Naujiena nekilnojamo turto rinkoje – vertinimo sistema Untu.lt

Ar ir Jums ne kartą yra tekę susidurti su parduodamų butų skelbimais, kur kainos gerokai padidintos? Normalu, kad pardavimų agentūros šiek tiek pakelia parduodamų butų kainas siekdamos uždirbti pelno, tačiau kartais tenka pastebėti ir tokių skelbimų, kur kainos visiškai neatitinka realios buto vertės. Tai gana opus reikalas ne tik tiems, kurie nori įsigyti butus, tačiau ir parduodantiems. O jei Jūsų kaina per maža? O jei per didelė? Ir vienas ir kitas variantas pasirodys įtartinas. Kaip tiksliai žinoti, kiek Jūsų butas vertas ir kaip neapgauti savęs ir kitų?

Jei kažkada bandydami įvertinti buto kainą tardavomės su nusimanančiais žmonėmis arba patys bandydavome primesti tikrąją buto kainą, turėdami galvoje dar ir nusidėvėjimą, tai tokiems svarstymams atėjo galas. Internete jau veikia pirmoji NT vertinimo sistema. Tai labai patogus įrankis, kuriuo nemokamai leidžia naudotis untu.lt Kaip tai padaryti? Tereikia užsiregistruoti ir savo ar kaimyno buto vertę sužinosite vos per kelias minutes.

Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, Jums reikia užpildyti visus skaičiuoklės laukus. Klausimų nėra labai daug, be to, apskaičiuoti šiandieninei buto vertei užtenka užpildyti vos 85 proc. visų klausimų. Čia Jums reikės pateikti kelis pagrindinius duomenis: įvertinti sienų ir lubų būklę, apibūdinti šildymą, langų ir buto patalpų išdėstymą, bendrijos situaciją, net nupasakoti vietos automobiliui buvimą. Šiems nesudėtingiems klausimams atsakyti Jūs užtruksite tikrai nedaug laiko ir štai jau žinote savo šiandieninę buto vertę. Jau galite ramiai kelti skelbimą su tiksliai žinoma savo būsto kaina. Ketinate įsigyti butą? Ši butų vertės skaičiuoklė taip pat gali pagelbėti. Tokiu pačiu principu galite suskaičiuoti ir Jums patikusio buto vertę. Taip galėsite būti tikri, ar pardavėjas neketina iš šio pardavimo gerokai pasipelnyti. Apsaugokite save nuo apgavikų.

Butų skaičiuoklė yra tikrai seniai rinkoje laukta naujiena. Pagrindinis jos tikslas – kiek įmanoma praskaidrinti butų prekyba ir pardavimą gyventojų tarpe. Kadangi sistema dar visai nauja, kol kas ji veikia tik Vilniuje ir skaičiuoja tik butų vertes. Tačiau ji jau tobulinama ir greitu laiku turėtų pasiūlyti tokią pačią paslaugą ir Vilniaus nuosavų namų gyventojams. Tokia sistema – tai puiki pagalba priimant bet kokius su nekilnojamuoju turtu susijusius sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.