Tag Archive: buhalterinė apskaita

Kam reikalingos buhalterio paslaugos?

 
pinigai

Verslo kompanijos yra būtinas buhalterinių dokumentų tvarkymas, todėl, kad to reikalauja LR įstatymai. Kitas svarbus niuansas yra tai, kad norėdami užsisakyti profesionalias paslaugas turėsite ieškoti tinkamo paslaugos tiekėjo. Aišku, visuomet kyla klausimas ar apsimoka samdyti įmonę ar vis dėl to yra geriau turėti savo buhalterijos skyrių. Šioje vietoje rekomenduojame tiesiog skaičiuoti pinigus. Įvertinkite kiek jums kainuos buhalterijos skyriaus išlaikymas ir kiek kainuos kitos kompanijos samdymas. Buhalterio paslaugos gali kainuoti ir nuo 50 Eur/mėn ir iki kelių tūkstančių eurų per mėn. Viskas priklauso nuo to, kaip realiai dirba kompanija. Vienos orientuojasi į smulkius klientus, kitos dirba tik su didelėmis įmonėmis. Tačiau aišku, kad dažniausiai tokias paslaugas teikiančios įmonės dirba su smulkiu verslu. Tiesiog didelei kompanijai ženkliai geriau turėti savo buhalterius.

Ar buhalterio paslaugos yra brangios?

Rinka tikrai didelė ir galima rasti įvairių kainų. Vienos įmonės dirba pigiau, kitos brangiau. Tačiau bendrai jau minėjome, kad galima rasti ir labai pigiai dirbančių specialistų ir brangiai. Buhalterio paslaugos yra reikalingas dar ir dėl to, kad nėra paprasta tvarkyti buhalterinius dokumentus. Reikia gerai išmanyti įstatymus ir sekti naujienas. Juk Lietuvoje gana dažnai keičiasi informacija, todėl kiekvienas verslininkas tikrai negali visko žinoti. Aišku ir nereikia. Tam yra skirtos tokios paslaugos. Tik nereikia galvoti, kad jos labai brangiai kainuoja. Daugelis specialistų puikiai supranta savo darbą ir jį atlieka už konkurencingas kainas.

Kodėl viskas brangsta?

Tikrai dažnai girdime klausimą, kodėl brangsta įvairios paslaugos. Juk tikriausiai kiekvienas supranta, kad kokybiškos paslaugos turi būti atliktos laiku ir profesionaliai. O šiuo metu tikrai nėra daug aukšto lygio specialistų. Daug jaunų žmonių išvažiuoja į užsienį, todėl realiai yra sunku surasti tinkamų darbuotojų. Taigi, buhalterinių paslaugų kompanijos yra priverstos didinti atlyginimus, kad surastų tinkamus žmones. Juk nesamdysi bet ko. Reikia, kad specialistas turėtų tinkamą kompetenciją ir galėtų visus darbus atlikti laiku ir be jokių priekaištų. Kitas variantas, tai kodėl neužsisakius tokių paslaugų internetu. Juk galima pirkti ne tik Vilniaus įmonių paslaugas, bet ir Kauno, Klaipėdos. Aišku, dažnu atveju kaip tik viskas vyksta atvirkščiai. Žmonės perka Vilniečių paslaugas. Juk mažesniuose miesteliuose dirbančioms įmonėms kaip tik yra geriau dirbti su sostinės kompanijomis. Jos juk siūlo itin geras kainas ir turi ženkliai daugiau patirties. Kartais tokios paslaugos gali kainuoti net iki trisdešimties procentų pigiau. Kiekvienas specialistas gali užsisakyti tokias paslaugas ir gauti tinkamai atliktą darbą.

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

 

Ekologiniai verslo projektai: atmintinė

 

http://nordgain.lt/Keletas minčių, kurios turėtų sudominti verslo pasaulio atstovus. Skaitykite toliau ir galbūt atrasite šį tą naudingo.

Pirmieji žingsniai

Gavote užduotį sukurti projektą, kurį galėtų vykdyti Jūsų organizacija, ir nežinote, nuo ko pradėti? Pirmiausia projektas turi būti susijęs su Jūsų įmonės verslo plėtra.

Apsvarsčius visus galimus variantus, galima mėginti organizuoti ekologinį projektą. Nes situacija, kuri susidarė po Rusijos rinkos uždarymo Lietuvos ūkininkų produkcijai, yra labai palanki sąlyga ir priežastis plėtoti tokią idėją. Svarstant verta kreiptis į http://nordgain.lt/.

Projekto tikslas

Koks startas? reikia numatyti pasirinkto projekto tikslą.

Projekto metu Jūsų įmonė gali organizuoti kitų įmonių, veikiančių ekologiškuose sektoriuose, dalyvavimą tarptautinėse parodose. Siekiant numatyto tikslo, projekto metu į Lietuvą būtų kviečiami potencialūs verslo partneriai iš užsienio. Visų šių darbų sumaištyje svarbu nepamiršti ir tikslios projekto buhalterinės apskaitos, todėl tokių profesionalų kaip http://nordgain.lt/ pagalba ypač praverčia.

Užsienio verslininkų pritraukimas į Lietuvos rinką

Suplanavus, kad projekto laikotarpiu bus įgyvendinta programa, skatinanti užsienio verslininkus aktyviai įsitraukti į Lietuvos verslo procesus konsultacijomis, reikia turimais kontaktais pagelbėti Lietuvos įmonėms įsitvirtinti naujose rinkose.

Taip pat reikėtų organizuoti renginius, skatinančius ekologinio ūkio vystymąsi, ekologiškos produkcijos populiarinimą bei eksporto apimčių ir rinkų plėtrą.

Uždaviniai tikslui pasiekti

Turint projekto tikslą svarbu išsikelti uždavinius, kaip to tikslo bus siekiama. Pavyzdžiui, galėtų būti formuluojami šie uždaviniai:

  1. Išanalizuoti organizacijos aplinką bei projekto integracijos ir apimties valdymo galimybes.
  2. Apsibrėžti ekologinio projekto apimtį bei sudaryti suskaidytų darbų lentelę.
  3. Pasikviesti įmonę http://nordgain.lt/ tvarkyti projekto buhalterinę apskaitą.
  4. Suplanuoti projekto laiko, kaštų ir aprūpinimo valdymą.
  5. Suplanuoti projekto žmogiškųjų išteklių, komunikacijos ir suinteresuotųjų šalių valdymą.
  6. Pasiruošti galimoms projekto rizikoms ir suplanuoti kokybės valdymą.

Organizacijos vertinimas (SSGG analizė)

Svarbu nepamiršti, kad atliekant bet kurios bendrovės ar projekto strateginį planavimą verta atlikti analizę, kuria apžvelgiamas ne tik nuosavas verslas, bet įvertinama ir konkurentų veikla. Taip pat susipažįstama su dabartine rinkos situacija. Šią užduotį padeda įvykdyti SSGG (SWOT) analizė.

SSGG atspindi stiprybes (ką organizacija yra pajėgi atlikti), silpnybes (ko organizacija negali atlikti), galimybes (potencialiai naudingos sąlygos organizacijai) ir grėsmes (potencialiai nenaudingos sąlygos organizacijai).

Projekto apimtis

Jei atlikus rinkos tyrimą paaiškėja, kad projekto poreikis (užsidarius Rusijos rinkai, Lietuvos įmonėms pačioms atrasti naują rinką gan sunku, tad projekto metu joms galimai bus padedama rasti naujas eksporto į užsienį kryptis) iš tiesų egzistuoja, tuomet metas imtis kitų žingsnių. Pirmiausia reikia patikėti projekto buhalterinę apskaitą savo srities profesionalams, pavyzdžiui, http://nordgain.lt/.

Atlikus šį svarbų žingsnį reikia numatyti projekto trukmę. Optimali trukmė tokiam projektui – 12 mėnesių. Privalu išsikelti projekto reikalavimus, sakykime, tokius: užsienio partnerių paieška, parodos organizavimas (patalpų paieška, projekto dalyvių paieška), interneto svetainės sukūrimas. Svarbu atsižvelgti į realius laukiamus rezultatus, pavyzdžiui, numatoma, jog projekto pabaigoje Lietuvos ekologiškos produkcijos gamintojai atras naujas eksporto rinkas / kryptis Vakarų šalyse, sėkmingai bendradarbiaudami su surastais investuotojais. Nepamirškite nustatyti ir sėkmės kriterijų. Jie gali būti ir tokie: projektas bus sėkmingas, radus potencialius užsienio parnerius bei Lietuvos įmonėms sudarius sutartis su jais. Gali būti ir tam tikrų prielaidų arba apribojimų, pavyzdžiui, galimybė, jog susidomės nepakankamas skaičius dalyvių, be to, sėkmingai įgyvendinti idėją gali trukdyti ir užsienio partnerių trūkumas, menkas domėjimasis Lietuvos įmonėmis.

 

 

 

 

Ost Express – įmonė, kuri gali padėti Jūsų verslui

 

Ost ExpressAr kada teko girdėti apie tai, kad yra tokių įmonių, kurios gali padėti Jūsų verslui? Taip, sutinkame, kad iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kad tai neįmanoma, tačiau šiandien, norime Jums papasakoti apie tai, kas yra tokia pagalba. Kitaip tai būtų galima pavadinti – paslaugos verslui. Tai tokio tipo paslaugos, kurios gali padėti Jūsų įmonei. Turbūt niekam nėra paslaptis, kad yra tokių žmonių, kurie turi itin smulkų biznį, todėl, kaip elementarus pavyzdys, galėtų būti buhalterio darbo vieta. Ar įmonei, kuriai reikalinga itin minimali buhalterinė apsauga, apsimoka samdyti buhalterį, kuris sėdėtų ir nieko neveiktų? Ar nebūtų logiškesnis sprendimas samdyti buhalterį tik tada, kai jo reikia? Taip, daugelis žmonių pasakytų, kad būtų, tačiau ar tai yra lengva padaryti – geras klausimas. Kadangi klausimas ar yra tokių buhalterių, kurie dirbtų tik tada, kai jų paprašo, o atsakymas yra labai paprastas – ne. Įmonė Ost Express, kaip jau minėjome, gali pasiūlyti paslaugas verslui, todėl šios paslaugos nėra išimtis, todėl įmonė Ost Express Jums gali pasiūlyti buhalterines paslaugas, kurios Jums gali būti naudingos, kadangi nereikės samdyti nuolatinio darbuotojo, o Ost Express buhalteris ar buhalterė dirbs tik tada, kai reikės.
Turbūt niekam nėra paslaptis, kad Lietuvoje tikrai yra tokių miestų, kurie gali pasiūlyti tikrai itin menką buhalterių pasirinkimą, o taip yra todėl, kad tokių buhalterių nėra, kadangi visi geri buhalteriai dažniausiai turi darbą tam tikrose įmonėse,  o kiti jau dažniausiai būna išbandyti, tačiau atsiliepimai apie juos – blogi. Buhalterinės paslaugos Vilniuje – šiame mieste nesunkiai galite rasti Jums reikalingų paslaugų. Buhalterinės paslaugos Kaune, buhalterinės paslaugos Klaipėdoje – taip pat vieni iš didžiausių Lietuvos miestų, kuriuose Jums tinkančią ar tinkantį buhalterį rasti neturėtų būti sunku. Buhalterinės paslaugos Vilkaviškyje, buhalterinės paslaugos Tauragėje – tai miestai, kuriuose šių darbuotojų pasiūla gali būti kelis, ar net keliasdešimt kartų mažesnė. Buhalterinės paslaugos Telšiai – taip pat miestas, kuriame rasti tinkamą šios srities specialistą lengva tikrai nebūtų.

Ost Express įmonė, kaip jau minėjome, gali pasiūlyti paslaugas verslui, kurios yra itin patogios, buhalterinės paslaugos kaina priklauso nuo to, kokiu greičiu viską padarome, taip pat kiek dažnai reikia šio srities specialisto pagalbos. Buhalterinės paslaugos pagal individualios veiklos pažymą, asmenims, kurie turi tokį verslą, taip pat būtina turėti tam leidimus.

Kalbant apie išvadas, reikėtų paminėti, kad Ost Express yra puikios paslaugos verslui, kurios gali būti suteiktos ir per internetą, tačiau toli gražu ne visos, kadangi ši įmonė siūlo labai daug įvairių paslaugų, kurios yra teikiamos realybėje, tačiau yra ir tokių paslaugų, kurios gali būti suteiktos per internetą.

 

 

Kokias paslaugas teikia buhalterinės įmonės?

 

buhalterinė apskaitaDaugelis piliečių pyksta, kad prireikus informacijos apie finansus jos neįmanoma suprasti. Atrodo, parašyta lietuviškai, tačiau už ką tiksliai esame atsakingi ir kiek kam turime sumokėti – gana sunku suvokti. Buhalterinė apskaita tai darbas, kuris reikalauja nuolatinio tobulėjimo, finansinio raštingumo. Deja, jį turi ne visi ir tai gana normalu, kadangi mokykloje per matematikos pamokas mokoma visai kitų dalykų. Tokiu atveju, jei dirbate su individualia veikla, jei esate atsakingas už nuolatinį savo pajamų suvedimą – buhalterinė apskaita ir ją atliekantys profesionalai tiesiog būtini. Kodėl verta pasisamdyti profesionalus, kai teoriškai asmuo viską gali padaryti pats? Kadangi jie nedaro klaidų.

Buhalterinė apskaita – specifinė niša

Tie asmenys, kurie kada nors yra susidūrę su VMI tvirtina, kad jau geriau kiekvieną mėnesį mokėti pinigus profesionalioms įmonėms, tačiau būti tikram, kad veikla vykdoma švariai. Paprasčiausiai, įstatymus net ir nuoširdžiai norint suvokti yra gana sunku. Ką jau kalbėti apie tai, kad pastarieji dinamiški. Tokiu atveju reiktų nuolatos sekti kas vyksta finansų ir buhalterinės apskaitos pasaulyje. O jei asmuo yra menininkas ir gyvena pardavinėdamas paveikslus? Jam tikrai nereikia papildomų žinių bagažo, kurį kai kuriais atvejais net labai sunku suvokti.

Ką gausite pasisamdęs profesionalą?
Buhalterinė apskaita yra labai platus apibrėžimas. Tokias paslaugas teikianti kompanija pirmiausia susideda pirmuosius žingsnius siekiantiems įsteigti kokią nors įmonę ar veiklą. Rekomenduoja, kaip tai geriau daryti ir kokį įmonės tipą pasirinkti. Tuo pačiu padeda sutvarkyti visus dokumentus, kurie labai daug žmonių paprasčiausiai būna neįveikiamas kalnas. Galiausiai, nuolatinai, tai yra kiekvieną mėnesį prižiūri kompanijos gaunamas pajamas ir konkretų kiekį atiduoda valstybei. Taigi, visada galite būti tikras, kad vykdoma veikla yra legali ir visiškai moki. Pasikeitus įstatymams, pasikoregavus mokėjimų dydžiams – profesionalia visada informuoja ir detaliai paaiškina, kokie dabar turėtų būti asmens žingsniai.

Buhalterinė apskaita – paslauga, kuria verta pasinaudoti tiems asmenims, kurie negali pasigirti geru finansiniu raštingumu. Juk naktimis miegoti ramiai – labai svarbu. O geriausiai tai galite daryti tuomet, kai žinote, jog visi mokesčiai sutvarkyti, jog visi popieriai legalūs.

 

Buhalterinės paslaugos Jūsų verslui

 

Buhalterinės paslaugos Manote, kad įmonėje viskam vadovauti ir viskuo pasirūpinti gali vienas žmogus? Greičiausiai, tas žmogus esate Jūs. Tačiau ar nesinori atsipūsti ir pasidalinti darbu bei atsakomybe? Vis dažniau įmonių vadovai užleidžia pozicijas ir šiek tiek atsakomybės perleidžia buhalteriams, kurie gali susikoncentruoti ties finansiniais ir su dokumentais susijusiais įmonės darbais. Norite užtikrinti, kad Jūsų įmonėje atliekamos buhalterio operacijos būtų tikslios ir kokybiškos? Tuo mielai gali pasirūpinti buhalterinės paslaugos, kurios sutvarkys Jūsų įmonės buhalteriją ir pasirūpins kasdieniais darbais.

Apskaita

Viena pagrindinių buhalterinių paslaugų darbo sferų yra buhalterinė apskaita. Tai viena nekenčiamiausių daugelio buhalterių pareiga. Buhalterinė apskaita reikalauja didelio susikaupimo ir kruopštumo. Negana to, tam reikalingos ir atitinkamos žinios bei supratimas. Norite užtikrinti, kad Jūsų įmonės buhalterinė apskaita būtų paruošta kokybiškai ir švariai? Tuo greitai ir kokybiškai pasirūpins buhalterinės paslaugos. Čia dirbantys profesionalūs buhalteriai apskaitas veda nuolatos ir jiems tai nesukelia didelio vargo. Tad, tikėtina, jog tokie žmonės su šia pareiga susitvarkys iš tiesų šauniai.

Kasdieniai darbai

Vis dažniau buhalterinės paslaugos tampa naudingos toms įmonėms, kurios ne tik nori sutaupyti, bet ir siekia iš tiesų tvarkingos buhalterijos veiklos savo įmonėje. Tam verslininkai dažnai pasirenka buhalterines paslaugas. Užsisakant žmogų, kuris atliktų vyriausiojo buhalterio darbus, verslininkai kartu užsisako ir kasdienių buhalterijos darbų atlikimą. Tai reiškia, kad toks žmogus kasdien rūpinasi Jūsų įmonės finansiniais dokumentais, ruošia sutartis ir ataskaitas, pasirūpina darbo užmokesčių sutvarkymu.

Dokumentų tvarkymas

Dar vienas dažnas atvejis, kuomet buhalterinės paslaugos tampa reikalingos  versle, tai įvairių ataskaitų vedimas. Kuomet įmonės veikla yra ilgametė ir buhalterija ne visada iki galo atlieka savo darbą, per ilgą laiką susikaupia nemažai nepadarytų darbų. Vienas iš tokių dažnai būna veiklos ir pelno ataskaitos. Kai atsitinka taip, kad įmonė nori dalyvauti kokiame konkurse ar kitiems planams jiems prireikia tokio pobūdžio dokumentų, užverda tikras pragaras, mat sutvarkyti kažkada apleistus dokumentus nėra taip paprasta. Čia vėl į pagalbą atskuba buhalterinių paslaugų darbuotojai, kurie gali pasirūpinti Jūsų brangiu laiku ir sutvarkyti net ir labai apleistus dokumentus.