Tag Archive: automobilių nuoma

Automobilių nuoma. Kartu pasirinkime geriausią punktą

 

automobilių nuoma Kaune

Automobilių nuoma šiuo metu yra labai mėgstama ir daugelio žmonių pasirenkama paslauga. Ne tik tokiu atveju, kai šventėms reikalinga ypatinga transporto priemonė, tačiau ir paprasčiausiai kasdienybei, kadangi automobilių nuoma Klaipėdoje suteikia galimybę išsinuomoti tokią transporto priemonę, kurios nusipirkti paprasčiausiai nebūtų galimybių.

Automobilių nuoma Šauliai, automobilių nuoma Panevėžyje bei kituose miestuose – geras pasirinkimas. Tačiau šiuo metu egzistuoja tiek daug punktų, kad susirasti patį geriausią gali būti labai sunku. Štai todėl nurodome pagrindinius kriterijus, kurie padės rasti patį tinkamiausią gaminį už mažiausią kainą.

 1. Pigi automobilių nuoma Vilniuje be užstato pirmiausia pasirenkama pagal kainą. Daugelis žmonių nustato galimybes būtent pagal tai, kiek vertos konkrečios transporto nuomos galimybės. Nusistatykite savo galimybes ir peržiūrėkite internete esančius pasiūlymus. Juk automobilių nuoma gali kainuoti labai skirtingai.
 2. Kitas kriterijus yra sąlygos. Tiek paprastų, tiek prabangių automobilių nuoma yra apipinama tam tikromis sąlygomis, kurios nustato, kas gali skolintis ir kaip reikia rūpintis mašina. Dažniausiai tos sąlygos yra aprašomos internete, tad būtent ten ieškoti ir siūlome jeigu norite būti tikras, kad radote geriausią variantą.
 3. Suprantama, kad galimų transporto priemonių pasirinkimas tai pat labai svarbus kriterijus. Ilgalaikė automobilių nuoma turėtų būti ekonomiška, kadangi kasdien nuvažiuojami nemaži atstumai. Tuo tarpu, kai reikia prabangios mašinos – puikiai tiks ir brangesnė, kadangi dažniausiai ji naudojama rečiau. Kokios transporto priemonės reikia Jums?
 4. Automobilių nuoma skelbiu siūlo nepamiršti, kad dar vienas svarbus kriterijus yra transporto priemonės smulkmenos. Pavyzdžiui, ar ji yra automatinė? O gal mechaninė? Galbūt jums svarbu, kad transporto priemonėje būtų vaikiška kedutė. Jeigu renkatės internetu – sutaupysite labai daug laiko, kadangi dažniausiai puslapiuose viskas būna labai aiškiai ir detaliai aprašyta. Taigi, rinkitės atsakingai ir įvertinkite.
 5. Automobilių nuoma galiausiai gali būti pasirenkama pagal kitų žmonių paliktus komentarus. Dažniausiais jais dalinamasi įvairiuose forumuose. Tikrai verta susipažinti su kitų patirtimi.

Šiuo metu nuomos galimybės atviros ir pigios kaip niekada. Automobiliu nuoma – kiekvienam, kuris nori, kad gyvenimas būtų paprastesnis.

 

 

Kaip pasirinkti automobilių nuomą vestuvėms?

 

automobilių nuoma vestuvėmsSiekiant suorganizuoti kuo nuostabesnes vestuves – reikia atsižvelgti į labai daug smulkmenų, kurios susijungdamos sukuria nuostabią šventę. Vienas iš aspektų – automobilių nuoma vestuvėms. Kol vieni mano, kad limuzinas yra geriausias pasirinkimas jauniesiems, o mikroautobusas – svečiams, kiti tikina, kad šiuo metu auto nuoma daug platesnė, tad reikia įvertinti pasiūlymus ir džiaugtis jais.

Pateikiame kelis variantus, kurie gali būti panaudojami per vestuves:

 1. Limuzinai, kurie dažnai pristatomi kaip vestuvinis automobilis.
 2. Senoviniai automobiliai, kuriuos taip pat galite išsinuomoti.
 3. Mikroautobusai, kurie dažniausiai būna skirti vestuvių svečiams, o ne jauniesiems.
 4. Prabangios markės nauji automobiliai.

Kadangi pasiūla labai plati – kiekvienas žmogus įvertindamas savo poreikius gali pasirinkti jiems labiausiai tinkamą variantą. Automobilių nuoma vestuvėms dažniausiai pasirenkama labai panašiais kriterijais, kaip ir renkantis paprasčiausią auto nuomai. Kuo daugiau laiko paieškoms skirsite – tuo galimai pavyks atrasti patį geriausią variantą. Tuo pačiu siūlome auto paieškų vargus palikti vyrams, nes dažniausiai jų kompetencija yra kiek didesnė šioje sferoje ir jie geriau žino, koks automobilis tiks.

 1. Įprastai naudojantis nuomai žmonės nekreipia daug dėmesio į tai, kokios spalvos automobilio jiems reikia. Šiuo atveju rekomenduojame atsižvelgti į šį faktorių. Per vestuves dažniausiai pasirenkamos šviesių spalvų transporto priemonės.
 2. Rekomenduojame nusistatyti konkretų biudžetą, kuris bus skirtas automobilio nuomai. Tokiu atveju tiksliai žinosite, kokio tipo (limuziną, seną auto ar paprastą) galite nuomoti.
 3. Pagalvokite, kokio dydžio automobilis Jus reikalingas. Jeigu jaunoji į vestuves planuoja važiuoti su pamergėmis ir artimiausiomis šeimos narėmis, o vyras – su savais, tokiu atveju reikia didesnių transporto priemonių. Akivaizdu, kad limuzinas būtų pats geriausias pasirinkimas.
 4. Galiausiai reikia įvertinti ir prabangos aspektą. Per vestuves norisi, kad viskas būtų kuo tobuliau ir gražiau, tad žmonės negaili pinigų net ir tokiems dalykams, kaip automobilis, kuriuo planuoja atvykti iki vestuvių.

Automobilių nuoma vestuvėms būtina, kadangi atvažiuoti su savu, jei jis nėra labai prabangus, bus neestetiška. Juolab, kai Lietuvoje tiek daug tokio pobūdžio įmonių – nesunkiai atrasite Jums labiausiai tinkamą variantą.

 

Automobilių nuoma – galimybė gyventi paprasčiau

 

automobilių nuomaApie auto nuomos teikiamas paslaugas daugelis mūsų yra girdėjęs. Tai labai patrauklus būdas gauti laikiną mašiną tuomet, kai neturite nuosavos arba pastaroji yra sugedusi. Daugelis anksčiau manė, kad automobilių nuoma yra turtingų žmonių privilegija, tačiau susipažinę su kainomis suvokė, kad tai labai gera paslauga, kuri gali ženkliai prisidėti prie kur kas paprastesnės gyvenimo kokybės. Labai gerai, kad egzistuoja viešasis transportas, tačiau kartais taip jau yra, kad tik nuosavas automobilis padės pasiekti reikiamą tašką. Ypač kuomet kalbama apie šventes arba atostogas.

Kaina gera, tad pasirinkimai patogūs

Automobilių nuoma Lietuvoje iš populiarėjo prieš kokius gerus dvidešimt metų, kuomet mūsų šalis tapo kapitalistine valstybe ir vis daugiau žmonių pradėjo susitaupyti pinigus, kuriuos galėjo investuoti ten, kur tik nori. Pirmiausia automobilių nuoma atrodė labai gera paslauga tuomet, kai vykdavo tokios šventės kaip vestuvės ir žmonėms reikėdavo, kad pagrindinius svečius vežtų prabangūs vairuotojai. Vėliau viskas kiek kito ir šiuo metu tai tokia paprasta ir daugeliui prieinama paslauga, kad gali būti naudojama kiekvieną dieną.

Pasirinkite tai, kas jums labiausiai tinka

Kadangi Lietuvoje šiuo metu paslauga tikrai labai populiari – teks skirti nemažai laiko ne tik kol surasite jums tinkamą automobilį, tačiau tuo pačiu ir tinkamiausią kompaniją. Automobilių nuoma – atsakingas žingsnis, juk reikia pasirinkti tokią auto, kuri visapusiškai jus patenkintų. Pateiksime kelis kriterijus kuriais remiantis galima ieškoti labiausiai poreikius tenkinančio varianto.

 1. Užsistatykite pinigų sumą, kurią galite skirti paslaugai.
 2. Kokios markės automobilio jūs norite?
 3. Įvertinkite, kiek laiko planuojate nuomoti.
 4. Tuo pačiu svarbu ir tai, kokios sąlygos apipina nuomą.
 5. Galiausiai, ar planuojate keliauti Lietuvoje ar už jos ribų.

Geriausia su reikalingi informacija yra susipažinti konkrečios kompanijos internetiniame puslapyje arba paskambinus vadybininkui sulaukti atsakymų į visus jums rūpimus klausimus. Tokiu atveju ramiai galėsite įvertinti galimybes ir arba pasinaudoti paslauga, arba ją ignoruoti.

 

Patikima automobilių nuoma Kaune

 

automobilių nuoma KauneKelionė autobusu gali išvarginti ir atimti visą malonumą iš kelionės. Būtent todėl šiuo tikslų dažnai pasirenkamas lengvasis automobilis. Tačiau, ką daryti, jei nuosavos transporto priemonės nėra? Skolintis iš draugo? Giminaičio? To daryti neverta, kadangi automobilių nuoma Kaune leidžia rasti lengvą transporto išeitį bet kuriam šio ar kito miesto gyventojui. Tai padaryti paprasta, kadangi dabar išsinuomoti automobilį yra labai paprasta.

Su automobiliu patogu keliauti bet kur. Tai gali būti pasivažinėjimas mieste, kelionė į užmiestį ar kaimą. Bet kokį maršrutą visuomet lengviau įveikti mašina, tačiau problema iškyla tuomet, kai šios transporto priemonės nėra. Visgi, dabar sprendimą šioje situacijoje galima rasti – automobilį lengva išsinuomoti. Automobilių nuomos punktai kiekvienam gyventojui suteikia šią itin naudingą galimybę. Net jei ir negali įsigyti prabangaus automobilio, gali jį išsinuomoti ir pasibandyti. Tai gali tapti tiek pramoga, tiek puikia pagalba įvairių kelionių organizavimo metu.

Tenka pripažinti, jog mieste gyvenančiam asmeniui nuosavą automobilį išlaikyti būtų sunku. Miesto gatvėse kasdien šurmuliuojantis eismas bei ankštos aikštelės butų kiemuose sąlygas tik dar labiau apsunkina. Kam tuomet pirkti automobilį, jei jo išlaikymas bus toks sudėtingas? Automobilių nuoma Kaune tuo tarpu siūlo kur kas geresnę išeitį. Mieste gyvenančiam asmeniui automobilio kiekvieną dieną gali ir neprireikti, tačiau išvažiuoti į kitą miestą ar šalį gali prireikti. Tuomet transporto nuomos paslauga skamba patraukliai. Išsinuomoti lengvąjį automobilį tokiose situacijose yra paprasta, patogu ir naudinga.

Išsinuomoti automobilį gali beveik kiekvienas B kategorijos teises turintis asmuo. Tai padaryti yra visai paprasta, užtenka užpildyti vos kelis dokumentus ir pasirinktos markės bei modelio automobilis jau bus sėkmingai paruoštas kelionei. Viskas patikima ir saugu. Technine apžiūra ir kuro baku pasirūpinta iš anksto, telieka mėgautis atpalaiduojančia kelione. Visa tai padeda užtikrinti automobilių nuoma Kaune. Šio miesto gyventojai gali be vargo rasti geriausią automobilį pigiausiomis kainomis.

Smagu žinoti, kad transporto priemonę nebūtina pirkti, ją galima ir išsinuomoti. Tai padaryti yra visai nesunku, tad šia paslauga ryžtasi naudotis tūkstančiai gyventojų kiekvieną dieną. Pasirinkite automobilį, sėskite už vairo ir mėgaukitės keliones, nes visa kita nesvarbu. Viskuo pasirūpinta iš anksto.

 

 

 

 

Kodėl verta nuomotis automobilį

 

Autonuoma tampa vis populiaresne paslauga, kurią renkasi pažangūs ir protingi miesto bei ne miesto gyventojai. Autonuoma Vilniuje, žinoma, turi savų privalumų. Šį kartą pažvelkime iš giliau ir pamąstykime, kuo gi automobiliu nuoma iš tiesų yra tokia naudinga paprastam vartotojui.

auto nuoma

Geresnis, negu tavo

Visų pirma, pagalvok – ar tas automobilis, su kuriuo važiuoji, tikrai yra toks, kuriuo didžiuojiesi? Jeigu į šventę ruošiesi, kaip gali, jeigu rengiesi kostiumą ar naują suknelę, jeigu perki batelius ir batų tepalą, jeigu užsirašai į kirpyklą ir šventėje sakai mintinai pasiruoštas kalbas, kad tik neparodytum savojo veido – tai argi ne logiška, kad autonuoma taip pat turi įeiti į tą patį komplektą. Juk reikia šventinio įvaizdžio, todėl autonuoma Vilniuje yra labai patogus būdas. Tavo automobilis – kaip tavo džinsai, kaip tavo keiksmažodis, kurį ištari, kai kompiuteryje dingsta svarbūs duomenys, kaip tavo užtinęs veidas, kai prabundi šeštą ryto. O kas yra automobiliu nuoma? Tai – šventinis kostiumas, gražiausias tavo veidas, tavo pateikimas. Taigi, jeigu nori, kad būtum pilnas geras komplektas, tai ir autonuoma yra reikalinga.

Išskirtinė tema

O dabar pakalbėkime apie tai, ko tu bijai – vestuves. Galvoji, kad tai nesąmonė, kad tai pompastika, ir kad už tuos pinigus geriau nuvažiuoti paslidinėti į kalnus. Visiška tiesa – tikrai taip ir yra. Tačiau vestuvės ir yra pasipiršimo esmė, santuokos esmė, tai ta šventė, kurios nori dauguma moterų. Todėl šventei sukurti reikalinga ir speciali teminė autonuoma, ir visi tie tortai, ir torto formos suknelės – viskas. Net nebandyk nuo to pabėgti, nes susigadinsi santuoką sau, dar jai neprasidėjus. Beje, nereikia išleisti visų pinigų, yra ir pigi automobiliu nuoma Vilniuje, tik ieškoti reikia mokėti. Kas čia dar? Dar vertėtų pasakyti ir tai, kad visgi, kai jau pasiryši, tai ir pats pamatysi, kad ta šventė visai maloni. Juk autonuoma be uzstato, vairuoji automobilį, kokio gal niekada neįpirksi, žmona graži, kokios irgi taip atrodančios greit nepamatysi, aplink yra visi draugai, šeima, iš kurios tikrai mėgsti bent vieną narį, o jeigu nemėgsti, yra daug gėrimų, daug maisto, muzikos ir kitų būdų užsimiršti. Net ir tavo autonuoma Europoje ir puikioji mašina – argi ne kaifas tokią vairuoti? Pats tas.

Bent kartą gyvenime

Ir galų gale – nebūkime skystų blauzdų, kaip pasakytų bobutė. Auto nuoma – bent kartą gyvenime. Mokyklos šokiai – bent kartą gyvenime, surūkyt cigaretę – bent kartą gyvenime, nueiti į repo tūsą – bent kartą, tranzuoti aplink Europą ar bent aplink savo miestą – kartą gyvenime. Tai ir auto nuoma Kaune bent kartą gyvenime, pasimėgauti, pajausti, ką reiškia vairuoti išnuomotą automobilį.

Vairuotojas ir jokios atsakomybės

Nesuprask klaidingai – vairuotojas atsakomybės turi, bet tu gali trumpam pamiršti. Jei, pavyzdžiui, reikalinga auto nuoma Siauliuose, o mašinos paskui nebereikia. Tai tau nereikia kartoti „ne ne, aš negeriu, šiandien už vairo“, nes už vairo visai ne tu. Gal tos pačios mašinos auto nuoma Alytuje jau rytoj bus, nes vairuotojas ją iš tavo užmiesčio sodybos parvarys atgal. O gal tai jau bus auto nuoma Kaune. Švęsk savo šventę, mėgaukis tais puikiais dalykais, kuriuos tau suteikia dabartiniai taikos mūsų šalyje metai, gyvenk ir džiaukis. Nėra ko spausti savęs į kampą ir sakyti „taupau juodai dienai“, nes kai ta diena ateis, tai ir ta tavo kojinė visai nepagelbės.