Nuomojame vietą reklamai internete

Vairavimo mokykla Vilniuje apie papildomą vairuotojų mokymą

Vairavimo mokykla Vilniuje

Vairavimo mokykla VilniujePapildomas vairuotojų mokymas – tai kvalifikuotų dėstytojų ir profesionalių vairavimo instruktorių vedamos pamokos, organizuojamos ir vykdomos pradedantiesiems vairuotojams, kurie pažeidė KET taisykles, ir motorinių transporto priemonių vairuotojams, kurie neteko teisės vairuoti dėl KET pažeidimų. Papildomas vairuotojų mokymas organizuojamas vairuotojams, dažnai pažeidžiantiems KET reikalavimus ir už tai baudžiamiems administracine tvarka, šiuo atveju įskaitant ir vairavimo teisės atėmimą.

Vairavimo teisės atėmimas visais atvejais turi būti suvokiamas kaip rimtas įspėjimas, liudijantis apie neatsargų vairuotojo elgesį ir neatidumą kelyje. Minėtosios administracinės atsakomybės taikymas gali liudyti ir netinkamas vairuotojo žinias, t. y. vairuotojas privalo skirti laiko praktinių įgūdžių tobulinimui.

Pradedantieji vairuotojai, pažeidę KET taisyklių reikalavimus

Vairavimo mokykla Vilniuje teigia, kad dažniausiai papildomas vairavimo mokymas organizuojamas pradedantiesiems vairuotojams, kurie pažeidė KET taisyklių reikalavimus, pvz., nevykdė vairuotojo pareigų pėsčiųjų atžvilgiu, nesilaikė reglamentuotų lenkimo taisyklių, pažeidė mobiliojo ryšio priemonių naudojimo taisykles, nesilaikė eismo reguliavimo signalų arba nenaudojo įspėjamųjų signalų, nesilaikė važiavimo per sankryžas tvarkos, nevykdė saugos diržų segėjimo reikalavimų, numatytą greitį viršijo daugiau nei 10 km/h. Papildomo vairavimo pamokos organizuojamos ir tuo atveju, jei transporto priemonės vairuotojui buvo nustatytas lengvas neblaivumo laipsnis arba vairuotojas sukėlė eismo įvykį, dėl kurio pablogėjo eismo dalyvių sveikata.

Papildomo vairuotojų mokymo tvarka

Pradedantieji vairuotojai ir motorinių transporto priemonių vairuotojai, kuriems buvo atimta teisė vairuoti, privalo ne trumpiau nei 45 minutes su mokymo įstaigos psichologu individualaus pokalbio metu analizuoti konkrečius KET pažeidimus, už kuriuos buvo numatyta administracinė atsakomybė. Vairuotojai privalo išklausyti vairavimo mokyklos dėstytojų vedamą vairavimo teorijos kursą, kurio trukmė siektų bent 45 minutes, vairuotojas privalo baigti bent 90 minučių trukmės psichologo vedamą kursą ir sudalyvauti bent 45 minučių trukmės ekonomiško, ekologiško ir saugaus praktinio vairavimo mokymuose. Vairavimo mokykla Vilniuje primena, kad pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, netekę vairavimo teisės, norėdami užbaigti papildomo vairavimo mokymus, privalo išlaikyti žinių patikrinimo testą.

Reikalingi dokumentai

Norėdamas išklausyti papildomo vairuotojų mokymo programą, vairavimo mokyklai vairuotojas privalo pateikti jo asmens tapatybę liudijančius dokumentus, vairuotojo sveikatos medicininę pažymą, vairuotojo pažymėjimą, įsigaliojusį policijos nutarimą ar teismo sprendimą, kuriuo remiantis vairuotojui buvo taikyta administracinė atsakomybė, ir ranka užpildytą KET pažeidimo aprašo formą. Vairavimo mokykla informaciją apie užbaigtą papildomą vairuotojų kursą privalo ne vėliau kaip per vieną darbo dieną suvesti į valstybės įmonės „Regitra“ sistemą.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.