Nuomojame vietą reklamai internete

Eko faneruotės vidaus durys – pasirinkimas vertinantiems saugią aplinką

vidaus durys

vidaus durysSunku net ir pasakyti, kada prasidėjo ekologiško gyvenimo būdo propagavimas, tačiau šiandien tai tapo savotiška masine mada, kai daugelis mūsų ne tik žiūri, kokius maisto produktus perka, bet ir kokioje aplinkoje gyvena. Tad nieko nuostabaus, kad ir durų gamintojai, pataikaujantys klientų įgeidžiams, neseniai pristatė Eko faneruotės vidaus duris.

Ekologiškos vidaus durys yra gaminamos naudojant šiuolaikiškas ir modernias vakuumines technologijas. Tradicinių faneruotų vidaus durų paviršius, naudojant karštą presą,  būna padengiamas specialiu lukštu arba faneruote. Tuo tarpu, ekologiškų durų gamyba yra kitokia: iš pradžių yra apdirbamas kiekvienas durų sluoksnis ir tik tada jie yra sluoksniuojami. Ekologiškos vidaus durys ne tik nekenkia aplinkai, bet atrodo išskirtinai, nes atspindi geriausias natūralios medienos savybes. Visgi, ekologija ir puikus estetinis vaizdas toli gražu nėra vieninteliai tokių durų privalumai.

Visų pirma, ekologiškos vidaus durys yra ilgaamžė investicija. Speciali gaminimo technologija užtikrina, kad durys puoš jūsų namus ne vieną dešimtmetį, o kai jos taps nebetinkamos naudojimui, patekusios į gamtą,  greitai suirs arba galės būti perdirbamos. Visų antra, Eko faneruotės vidaus durys išskirtinai atspindi geriausias natūralaus medžio savybes. Ne paslaptis, kad natūralaus medžio masyvo durys yra brangios, tuo tarpu, ekologiškų vidaus durų kaina prieinama daugeliui. Tad kokybės ir kainos santykis yra išties patrauklus ir vertas dėmesio. Be to, reikia atminti, kad natūralaus medžio durims yra būtina ypatinga priežiūra, norint ilgai išlaikyti jų estetinį  vaizdą ir funkcionalumą. O štai eko vidaus durys nereikalauja daug dėmesio, yra atsparios net ir dažnam valymui, todėl jas prižiūrėti gerokai paprasčiau.

Ir galiausiai reikia pažymėti, kad šių vidaus durų gamintojai klientams siūlo itin plačias atspalvių, raštų ir dizaino pasirinkimo galimybes. Tad net ir patys išrankiausi klientai gali rasti jiems tinkančias ir patinkančias vidaus duris, kurios nesunkiai įsilies net ir į jau sukurtą namų interjerą. Taigi, tai išties protingas pasirinkimas, jei vertinate kokybę, draugišką kainą ir jums rūpi, kokioje aplinkoje gyvena jūsų šeima.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.