Nuomojame vietą reklamai internete

Spalvingi virtuvės baldai: kas su kuo dera?

virtuvės baldai

virtuvės baldaiKurdami virtuvės interjerą, daug laiko skiriame baldų paieškai – virtuvės baldai ir jų komplektai tampa esmine minėtosios patalpos ašimi. Tiesa, itin plati baldų pasiūla apsunkina iš pirmo žvilgsnio lengvą sprendimą. Ilgą laiką dominavę pastelinių tonų ir žemės spalvų baldai tampa kur kas išraiškingesni ir spalvingesni. Vis daugiau Lietuvos gyventojų atsisako tradicinių spalvų ir ieško originalių sprendimų, virtuvei suteikiančių daugiau gyvybės, energijos ir žaismės.

Galvodami apie baldų spalvas, visų pirma turėtume pagalvoti apie bendrą virtuvės stilistiką. Keičiantis laikams, vis dažniau atsisakoma vieno modelio principo, tarpusavyje derinant kelių stilių ar net kelių epochų baldus. Tiesa, minėtasis sprendimas reikalauja tam tikros patirties ir meninio žvilgsnio, todėl, prieš imdamiesi bet kokių veiksmų, pasitarkite su šios srities specialistais.

Šiuo metu madingas virtuvės interjeras siejamas su šiek tiek eklektišku stiliumi, kuriame žaidžiama spalvomis, formomis ir laikotarpiais. Interjero specialistai tvirtina, kad šiuolaikiniai virtuvės baldai, kaip niekada anksčiau, atspindi konkretaus žmogaus charakterį ir būdą, todėl rinkdamiesi baldus, galvokite apie savo individualumą.

Jei virtuvėje norite daugiau spalvų, tačiau didesniems pokyčiams negalite skirti pakankamai lėšų, didžiausią dėmesį skirkite kėdėms. Dizaineriai tvirtina, kad net ir toks mažas pakeitimas, kaip naujų kėdžių įsigijimas, virtuvei suteiks pageidaujamos energijos. Rinkitės ryškių spalvų baldus, pagalvokite apie raštuotą, pvz., išmargintą įvairiaspalvėmis gėlėmis, kėdžių gobeleną.

Norint pagyvinti virtuvės aplinką, galite imtis kur kas rimtesnių atnaujinimo darbų, pvz., perdažyti sienas. Ryškiaspalvė apdaila atrodys itin stilingai, jei patalpą puošia pastelinių tonų virtuvės baldai. Jei minėtieji baldai yra ryškiaspalviai, sienų marginamas gali sukurti pernelyg apkrauto būsto įspūdį. Jei norite virtuvei suteikti daugiau žaismingo ir unikalumo, pagalvokite apie klijuojamus fototapetus ar tapetus su paveikslėliais, pvz., jei virtuvėje turite laisvą sieną, papuoškite ją jums patinkančio gyvūno nuotrauka.

Nepamirškite žaismingų aksesuarų – originalių vazų, spalvingų servetėlių ar dailių paveikslų. Asmeniškumo virtuvei suteiksite ant sienos pakabinę spalvingą šeimos nuotrauką. Puikus sprendimas – įvairiaspalviai prieskonių indeliai ir margos dėžutės. Gyvybės patalpai suteiks ir originalių formų baldai, pvz., kėdės su įstrižomis kojomis ar įvairiaformiais atlošais. Pagalvokite apie apšvietimą – tinkamai parinktas ir tikslingai nukreiptas šviesos srautas gali išryškinti atskirus aksesuarus ir suteikti patalpai unikalaus žavesio. Vienas naujausių sprendimų – skirtingų spalvų šviesos. Nors minėtasis sprendimas tiks pokalbiams su draugais ar vakarienei su šeima, nepamirškite, kad maisto gamybai jums bus reikalinga gerai apšviesta zona. Ieškantiems praktiškiausio sprendimo rekomenduojama pagalvoti apie reguliuojamos apšvietos sistemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.