Category Archive: Renginiai

Kalėdinis šurmulys ir darbymetis renginių organizatoriams

 

vakarėlis

Kalėdos šiuolaikiniame pasaulyje tampa ne kelių dienų švente, o kelių mėnesių procesu. Ir per tuos mėnesius vyksta įvairių dalykų – eglių įžiebimai, karnavalai… Akivaizdu, kad renginių organizatoriai nesėdi rankų sudėję. O koks nuostabus gali būti šventės projektas, visa eiga ir efektai, galima sužinoti apsilankius adresu Videoprojektai.lt.

Tradiciška ir modernu

Kalbant apie Kalėdas reikėtų užsiminti apie tradicijas ir naujoves. Visi suprantame, kad yra tam tikrų simbolių, kurie nei nusibosta, nei atrodo pasenę. Suvokiame ir tai, kad pasaulis kinta. Technologijos į priekį pažengusios ne metrą ar kilometrą, o tūkstančius mylių. Ir štai čia išryškėja įdomus dalykas.

Ir tas įdomus dalykas kažin ar įvardytinas vienu žodžiu. Jis skamba maždaug taip: tradicijų ir modernumo sąveika. Vadinasi, tai visa sąvoka, kurioje yra du pagrindiniai dėmenys – tradicijos ir modernumas.

Tradicijos – ir papuoštos eglės, ir patiekalai, ir dar daug visko. O modernumas – tai vis įspūdingesni eglių įžiebimo renginiai ir t. t. Kaip matome apsilankę renginiuose, šie du skirtingi aspektai dera kartu. Ir nemenka reikšmė čia tenka videoprojektams. Nuo nediduko projektoriaus iki milžiniško ekrano ar įspūdingos 3D projekcijos – tai videoprojektų, visokiausių efektų dalis. Ir akivaizdu, jog metams bėgant tie efektai vis kitokie, šventės vis labiau užburiančios. Bet dėl to neaukojame tradicijų.

Darbymetis?

Ši paantraštė su klaustuku. O klaustukas pasirinktas todėl, kad tam tikrai visuomenės grupei šventinis laikotarpis iš tiesų yra darbymetis. Bet nemažai daliai žmonių tai kaip tik poilsio laikas.

Norint, kad renginiai, įvairios paslaugos leistų visapusiškai mėgautis šventėmis, vienokių ir kitokių sričių darbuotojams tenka dirbti. O organizatoriai šiuo atveju būtų tarsi chrestomatinis pavyzdys.

Aišku, viskas turi būti sudėliota taip, kad į šventę atėję žiūrovai neturėtų rūpintis. Juk apsilankę koncerte norime mėgautis. Ir tikimės, kad už bilietus sumokėjome ne be reikalo.

Žiema ir vasara

Šiaip jau koncertai ir kiti įdomūs dalykai vyksta tiek žiemą, tiek vasarą. Visgi Kalėdos pelno daug mūsų dėmesio. Jos vadinamos gražiausia metų švente, didžiausia, jaukiausia… Bet reikia paminėti ir labai džiugu, jog tiek pavasarį, tiek rudenį ar vasarą įmanoma rasti bilietų į puikų koncertą, pavyksta apsilankyti neprastoje konferencijoje ir t. t.

Smagu, kai apsilankymas turiningas. Smagu, kai nereikia galvoti, jog organizatoriams kažkas nepavyko. Iš teigiamos pusės kalbėtina apie situaciją, kai džiaugiamasi, jog nuspręsta įsigyti bilietus, užuot pasakius „ai, gal kitą kartą“.

Kai pusto. Kai šviečia saulė. Kai debesuota. Kai giedra. Kai vėjuota. Kai ramu. Tai nėra vien žodžiai, parodantys, jog pasaulyje esama priešingybių. Tai nėra vien iliustracija, kad per metus žiema užleidžia vietą pavasariui, šis vasarai, tada ateina rudens eilė, o paskui vėl žiema. Debesuota ir vėjuota, saulėta – tai aplinka, gamtos sąlygos, kuriomis vyksta renginiai. O šitai reiškia, jog įranga turi būti parinkta apgalvotai. O asortimentas platus – nuo kompaktiško projektoriaus iki milžiniško ekrano ar mobilios scenos.

Rezultatas, kuris ne šiaip geras

Jeigu kyla klausimų, susijusių su renginiais, atsakymų paieškos netruks ilgai, mat atradus Videoprojektai.lt išsiaiškinama, kas, kaip, kodėl ir t. t. Kad ir koks svarbus įvykis artėja – koncertas, konferencija ar pan., įmanoma pasiekti gerą rezultatą. Ir ne šiaip gerą, o puikų.

 

 

Gitaros internetu. Ką privalu žinoti apie įsigijimą?

 

muzikaNorite išmokti profesionaliai groti gitara? Nežinote kur pirkti šį instrumentą? Gitaros internetu pardavinėjamos tiek specializuotų el. parduotuvių, tiek ir privačių asmenų. Tačiau į pastaruosius kreiptis reikėtų tik blogiausiu atveju ir tik esant tam tikroms aplinkybėms. Tiesa, kai kurių pagrindinių el. parduotuvių savininkai yra ne įmonės, o būtent fiziniai asmenys, tad į tai būtina atsižvelgti. Ieškant kokybiškos gitaros, pirmiausia reikia pasidomėti koks biudžetas būtų adekvatus. Tikrai nėra taip, kad skyrus vos keliolika eurų, galėsite įsigyti aukščiausios kokybės gitarą. Gitaros internetu pardavinėjamos įvairiomis kainomis, o jas lemia keletas faktorių.

Perkant gitarą, pirmiausia teks suplanuoti pamokų laiką ir norimą žanrą. Tai reiškia, kad kai kurios gitaros nebus tinkamos tam tikrų muzikos stilių grojimui. Kiekvienam muzikos žanrui naudojama skirtinga gitara. Tad, prieš pradedant pamokas, pirmiausia teks skaityti daug teorijos, nes tai padės lengviau apsispręsti kokią gitarą rinktis. Kaip bebūtų, teks sutelkti nemažai dėmesio ir į pardavėjų pasiūlymus. Juos teks tinkamai analizuoti, nes vis dėlto – perkant paskubomis ir iš bet kur, galima prarasti pinigus ir likti visiškai be nieko.

Kokybiškos gitaros internetu pardavinėjamos specializuotose el. parduotuvėse. Jų Lietuvoje yra gana mažai, tačiau tai yra privalumas – lengvai sužinosite kur bus didžiausias pasirinkimas. Taipogi svarbu paminėti, kad gitarų pirkimo metu nereikėtų atmesti galimybės iš anksto įsigyti priežiūros priemones. Jeigu viską užsakysite atskirai, tuomet išleisite didesnę sumą. Kai kuriose el. parduotuvėse yra riba, kada klientui nereikia mokėti už pristatymą. Kai kuriose el. parduotuvėse tas pristatymo mokestis yra gana aukštas. Trumpai tariant, pasižiūrėkite nuo kokios sumos pardavėjas taikytų nemokamo pristatymo galimybę.

Internetu gitarą įsigyti galima ne tik iš el. parduotuvių, bet ir privačių asmenų. Ko gero jau nutuokiate, jog galvoje turime būtent privačius asmenis skelbimų tinklapiuose? Ten irgi galima rasti naudingų pasiūlymų, bet taip pat galima rasti ir nemažai sukčių. Iš pradžių peržiūrėkite tuos skelbimus, kuriuose pateikia oficialios el. parduotuvės – jos ten reklamuojasi ypač dažnai. Paskui žiūrėkite kurie privatūs asmenys turi geriausius atsiliepimus – tokiu būdu bus lengviau suprasti ar pardavėjas yra sukčius.

Perkant gitarą internetu iš privataus asmens, būtina išsiklausinėti ką gaunate. Jeigu kaina yra labai maža, teiraukitės kodėl ji tokia yra. Gali būti, jog tai bus naudotas instrumentas. Juk žinote, kad naudotos gitaros tikrai nebus tokios kokybiškos kaip naujos? Taip pat teiraukitės ir dėl pristatymo – kartais su privačiais asmenimis nutinka nemažai nesusipratimų. Kai kurie pardavėjai nenurodo, jog pirkėjas turės pamokėti pristatymo išlaidas, todėl einant prie atsiskaitymo proceso, galite nustebti pamatę didesnę kainą nei nurodyta skelbime.

Internetu įsigyti muzikos instrumentus yra paprasta ir saugu tuomet, jeigu pasirinkti pardavėjai yra gerai žinomi. Siekiant išvengti išlaidų, apgavysčių ir didelių nuostolių, rekomenduojama rinktis specializuotas muzikos prekių el. parduotuves. Jos kartais netgi suteikia galimybę atvykti į vietą ir ten viską įsigyti po apžiūros. Žinoma, viskas priklausys nuo jūsų miesto. Pabrėžtina, kad kartais kai kurios el. parduotuvės asmeniškai pristato instrumentu tiems, kurie yra iš to paties miesto, tad būtinai tuo pasidomėkite.

 

Dangaus ir vandens žibintų skirtumai ir panaudojimas

 

fejerverkaiŠvenčių ar renginių metu ne visuomet norisi triukšmo ir įspūdingų reginių, todėl labiau koncentruojamasi į jaukumą ir ramų bendravimą su aplinkiniais. Nors šiais laikais fejerverkai gali būti ir visiškai netriukšmingi, norint šiek tiek įvairovės, dažnai naudojami ir dangaus ar vandens žibintai. Tai paprastesnis, tačiau tikrai ne prastesnis variantas, kuris gali būti naudojamas tiek vestuvėse, tiek giminės susitikimuose.

Pagrindinis šių žibintų skirtumas pastebimas vos tik perskaičius jų pavadinimą – dangaus žibintai kyla į dangų, tuo tarpu vandens žibintais galima gėrėtis vandenyje. Logiška, jog pastariesiems reikalingas netoliese esantis vandens telkinys, tuo tarpu dangaus žibintų nerekomenduojama naudoti tuomet, kai netoliese yra miškas ar kitas lengvai užsidegantis objektas.

Skiriasi ir šių gaminių veikimo trukmė – dangaus žibintu galima pasigėrėti apie penkiolika minučių, tuo tarpu vandenyje plaukiojantis žibintas švies maždaug tris valandas. Taip ilgai reginiu galėsite gėrėtis tais atvejais, kai žibintas plaukios nedideliame vandens telkinyje, kadangi pasirinkus didesnę upę ar ežerą, po kurio laiko tik tolumoje galėsite stebėti vis dar blyksinčius šviesos šaltinius.

Vis dėl to, šie gaminiai labiausiai mėgstami ne dėl ilgo veikimo – žibintai renginių metu dažniausiai turi tam tikrą simbolinę reikšmę. Slapčiausi žmonių norai, svajonės ir palinkėjimai kartu su žibintais pakyla į dangų, todėl jų paleidimas gali būti naudojamas kaip svarbi šventės dalis. Patogu tai, jog šiuos gaminius galima įsigyti ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir internete. Ten, kur parduodami fejerverkai internetu, dažniausiai galima atrasti ir vandens ir dangaus žibintų.

Žavi ir gaminių pasirinkimo įvairovė – skirtingos spalvos ir žibintų formos suteikia galimybę juos naudoti įvairiomis progomis. Būtų sunku surasti labiau romantišką variantą, nei vestuvių vakarą į dangų paleisti širdies formos žibintai, kuriems kylant, jaunavedžiai svajoja apie laimingą gyvenimą drauge, o šventės svečiai prisideda prie šio siekio su savo linkėjimais. Nereikės ir daug išlaidauti – žibintai pasižymi itin geromis kainomis, tačiau jeigu norisi surasti specialių pasiūlymų, vertėtų paieškoti, kur pateikiama fejerverkai akcija – tikėtina, jog čia rasite nuolaidų ir vandens bei dangaus žibintams.

 

Plačiau apie lazertroną

 

Šiandien Lietuvoje vis daugiau žmonių savo laisvalaikį yra linkę leisti aktyviai. Vis labiau populiarėja įvairios aktyvios pramogos ir neišbandytos atrakcijos. Žmonės, mėgstantys pramogauti ir norintys nuolat išmėginti savo jėgas naujoje srityje vis dažniau išbando įvairius užsiėmimus. Viena iš populiariausių pramogų šiandien – komandiniai žaidimai.

žaidimasŽaidimų yra pačių įvairiausių. Vieniems labiau patinka orientacinės varžybos, kiti mieliau keliauja lenktyniauti baidarėmis, treti renkasi dažasvydžio pramogas. Tačiau bene labiausiai populiarėjantis šiandien yra Lazertronas – komandinis lazerių žaidimas. Tai gana nauja, tačiau greitai daugelio pamėgta aktyvi pramoga Lietuvoje, kurioje savo jėgas be vargo gali išbandyti ir dideli ir maži žaidėjai. Pasak didžiausių šalyje šio žaidimo aistruolių, šaudymas lazeriais yra smagus tuo, jog tai ypač saugus ir tikslus žaidimas. Jo taisyklės leidžia žaisti tik sąžiningai, todėl žaidimas tampa iš tiesų intriguojantis ir jaudinantis.

Vienas iš nuolatinių šio komandinio žaidimo žaidėjų  atskleidžia, kodėl Lazertronas taip greitai išpopuliarėjo ne tik jaunimo, bet ir vyresnio amžiaus lietuvių tarpe: „Neseniai visi buvo pamėgę dažasvydį. Deja, tai žaidimas toli gražu ne kiekvienam. Dažasvydis dažnai reikalauja specialaus bent šiokio tokio pasirengimo ir atitinkamos aprangos bei apsaugų. Nors, tiesą sakant, ir tai ne visada padeda. Dažnai dažasvydį renkasi itin aštrius pojūčius mėgstantys aistruoliai. O štai kitiems žmonėms šis žaidimas tampa sunkiu išbandymu, nes iš žaidimų aikštelės net ir patys stipriausi kovotojai grįžta su mėlynėmis ir traumomis. Tuo tarpu Lazertronas tuo žavi ir traukia, kad jis yra labai saugus, paprastas ir tikslus. Čia savo jėgas gali išbandyti kiekvienas, nes nėra jokių fizinių sumušimų, o šautuvas yra lengvutis. Kai Jus pašauna, galvos davikliai sumirksi ir garsinis signalas informuoja, jog esate pašautas, jeigu Jus nušauna, tuomet turite baigti žaidimą. Viskas vyksta labai sąžiningai, nes nušautų žaidėjų ginklai užsiblokuoja ir jie nebegali daugiau iššauti nei kulkos“, – pasakoja Simonas, Lazertroną su draugais dažną savaitgalį žaidžiantis jau antrus metus.

Simonas taip pat pabrėžia, jog šaudymas lazeriais kaskart yra vis įdomesnis, nes prieš kiekvieną žaidimą žaidėjai gali patys nusistatyti taisykles: „Kiekvieną kartą galite žaisti vis kitaip. Su draugais esame jau  susikūrę tam tikras technikas ir dažniau renkamės trumpesnį žaidimą su nedaug kulkų. Taip stengiamės kaskart vis labiau save išbandyti ir išmokti šio to naujo. Tuo tarpu kai būna kieno nors ir mūsų vaikų gimtadieniai, mielai juos atsivedame pažaisti lazeriais. Dažniausiai vaikai nusprendžia žaisti su daugiau kulkų ir jų žaidimas trunka ilgiau. Tačiau visi lieka patenkinti ir aikštelę palieką besišypsantys. Mano manymu, tai ne tik puikus žaidimas, bet ir ugdymo priemonė, kuri skatina būti atsakingu ir dirbti komandoje. Vaikams tokia pamoka yra labai svarbi“,- teigia Simonas.

„Aš net girdėjau, kad žmonės pasirenka Lazertono žaidimus savo mergvakariams ar bernvakariams atšvęsti ir, tiesą sakant, manau, kad tai puiku idėja. Sakyčiau, kad tokių pramogų Lietuvoje reikėtų daugiau. Juk tai nebrangiai kainuoja, be to yra saugu ir sveika. Tai žymiai linksmiau ir naudingiau nei leisti savaitgalio vakarus perpildytuose baruose. Džiaugiuosi, kad draugai laikosi tokios pačios nuostatos ir savaitgalais Lazertono aikštelėje praleidžiame turiningas ir smagias valandas“, – savo patirtimi dalinasi lazertono mėgėjas.

Šiandien Lazertono pramogos kaip niekad populiarios. Tai ne tik saugus, bet ir prie klientų prisitaikantis žaidimas. Žaidimo lazeriais laikas ir vieta yra neribojami – atskleidžia šio žaidimo organizatoriai. Tai reiškia, jog žaidimas gali vykti bet kokiu paros metu ir bet kokioje vietoje pagal klientų pageidavimus. Taip Lazertonas tampa priimtinesnis, įdomesnis ir dar labiau mėgiamas žaidėjų tarpe.

 

5 patarimai, kaip suorganizuoti įmonės renginį

 

Vieni pagrindinių renginių, kurias švenčia kiekviena įmonė  žiemos metu yra Kalėdų balius, o vasarą – šiltojo metų sezono atidarymas bei uždarymas arba šių švenčių sujungimas ir šventimas vienu metu vasaros viduryje. Metų bėgyje kartais sugalvojama surengti įmonės gimtadienio šventę, vienu metu švęsti tam tikro laikotarpio darbuotojų gimtadienius ar tiesiog surengti šventę, kaip dovaną – padėką visiems darbuotojams. Priežasčių, kodėl ir ką švęsti surasti nėra sunku, tačiau renginių organizavimas dažnai tampa pačia opiausia problema, kodėl atsisakoma linksmintis suburiant drauge visus įmonės darbuotojus.

Viskas, kas būtų Jums reikalinga, jog galėtumėte dažniau mėgautis švenčių teikiamais malonumais, tai vadovautis šiais 5 paprastais patarimais.

  1. Vienas pagrindinių ir aktualiausių aspektų, kaip ir organizuojant ar rengiant bet kokį renginį arba naują veiklą – tikslo žinojimas. Turite nuspęsti, kodėl planuojate ruošti renginį. Ar todėl, kad tai – Kalėdų vakarėlis, ar todėl, kad norite atsidėkoti darbuotojams, ar priėmėte naujų darbuotojų būrį ir pan. Pagal tai, bus daug lengviau nuspręsti ir toliau planuoti būsimą renginį.
  1. Antras aspektas taip pat svarbus – biudžetas. Turite žinoti, kiek maksimaliai galite išleisti būsimam renginiui. Nors daugeliui atrodo, kad renginių organizavimas yra nepigus verslas ir teks nemažai „pakloti“ vedėjui, DJ bei pačiai renginių organizavimo kompanijai, tačiau jų įdėtas darbas tikrai atsipirks su kaupu, jeigu rinksitės profesionalus. Žinoma, galite suorganizuoti įmonės renginį ir su minimaliu biudžetu. Tereikia pasitelkti išmonę ir daug ekologiškų idėjų, kurioms įgyvendinti būtų reikalingas vos minimalus biudžetas.
  1. Aiškus ir detalus šventės eigos planas. Planuokite laiką. Susirašykite visas renginio smulkmenas. Renginių organizavimas tuo ir unikalus, kad reikia mokėti organizuoti ne tik patį renginį, bet ir laiką. Nepamirškite pertraukų užkandžiams, kavos ar atokvėpio pertraukėlių. Įterpkite į programą pusvalandį fotosesijai.
  1. Jei jau turite ir nusprendėte, koks bus vakarėlio tikslas, turite biudžetą ir vakarėlio planą, belieka atsakyti į klausimą, kaip padaryti tokį renginį, kuris įtrauktų visus dalyvius, t.y. darbuotojus. Būkite originalūs irišskirtiniai. Imkitės netradicinių idėjų ir veiklų. Jei turite advokatų kontorą, tuomet keliaukite mokytis kulinarijos paslapčių, jei tai – bibliotekos renginys, sukurkite karaokė vakarėlį ir pan. Parinkite šventei temą ir taip palengvinsite pačią vakarėlio eigą ir suteiksite darbuotojams šansą pabūti tokia persona, apie kurią galbūt seniai jie svajojo.
  1. Pasirūpinkite šventės muzika, transportu ir, jei reikalinga, nakvyne. Tai – svarbūs kiekvieno vakarėlio elementai, todėl juos kruopščiai suplanuokite, kad kiekvienas iš šventės dalyvių galėtų atvykti ir grįžti į namus bei visi būtų patenkinti grojaraščiu.

Jei pasirodys, kad patys negalite suplanuoti renginio savo įmonei, tuomet kreipkitės į šios srities profesionalus, kurie Jums mielai pagelbės.

 

Aukštakulniai batai, skirti kiekvienai dienai ir šventei

 

Ar žinojote, kad nuo šiol išskirtinius aukštakulnius batus kas dienai ar būsimai šventei gali įsigyti net mažiau nei už 100 Lt? Taip, tai tikra tiesa ir niekur toli keliauti nereikia. Internetinė prekyba kiekvieną dieną auga ir varle.lt, užsiimanti užsakomųjų parduotuvėlių tinklu, gali pasiūlyti konkurencingas kainas ne tik batams, bet ir didesniems pirkiniams. Tačiau šįkart grįžkime prie aukštakulnių.

   

Puikiai žinome, kad aukštakulniai moteris tarsi pakylėja. Jų kojų raumenys įsitempia, dar labiau išryškėja ir ji pati jaučiasi labiau pasitikinti savimi. Pasaulis akimirksniu nusidažo šviesiomis spalvomis. Ar žinojote, kad batų dizaineriai nori, jog moterys dailiai atrodyti ne tik švenčių metu, bet ir kiekvieną dieną darbe. Dėl šios priežasties jie sukūrė aibę aukštakulnių, kurie gali būti pasirenkami dėvėti kasdien. Bateliai moterims yra būtini, jeigu dirba ofisinį darbą ir tenka bendrauti su klientais. Jie nebūtinai turi būti aukšta pakulne, tačiau svarbu, kad būtų patogūs ir moteris galėtų laisvai judėti, išsirinkti batai nespaustų ir netrintų.

Šiuo metu prekyboje tiek aukštakulniai bateliai, tiek paprastesni batai moterims yra siūlomi pačių įvairiausių spalvų ir dizainų. Nesunkiai juos galėsite išsirinkti ir derinti vis prie kito drabužių komplekto. Tačiau atminkite, kad nėra būtinybės, jog aukštakulniai batai būtų griežtai tokios pat spalvos kaip ir Jūsų rankinė, kostiumėlis, pirštinės ar pėdkelnės. Juos galite rinktis labai laisvai. Jeigu patiko vienas ar kitas modelis, nedvejodama juos įsigykite, nes juk puikiai žinote, kaip po to tenka gailėtis pražiopsojus puikią progą įsigyti naują batų porą.

Kadangi kiekvienu metu laiku yra draugų, švenčiančių  gimimo dienas, kitas sukaktis ar net vestuves, todėl privaloma spintoje turėti ir keletą proginių batelių. Aukštakulniai batai moterims neatsiejamas atributas ruošiantis į šventę. Šiuo metu vis dar „ant bangos“ aukštakulniai „žudikai“, kurie Jus greitai pakels nuo žemės ir su jais galite būti visais 10 centimetrų aukštesnė. Jie puikiai tiks keliaujant į bet kurias draugų vestuves, gimtadienio šventę ar pasilinksminimą bare su draugais. Bateliai gali būti puošti pačiomis įvairiausiomis detalėmis: kaspinėliais, gėlytėmis, ažūro elementais, sagtimis, metalinėmis detalėmis ir pan. Jų dizainą rinkitės pagal būsimos šventės nuotaiką, Jūsų aprangos stiliaus ir visų kitų detalių.

 

Ar galėtum būti geras renginių vedėjas?

 

Kokios savybės ir asmenybės bruožai yra esminiai, kad žmogus būtų geras renginių vedėjas? Greičiausiai kiekvienas per savo gyvenimą pamąstėme ir savęs paklausime šio klausimo.

Charizma. Turbūt neįsivaizduojame ne charizmatiško renginių vedėjo. Be abejo, renginio vedėjas turi būti charizmatiškas, galintis lengvai pritraukti dėmesį ir sukelti renginio dalyvių susižavėjimą dėl savo asmenybės ir išvaizdos bruožų. Tai turbūt sunkiausiai apibūdinama žmogaus savybė, individuali, neapčiuopiama, tačiau tokia reali, kad akivaizdžiai juntama. Kai pardavėjas charizmatiškas, jis parduoda daugiau ir lengviau, kai oratorius charizmatiškas, jis labiau prikausto auditorijos dėmesį kad ir visiems atsibodusia tema, charizmatiški vadovai geriau skatina savo darbuotojus, o charizmatiškas renginių vedėjas palieka stiprų įspūdį ir renginį padaro pavykusiu, po kurio dalyviai išeina prisipildę gerų emocijų ir laimingesni.

Sveikas pasitikėjimo savimi lygis

Renginių vedėjas yra puikus psichologas ir save pažįstantis žmogus. Geba pasitikėti savimi ir toks atrodyti aplinkiniams.  Renginių vedėjas šypsosi, yra išsitiesęs, o ne susikūprinęs, žiūri pašnekovams į akis, geba išlaikyti publikos dėmesį ir jį sukoncentruoti į tam tikrą veiklą, žaidimą, arba į save. Pasitikėjimas savimi yra viena iš pagrindinių gero renginių vedėjo savybių.

Komunikabilumas

Norint tapti renginių vedėju reiktų permąstyti, kaip Jums sekasi susikalbėti su įvairiais žmonėmis. Jeigu pavyksta rasti bendrą kalbą ir padaryti gerą įspūdį sutiktiems žmonėms, kurti pokalbį, tada galite save laikyti komunikabiliu žmogumi. Tai yra labai svarbu norint gerai pravesti renginį.

Renginių vedėjas jaučia malonumą darydamas šventę kitiems

Geras renginių vedėjas yra į kitus orientuotas žmogus, empatiškas, gebantis pasijusti kito kailyje ir su malonumu padedantis pasijausti laimingiems renginio dalyviams. Greita reakcija – kitas svarbus momentas, kadangi dažnai renginių metu nuo geros nuotaikos apsvaigę dalyviai imasi įvairių replikų, į kurias turi „atsimušinėti“ renginio vedėjas.

Humoro jausmas

Humoro jausmas, jo įvaldymas ir supratimas – pagrindinis reikalavimas kiekvienam pramoginio renginio vedėjui. Jis išsiugdo įgūdžius, žino, kas gali būti juokinga kitiems žmonėms, turi daug juokingų istorijų savo „linksmų istorijų“ banke.

 

Profesionalus vestuvių fotografas Jūsų šventei

 

Vestuvės yra svarbiausia gyvenimo šventė ir šią dieną viskas turi vykti nepriekaištingai. Jaunieji tokią dieną yra svarbiausi ir viskas turi vykti pagal Jų norus. Kad šventė vyktų sklandžiai ir būtų įsimintina, dažniausiai iš anksto reikia pasirūpinti viskuo: maistu, sale, muzikantais, fotografais. Pastarieji yra bene svarbiausi šventės svečiai, nes vestuvių fotografas yra atsakingas už šventės įamžinimą. Būtent ieškodami fotografų, jaunieji dažniausiai kruopščiai ir smulkmeniškai sprendžia, kokį geriausia pasirinkti. Juk tokios dienos gražus ir kokybiškas atsiminimas yra labai svarbus.

Vestuvių fotografas dažniausiai atvyksta dar į pačius šventės užkulisius. Kai pamergės ir nuotaka ruošiasi šventei ir puošiasi, fotografas fiksuoja visas įsimintinas akimirkas nuo pat ryto. Būtent šios paruošiamosios akimirkos yra labai žavios ir reikalingos. Jas jaunieji po daug laiko jau gali būti primiršę, fotografo padarytos nuotraukos padės prisiminti kiekvieną smulkmeną.

Kita svarbi fotografo darbo dalis – svečių ir jaunojo atvykimas. Pagal lietuviškąsias tradicijas, vestuvių rytą jaunikis atvyksta pas nuotaką ir pasikviečia ją į kelionę. Tai labai svarbi vestuvių dalis, todėl fotografas čia turi nuolat fiksuoti ir rūpintis, kad ši dalis jokiu būdų nebūtų praleista.

Svarbiausia vestuvių dalis – ceremonija. Tai akimirkos, kuomet niekas neturi laiko ir visi yra susikaupę, tad fotografas šiuo laiku turi būti itin darbštus. Kiekviena ceremonijos akimirka jauniesiems yra labai brangi ir jie žinoma nori turėti kuo daugiau šios akimirkos prisiminimų.

Vėliau vyksta vakarinė vestuvių dalis ir fotografas šioje šventės dalyje dalyvauja ne visada. Kai kurie žmonės nori pasilikti tik oficialiosios dalies atsiminimus, o šventės įspūdžiais linkę pasitenkinti ir užfiksuotais ne tokių profesionalių fotoapratų. Kita žmonių dalis kaip tik samdo fotografus visai dienai, kad būtų įamžintos ir vakarinės šventės akimirkos.

Šventei apsibaigus svečiai skirstosi namo, o vestuvių fotografas sėda prie darbo. Darbo medžiagos apdorojimas, montavimas ir retušavimas yra kone atsakingesnis ir kruopštesnis fotografo darbas nei pačios ceremonijos fiksavimas. Darbo rezultatas turi būti kokybiškas ir patenkinti jaunųjų lūkesčius. Dažniausiai fotografai retušuoja gražiausias atrinktas šventės nuotraukas ir jauniesiemas pateikia kelis šimtus skirtingų profesionaliai sutvarkytų kadrų iš jų šventės. Prie nuotraukų taip pat pridedamas ir profesionaliai sumontuotas video filmas, kuris net po daugelio metų sugrąžins Jus į tą stebuklingą dieną ir leis dar kartą pajusti laimės jausmą.

 

Kaip švenčiamas mergvakaris?

 

Tikriausiai daugeliui pirmoji šovusi į galvą mintis – daug linksmybių. Visiškai teisingai, mergvakaris neatsiejamas nuo pasilinksminimų ir jie visi turi būti vykdomi „iš dūšios“, kad šios dienos būsima jaunoji ilgam nepamirštų. Būdų, kaip paminėti mergvakarį yra tikrai ne viena, jų neužteks suskaičiuoti ir abiejų rankų pirštų. Visi mergvakariai turi būti skirti ir susiję tik su to vakaro kaltininke.

Mergvakario renginių organizavimas dažniausiai būna ištekančios merginos draugių pareiga ir kartu galvos skausmas. Tenka galvoti ir svarstyti, kaip tą svarbią personą nustebinti, sužavėti ir ką padaryti, kad ji šios ypatingos dienos niekada nepamirštų. Taigi tiek mergvakaris, tiek bernvakaris ypatinga šventė jauniesiems, todėl ji turi būti skirta ir asocijuota būtent šių asmenų garbei. Rengdami ir planuodami vieną iš šių švenčių, paimkite lapą popieriaus ir susirašykite jaunosios ar jaunojo būdo savybes, tuomet pomėgius, neįvykdytus planus, aplankytas ir dar kartu neatrastas vietas. Prisiminkite, ką ji ar jis nori išmėginti, tačiau niekada nedrįso. Tai ir gali būti svarbiausiu vakaro „vinimi“.

Dar galima pradėti mergvakarį organizuoti nuo temos. Tai gali būti susiję ne tik su bendra dalyvių apranga, detalėmis, bet su susijusia tema vykdomos užduotys. Tarkime, jei pasirinkote policijos temą: galite rengtis kaip pareigūnai ir gaudyti nusikaltėlius, t.y. priešingos lyties asmenis ir „pripaišyti“ jiems tam tikrą nusikaltimą (tai jau bus jaunosios ar jaunojo pareiga). O kad šių pareigų būsimas šventės kaltininkas būtų nusipelnęs, jam būtina pereiti tam tikrą pasirengimą. Tad visi kartu galėsite išmėginti alpinizmo pamoką ar atrakcionų parką, sporto salę ir pan.

Kita idėja gali būti švęsti mergavakarį pagal senovės liaudies tradicijas. Tai pastaruoju metu labai populiaru, bet nedaug kas susipažinęs su tokia istorija ir žino, kaip mervakarius švęsdavo mūsų močiutės ar prosenelės. Bus tikrai smagus ir prasmingas, įsimintinas vakaras visoms šventės dalyvėms.

Bet kokiu atveju visos mergvakarių idėjos yra vertos dėmesio ir tinkamos. O kaip jas įgyvendinsite, priklauso tik nuo Jūsų išradingumo, pomėgių ir bendro susitarimo. Pasistenkite, kad šis mergvakaris būtų kupinas staigmenų, netikėtų žaidimų, pramogų ir dar neatrastų vietų lankymas. Juk įspūdžiai – svarbiausia. Tokį mergvakarį jaunoji prisimins ilgam ir bus visąlaik dėkinga draugėms.