Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip švenčiamas mergvakaris?

Tikriausiai daugeliui pirmoji šovusi į galvą mintis – daug linksmybių. Visiškai teisingai, mergvakaris neatsiejamas nuo pasilinksminimų ir jie visi turi būti vykdomi „iš dūšios“, kad šios dienos būsima jaunoji ilgam nepamirštų. Būdų, kaip paminėti mergvakarį yra tikrai ne viena, jų neužteks suskaičiuoti ir abiejų rankų pirštų. Visi mergvakariai turi būti skirti ir susiję tik su to vakaro kaltininke.

Mergvakario renginių organizavimas dažniausiai būna ištekančios merginos draugių pareiga ir kartu galvos skausmas. Tenka galvoti ir svarstyti, kaip tą svarbią personą nustebinti, sužavėti ir ką padaryti, kad ji šios ypatingos dienos niekada nepamirštų. Taigi tiek mergvakaris, tiek bernvakaris ypatinga šventė jauniesiems, todėl ji turi būti skirta ir asocijuota būtent šių asmenų garbei. Rengdami ir planuodami vieną iš šių švenčių, paimkite lapą popieriaus ir susirašykite jaunosios ar jaunojo būdo savybes, tuomet pomėgius, neįvykdytus planus, aplankytas ir dar kartu neatrastas vietas. Prisiminkite, ką ji ar jis nori išmėginti, tačiau niekada nedrįso. Tai ir gali būti svarbiausiu vakaro „vinimi“.

Dar galima pradėti mergvakarį organizuoti nuo temos. Tai gali būti susiję ne tik su bendra dalyvių apranga, detalėmis, bet su susijusia tema vykdomos užduotys. Tarkime, jei pasirinkote policijos temą: galite rengtis kaip pareigūnai ir gaudyti nusikaltėlius, t.y. priešingos lyties asmenis ir „pripaišyti“ jiems tam tikrą nusikaltimą (tai jau bus jaunosios ar jaunojo pareiga). O kad šių pareigų būsimas šventės kaltininkas būtų nusipelnęs, jam būtina pereiti tam tikrą pasirengimą. Tad visi kartu galėsite išmėginti alpinizmo pamoką ar atrakcionų parką, sporto salę ir pan.

Kita idėja gali būti švęsti mergavakarį pagal senovės liaudies tradicijas. Tai pastaruoju metu labai populiaru, bet nedaug kas susipažinęs su tokia istorija ir žino, kaip mervakarius švęsdavo mūsų močiutės ar prosenelės. Bus tikrai smagus ir prasmingas, įsimintinas vakaras visoms šventės dalyvėms.

Bet kokiu atveju visos mergvakarių idėjos yra vertos dėmesio ir tinkamos. O kaip jas įgyvendinsite, priklauso tik nuo Jūsų išradingumo, pomėgių ir bendro susitarimo. Pasistenkite, kad šis mergvakaris būtų kupinas staigmenų, netikėtų žaidimų, pramogų ir dar neatrastų vietų lankymas. Juk įspūdžiai – svarbiausia. Tokį mergvakarį jaunoji prisimins ilgam ir bus visąlaik dėkinga draugėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.