Nuomojame vietą reklamai internete

Kordicepsas ir jo vartojimas

Ar pastebėjote, kad Kinijos piliečiai nuolat atrodo energingi ir laimingi? Jie visada kupini jėgų, pasitikėjimo savimi ir sveikatos. Kur jų paslaptis? Kodėl Europiečiai nuolat atrodo pikti ir pavargę? Tikras kinas atsakys, kad jų paslaptis yra nuolatinės treniruotės ir kininis grybas kordicepsas. Tai ypač keistas, tačiau labai naudingas augalas. Rytų medicinoje jis naudojamas jau daugiau kaip tūkstantį metų, o į vakarietišką kultūrą priimtas tik prieš pora šimtų metų. Apie šį nuostabų augalą jau rašomos knygos ir mokslo darbai, atlikti tyrimai. Pasirodo, kad tai kone šiandieninis išsigelbėjimas nuo visų ligų. Ar kartais nesvajojate, kad būtų gerai, jog viena tabletė gelbėtų nuo visų ligų ir negalavimų? Jūsų svajonės išsipildė. Preparatai iš kordicepso beveik taip ir veikia.

Fohow kordicepso gaminamos tabletės ar eliksyrai palaiko pačias įvairiausias žmogaus organų funkcijas: inkstų veiklą, kepenų veiklą, valo plaučius, kraują, palaiko odos elastingumą ir tonusą, širdies ir kraujotakos veiklą, potenciją. Kordicepsas netgi padeda nuo peršalimo, gydantis nuo depresijos ar išsekimo, taip pat cukraligės ar nevaisingumo.

Kaip vartoti?

Specialistai teigia, kad preparatai iš kordicepso nekenksmingi. Net kūdikiui galima skirti po lašą į dieną, sukakus mėnesiui po 0,1 ml, o metų laiko – 1 ml per parą. Su amžiumi kiekis didinamas pagal specialius patarimus ir normas, kuriuos rasite preparato vartojimo lapelyje. Vartojant skystuosius preparatus, geriausia juos gerti anksti ryte vos nubudus. Prieš tai patariama gerai išvalyti dantis ir liežuvį bei burną  praskalauti šiltu vandeniu. Kad galėtumėte tinkamai dozuoti skystį, patariama naudoti šiaudelį arba švirkštą be adatos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad norint, jog preparatas išliktų efektyvus, jį reikia laikyti šaldytuve, kad jo nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai.

Specialistai teigia, kad kordicepsas toks efektyvus, kad jo nebūtina vartoti ilgą laiką ar be paliovos. Dažniausiai poveikis pastebimas jau po pirmų kartų, tad prieš perkant preparatą, išsirinkite sau tinkamiausią, nereikia užsisakyti daug ir visokių. Lietuvoje jau yra kelios kompanijos, kurios siūlo preparatus iš kordicepso internete, tad Jums nereikės sugaišti daug laiko apsipirkimui, o prekes gausite tiesiai į namus. Žinoma, dėl vartojimo ir pasirinkimo patartina pasitarti su konsultantu, kuris yra geriau susipažinęs su siūlomais gaminiais.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.