Nuomojame vietą reklamai internete

Plačiau apie lazertroną

Šiandien Lietuvoje vis daugiau žmonių savo laisvalaikį yra linkę leisti aktyviai. Vis labiau populiarėja įvairios aktyvios pramogos ir neišbandytos atrakcijos. Žmonės, mėgstantys pramogauti ir norintys nuolat išmėginti savo jėgas naujoje srityje vis dažniau išbando įvairius užsiėmimus. Viena iš populiariausių pramogų šiandien – komandiniai žaidimai.

žaidimasŽaidimų yra pačių įvairiausių. Vieniems labiau patinka orientacinės varžybos, kiti mieliau keliauja lenktyniauti baidarėmis, treti renkasi dažasvydžio pramogas. Tačiau bene labiausiai populiarėjantis šiandien yra Lazertronas – komandinis lazerių žaidimas. Tai gana nauja, tačiau greitai daugelio pamėgta aktyvi pramoga Lietuvoje, kurioje savo jėgas be vargo gali išbandyti ir dideli ir maži žaidėjai. Pasak didžiausių šalyje šio žaidimo aistruolių, šaudymas lazeriais yra smagus tuo, jog tai ypač saugus ir tikslus žaidimas. Jo taisyklės leidžia žaisti tik sąžiningai, todėl žaidimas tampa iš tiesų intriguojantis ir jaudinantis.

Vienas iš nuolatinių šio komandinio žaidimo žaidėjų  atskleidžia, kodėl Lazertronas taip greitai išpopuliarėjo ne tik jaunimo, bet ir vyresnio amžiaus lietuvių tarpe: „Neseniai visi buvo pamėgę dažasvydį. Deja, tai žaidimas toli gražu ne kiekvienam. Dažasvydis dažnai reikalauja specialaus bent šiokio tokio pasirengimo ir atitinkamos aprangos bei apsaugų. Nors, tiesą sakant, ir tai ne visada padeda. Dažnai dažasvydį renkasi itin aštrius pojūčius mėgstantys aistruoliai. O štai kitiems žmonėms šis žaidimas tampa sunkiu išbandymu, nes iš žaidimų aikštelės net ir patys stipriausi kovotojai grįžta su mėlynėmis ir traumomis. Tuo tarpu Lazertronas tuo žavi ir traukia, kad jis yra labai saugus, paprastas ir tikslus. Čia savo jėgas gali išbandyti kiekvienas, nes nėra jokių fizinių sumušimų, o šautuvas yra lengvutis. Kai Jus pašauna, galvos davikliai sumirksi ir garsinis signalas informuoja, jog esate pašautas, jeigu Jus nušauna, tuomet turite baigti žaidimą. Viskas vyksta labai sąžiningai, nes nušautų žaidėjų ginklai užsiblokuoja ir jie nebegali daugiau iššauti nei kulkos“, – pasakoja Simonas, Lazertroną su draugais dažną savaitgalį žaidžiantis jau antrus metus.

Simonas taip pat pabrėžia, jog šaudymas lazeriais kaskart yra vis įdomesnis, nes prieš kiekvieną žaidimą žaidėjai gali patys nusistatyti taisykles: „Kiekvieną kartą galite žaisti vis kitaip. Su draugais esame jau  susikūrę tam tikras technikas ir dažniau renkamės trumpesnį žaidimą su nedaug kulkų. Taip stengiamės kaskart vis labiau save išbandyti ir išmokti šio to naujo. Tuo tarpu kai būna kieno nors ir mūsų vaikų gimtadieniai, mielai juos atsivedame pažaisti lazeriais. Dažniausiai vaikai nusprendžia žaisti su daugiau kulkų ir jų žaidimas trunka ilgiau. Tačiau visi lieka patenkinti ir aikštelę palieką besišypsantys. Mano manymu, tai ne tik puikus žaidimas, bet ir ugdymo priemonė, kuri skatina būti atsakingu ir dirbti komandoje. Vaikams tokia pamoka yra labai svarbi“,- teigia Simonas.

„Aš net girdėjau, kad žmonės pasirenka Lazertono žaidimus savo mergvakariams ar bernvakariams atšvęsti ir, tiesą sakant, manau, kad tai puiku idėja. Sakyčiau, kad tokių pramogų Lietuvoje reikėtų daugiau. Juk tai nebrangiai kainuoja, be to yra saugu ir sveika. Tai žymiai linksmiau ir naudingiau nei leisti savaitgalio vakarus perpildytuose baruose. Džiaugiuosi, kad draugai laikosi tokios pačios nuostatos ir savaitgalais Lazertono aikštelėje praleidžiame turiningas ir smagias valandas“, – savo patirtimi dalinasi lazertono mėgėjas.

Šiandien Lazertono pramogos kaip niekad populiarios. Tai ne tik saugus, bet ir prie klientų prisitaikantis žaidimas. Žaidimo lazeriais laikas ir vieta yra neribojami – atskleidžia šio žaidimo organizatoriai. Tai reiškia, jog žaidimas gali vykti bet kokiu paros metu ir bet kokioje vietoje pagal klientų pageidavimus. Taip Lazertonas tampa priimtinesnis, įdomesnis ir dar labiau mėgiamas žaidėjų tarpe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.