Nuomojame vietą reklamai internete

Profesionalus vestuvių fotografas Jūsų šventei

Vestuvės yra svarbiausia gyvenimo šventė ir šią dieną viskas turi vykti nepriekaištingai. Jaunieji tokią dieną yra svarbiausi ir viskas turi vykti pagal Jų norus. Kad šventė vyktų sklandžiai ir būtų įsimintina, dažniausiai iš anksto reikia pasirūpinti viskuo: maistu, sale, muzikantais, fotografais. Pastarieji yra bene svarbiausi šventės svečiai, nes vestuvių fotografas yra atsakingas už šventės įamžinimą. Būtent ieškodami fotografų, jaunieji dažniausiai kruopščiai ir smulkmeniškai sprendžia, kokį geriausia pasirinkti. Juk tokios dienos gražus ir kokybiškas atsiminimas yra labai svarbus.

Vestuvių fotografas dažniausiai atvyksta dar į pačius šventės užkulisius. Kai pamergės ir nuotaka ruošiasi šventei ir puošiasi, fotografas fiksuoja visas įsimintinas akimirkas nuo pat ryto. Būtent šios paruošiamosios akimirkos yra labai žavios ir reikalingos. Jas jaunieji po daug laiko jau gali būti primiršę, fotografo padarytos nuotraukos padės prisiminti kiekvieną smulkmeną.

Kita svarbi fotografo darbo dalis – svečių ir jaunojo atvykimas. Pagal lietuviškąsias tradicijas, vestuvių rytą jaunikis atvyksta pas nuotaką ir pasikviečia ją į kelionę. Tai labai svarbi vestuvių dalis, todėl fotografas čia turi nuolat fiksuoti ir rūpintis, kad ši dalis jokiu būdų nebūtų praleista.

Svarbiausia vestuvių dalis – ceremonija. Tai akimirkos, kuomet niekas neturi laiko ir visi yra susikaupę, tad fotografas šiuo laiku turi būti itin darbštus. Kiekviena ceremonijos akimirka jauniesiems yra labai brangi ir jie žinoma nori turėti kuo daugiau šios akimirkos prisiminimų.

Vėliau vyksta vakarinė vestuvių dalis ir fotografas šioje šventės dalyje dalyvauja ne visada. Kai kurie žmonės nori pasilikti tik oficialiosios dalies atsiminimus, o šventės įspūdžiais linkę pasitenkinti ir užfiksuotais ne tokių profesionalių fotoapratų. Kita žmonių dalis kaip tik samdo fotografus visai dienai, kad būtų įamžintos ir vakarinės šventės akimirkos.

Šventei apsibaigus svečiai skirstosi namo, o vestuvių fotografas sėda prie darbo. Darbo medžiagos apdorojimas, montavimas ir retušavimas yra kone atsakingesnis ir kruopštesnis fotografo darbas nei pačios ceremonijos fiksavimas. Darbo rezultatas turi būti kokybiškas ir patenkinti jaunųjų lūkesčius. Dažniausiai fotografai retušuoja gražiausias atrinktas šventės nuotraukas ir jauniesiemas pateikia kelis šimtus skirtingų profesionaliai sutvarkytų kadrų iš jų šventės. Prie nuotraukų taip pat pridedamas ir profesionaliai sumontuotas video filmas, kuris net po daugelio metų sugrąžins Jus į tą stebuklingą dieną ir leis dar kartą pajusti laimės jausmą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.