Nuomojame vietą reklamai internete

Mikroautobusų nuoma Vilniuje pataria, kaip pasiruošti ilgai kelionei su vaikais

mikroautobusų nuoma Vilniuje

mikroautobusų nuoma VilniujeMikroautobusų nuoma Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose sparčiai populiarėja šeimų tarpe. Vis daugiau šeimų atostogas nusprendžia praleisti su artimiausiais draugais ar giminaičiais, todėl renkasi erdvę, saugią ir patogią transporto priemonę – mikroautobusą. Komfortiškas mikroautobusas tarsi savaime garantuoja malonią kelionę, tačiau mikroautobusų nuoma Vilniuje įspėja, kad kelionė bus įsimintina tik tuo atveju, jei jai tinkamai pasiruošite, ypač tada, jei keliaujate su savo atžalomis.

Štai keli naudingi patarimai, kurie išties pravers kelionės metu:

  • Nustatykite taisykles. Puiku, jei jūsų atžalos kelionės metu miegos, tačiau jei ne, iš anksto paaiškinkite jiems, kad važiuojančiame mikroautobuse negalima lakstyti ar šokinėti ant sėdynių, nes jie gali susižeisti ir blaško vairuotojo dėmesį. Ilgos kelionės pabosta ir suaugusiesiems, o ką jau kalbėti apie vaikus, todėl mikroautobusų nuoma Vilniuje rekomenduoja tėveliams sugalvoti kažkokių žaidimų, kad vaikams kelionė neprailgtų.
  • Nepamirškite vaistinėlės. Mažus vaikus mikroautobuse ar automobilyje dažnai pykina, todėl tokioms situacijoms turite būti pasiruošę iš anksto. Turėkite su savimi plastikinių maišelių ir vaistų nuo pykinimo. Tiesa, prieš užsukdami į vaistinę, pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju, kuris ir patars, kokius vaistus vartoti. Be to, visi puikiai žinome, kad vaikai kartais negali nustygti vietoje, todėl su savimi kelionės metu vertėtų turėti ir peroksido, binto, pleistro. Nenumatytoms situacijoms visada praves vaistai nuo karščiavimo, antivirusiniai vaistai, angliukai ar Smekta. Vasaros metu nepamirškite į vaistinėlė įsimesti losjoną nuo nudegimų.
  • Pasirūpinkite maistu. Ilgos kelionės metu su savimi turėkite sauso ir negendančio maisto, kad vaikams užsinorėjus valgyti, jie galėtų užkąsti, kol pasieksite kavinę, valgyklą ar degalinę. Taip pat turėkite geriamo vandens. Gazuotų ir saldžių gėrimų reiktų vengti, nes jie geriami ne troškuliui numalšinti, o todėl kad yra skanūs, tad kyla grėsmė nuolatos stoviniuoti ir ieškoti tualeto. Be to, reiktų vengti ir saldumynų, nes jie vaikus veikia šiek tiek tonizuojančiai, o mikroautobusas nėra geriausia vieta išlieti susikaupusią energiją.
  • Nepiktnaudžiaukite alkoholiu. ES kelių eismo taisyklės griežtai draudžia vartoti alkoholį ne tik vairuotojui, bet ir keleiviams. Visgi, atostogos – tai apsipalaidavimo metas, kai draudimai yra užmirštami. Visgi, mikroautobusų nuoma Vilniuje įspėja, kad keliaujant svečioje šalyje su vaikais ir vartoti net ir lengvuosius alkoholinius gėrimus nederėtų, nes vietiniai pareigūnai tokio neatsakingo elgesio nepraleis pro akis, o tada gali grėsti dideli nemalonumai.

Taigi, keliaujant mikroautobusu, svarbu tinkamai pasiruošti ir tada niekas nesutrukdys jūsų puikioms bei įsimintinoms atostogoms.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.