Nuomojame vietą reklamai internete

Vestuviniai žiedai: ką privalome žinoti?

vestuviniai žiedai

vestuviniai žiedaiVestuviniai žiedai stebina savo pasiūla ir pasirinkimo galimybėmis. Jei pageidaujate išraiškingo dizaino dirbinio, pagalbos ranką jums išties juvelyrai. Atsižvelgdami į jūsų poreikius ir lūkesčius, ilgametę darbo patirtį turintys specialistai sukurs išskirtinio dizaino žiedus, kuriais džiaugsitės ne vieną dešimtį metų. Tiesa, bendraudami su juvelyrais išlikite racionalūs – nepamirškite, kad vestuviniais žiedais puošitės visą gyvenimą, todėl minėtieji dirbiniai turi būti ne tik stilingi, bet ir praktiški, t. y. derėti prie įvairaus stiliaus drabužių ir nekelti sunkumų atliekant kasdienius buities darbus.

Jei norite išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančius žiedus, pirmasis jūsų darbas – atsisakyti skubėjimo. Žiedų paieškai skirkite bent kelis mėnesius, pagalvokite, kokio dizaino dirbiniai patinka ne tik jums, bet ir jūsų partneriui. Įsitikinkite, kad šio dizaino papuošalai nepraras savo vertės prabėgus dešimčiai metų. Atsakykite į kitus svarbius klausimus, pavyzdžiui, ar norite santūraus ar itin puošnaus dirbinio, puošto brangakmeniais ar klasikinio lygaus rašto, siauro dirbinio ar plataus žiedo ir t. t. Be to, su partneriu pakalbėkite, ar puošitės vienodo ar skirtingo dizaino papuošalais. Pagalvokite apie žiedų spalvą ir metalą. Nors klasikiniai aukso dirbiniai vertinami visame pasaulyje, vis dėlto keičiantis laikams vis dažniau galvojama ir apie netradicinio metalo papuošalus, pvz., platinos vestuvinius žiedus. Kad priimtumėte teisingą sprendimą, netingėkite apsilankyti keliuose juvelyrinių dirbinių salonuose, pasidomėkite individualių juvelyrų pasiūlymais ir internetinėje erdvėje parduodamais dirbiniais.

Nepamirškite, kad vestuviniai žiedai bus nešiojami kiekvieną dieną, todėl labai svarbu įvertinti jų patogumo faktorių. Žiedas negali nei spausti, nei kristi nuo piršto. Rinkitės idealiai jūsų pirštui pritaikytą gaminį ir nepamirškite, kad dešinės ir kairės rankos pirštų storis skiriasi. Vienas svarbiausių patarimų – rinkitės gaminį, kurį ateityje galėsite susiaurinti arba praplatinti. Racionaliai įvertinkite žiedo storį – jis neturi trukdyti susiglausti pirštams. Itin dažna klaida – noras turėti platų žiedą. Dirbinys negali trukdyti pirštams susilenkti. Jei renkatės itin puošnų žiedą, įsitikinkite, kad akutė ar papuošimai nesivels į plaukus ir netrukdys kasdieniams jūsų darbams.

Būtina įvertinti ir dirbinio kainą. Žinoma, visi siekiame sutaupyti, todėl pirmenybę rodome kiek pigesniems žiedams. Vis dėlto, priešingai nei vestuvinė puota ar vestuvinis tortas, vestuviniai žiedai bus nešiojami visą gyvenimą, tai reiškia, kad minėtoji investicija turėtų pareikalauti šiek tiek didesnių išlaidų. Siekiantiems sutaupyti rekomenduojama pageidaujamų dirbinių ieškoti internetinėje erdvėje. Kadangi tokiu atveju pardavėjams nereikia galvoti apie brangiai kainuojančią patalpų nuomą ir darbuotojų atlyginimą, žiedai parduodami geresnėmis kainomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.