Nuomojame vietą reklamai internete

Mikroautobusų nuoma ir papildomos paslaugos

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaJeigu jūsų organizuojamai kelionei reikalinga didesnė transporto priemonė nei įprastas lengvasis automobilis, tuomet puiki išeitis – mikroautobusų nuoma. Tai tikrai patogi paslauga, pavyzdžiui: švenčiant mergvakarius ar bernvakarius, įvairius giminių ir draugų susitikimus, keliaujant po Lietuvą ir netgi į užsienį. Išsinuomoti mikroautobusą paprasta ir lengva. Tiesiog internetu išsirenkate jums reikalingą automobilį, susisiekiate su savininku, suderinate nuomos sąlygas ir kainą, o reikiamą dieną atvykstate pasiimti išsinuomoto mikroautobuso. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad kai kurios mikroautobusų nuomos įmonės teikia ir papildomas paslaugas, kuriomis pasinaudoti kartais būna labai pravartu.

Viena tokių naudingų paslaugų, nuomojant mikroautobusą, tai vairuotojo paslaugos. Ši paslauga ypač populiari ir klientų mėgiama. Juk didesnė transporto priemonė, tokia kaip mikroautobusas, paprastai reikalinga vykstant į šventę ir grįžtant iš jos, taip pat važinėjant pačios šventės metu. O švenčiant ir linksminantis dirbti vairuotoju niekam nesinori. Tada ir gelbsti samdomas vairuotojas, kuris savo darbą atlieka profesionaliai ir diskretiškai. Arba kitas variantas – moksleivių, tai yra vaikų ar jaunuolių, ekskursijos, kai keliauja grupė jaunų asmenų, tokiu atveju vėlgi kelionės saugumą ir sklandumą geriausiai užtikrins profesionalus vairuotojas.

Kita dažnai naudojama paslauga – tai mikroautobuso pristatymas. Šiuo atveju jums nereikės sukti galvos, kuriame mieste įsikūrusi mikroautobusų nuomos įmonė, nes už sutartą kainą jums tinkamas automobilis bus pristatytas ten, kur jums reikia. Kita patogi paslauga, kai įmonė mikroautobusą jums gali pristatyti bet kuriuo reikiamu metu, tai yra netgi po darbo valandų arba savaitgaliais. Jeigu planuojate kelionę po Lietuvą, kai kurios nuomos įmonės siūlo kelionių organizavimo paslaugas. Tai ypač patogu organizuojant užsienio šalių svečių kelionę po mūsų šalį. Tokiu atveju išnuomotas mikroautobusas atvykusią ekskursiją gali pasitikti, pavyzdžiui, oro uoste, ar kitoje numatytoje vietoje. Pagal pageidavimus gali parinkti viešbutį ir jį iš anksto užsakyti. Be to, suteiks visą reikiamą informaciją apie lankytinas vietas, netgi pasirūpins gidais ar reikiamų kalbų vertėjais.

Tad, jeigu planuojate savo kelionę ar šventę arba organizuojate užsieniečių vizitą mūsų šalyje ir ketinate nuomotis mikroautobusą, pasidomėkite ir teikiamomis papildomomis paslaugomis – tai vairuotojo paslauga, mikroautobuso pristatymu pageidaujamu laiku į jums reikiamą vietą ir netgi pačios kelionės organizavimu. Suprantama, kad papildomos paslaugos papildomai kainuoja, tačiau puikiai suorganizuota, sklandi ir saugi kelionė ar šventė visada vertos papildomų išlaidų ir pastangų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.