Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip skelbiami butai pardavimui

butaiPolitikams skalambijant, kad šalyje atsigauna ekonomika, užregistruojama vis daugiau NT sandorių. Kasdien internete pristatomi butai pardavimui, privatūs namai, sodybos, garažai, kitoks nekilnojamas turtas. Ekonomistai įspėja, jog žmonės sujudo investuoti į NT kol šalyje nepasikeitė valiuta, mat gali būti, jog nuo 2015 metų pakils ne tik maisto, bet ir nekilnojamo turto rinkos kainos.

Norintiems pasinaudoti šiek tiek šoktelėjusiu aktyvumu rinkoje ir parduoti savo būtą, privalu paruošti gerą buto pristatymą būsimam pirkėjui. štai keletas patarimų, kaip tuo pasirūpinti.

1. Padarykite geras nuotraukas. Norėdami padaryti gerą sandorį, pasirūpinkite savo skelbimo kokybe. Daugelis žmonių, ieškodami informacijos apie butų pardavimą, didžiausią dėmesį kreipia nuotraukoms. Tai pirmasis dalykas, kuris sudomins arba atbaidys galimą pirkėją. Todėl pasistenkite, kad nuotraukos būtų kokybiškos, smulkmeniškos. Nepraleiskite buto vietų, net jei kurioms nors iš jų ir nesididžiuojate. Geriausiai vertinamos aukštos kokybės nuotraukos. Net jei Jūsų butas ir itin patrauklus, susiliejusios nuotraukos nesužavės pirkėjų ir jie Jūsų skelbimą paprasčiausiai pravers.

2. Pateikite informaciją. Butai pardavimui – ne rašomasis stalas. Čia nepakanka tik įdėti nuotraukas ir viskas aišku. Pildykite skelbimą nuoširdžiai ir nuosekliai, jame pateikdami kiek įmanoma daugiau informacijos. Atminkite, kuo daugiau informacijos parašysite skelbime, tuo daugiau potencialių, o ne tik pasiteirauti norinčių žmonių skambučių sulauksite. Jei skelbime atsakysite į visus pirkėjui rūpimus klausimus, greičiausiai sulauksite skambučio su prašymu jau aprodyti butą.

3. Parinkite tinkamą kainą. Vienas svarbiausių dalykų, kurie rūpi pirkėjams – buto kaina. Nepaisant buto strateginės vietos, jo privalumų ar trūkumų, kaina turėtų būti logiška. Nežinote, kokia ji turėtų būti? Tam internete yra skaičiuoklės, kurios pagal Jūsų buto statybos metus, remontų skaičių bei panašius kriterijus gali nustatyti, kokia šiuo metu galėtų būti reali Jūsų buto kaina. Pasikliaukite specialistais, taip ne tik neapgausite savęs, bet ir sumažės tikimybė parašyti tokią kainą, kuria nesidomės joks pirkėjas.

4. Prisiminkite išskirtinumus. Rengdami iš tiesų gerą skelbimą vietai, nepamirškite paminėti priežasčių, dėl kurių Jūsų buto variantas geresnis už daugelį šalia esančių kitų. Dažniausiai tokie skelbiami butai pardavimui susilaukia daugiau dėmesio. Parašykite, kuo Jūsų butas išsiskiria. Gal tai itin gera strateginė vieta, gal prie Jūsų namo įrengta moderni vaikų žaidimo aikštelė, o gal kiekvienas butas turi po mažą terasą?

Geriausia, jei nepamirštumėte ir trūkumų. Galbūt butas seniai remontuotas, sumontuoti senos statybos langai, o gal jis buvo užlietas. Geriau tai iš karto pranešti skelbime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.