Tag Archive: vilnius

Naujiena nekilnojamo turto rinkoje – vertinimo sistema Untu.lt

 

Ar ir Jums ne kartą yra tekę susidurti su parduodamų butų skelbimais, kur kainos gerokai padidintos? Normalu, kad pardavimų agentūros šiek tiek pakelia parduodamų butų kainas siekdamos uždirbti pelno, tačiau kartais tenka pastebėti ir tokių skelbimų, kur kainos visiškai neatitinka realios buto vertės. Tai gana opus reikalas ne tik tiems, kurie nori įsigyti butus, tačiau ir parduodantiems. O jei Jūsų kaina per maža? O jei per didelė? Ir vienas ir kitas variantas pasirodys įtartinas. Kaip tiksliai žinoti, kiek Jūsų butas vertas ir kaip neapgauti savęs ir kitų?

Jei kažkada bandydami įvertinti buto kainą tardavomės su nusimanančiais žmonėmis arba patys bandydavome primesti tikrąją buto kainą, turėdami galvoje dar ir nusidėvėjimą, tai tokiems svarstymams atėjo galas. Internete jau veikia pirmoji NT vertinimo sistema. Tai labai patogus įrankis, kuriuo nemokamai leidžia naudotis untu.lt Kaip tai padaryti? Tereikia užsiregistruoti ir savo ar kaimyno buto vertę sužinosite vos per kelias minutes.

Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, Jums reikia užpildyti visus skaičiuoklės laukus. Klausimų nėra labai daug, be to, apskaičiuoti šiandieninei buto vertei užtenka užpildyti vos 85 proc. visų klausimų. Čia Jums reikės pateikti kelis pagrindinius duomenis: įvertinti sienų ir lubų būklę, apibūdinti šildymą, langų ir buto patalpų išdėstymą, bendrijos situaciją, net nupasakoti vietos automobiliui buvimą. Šiems nesudėtingiems klausimams atsakyti Jūs užtruksite tikrai nedaug laiko ir štai jau žinote savo šiandieninę buto vertę. Jau galite ramiai kelti skelbimą su tiksliai žinoma savo būsto kaina. Ketinate įsigyti butą? Ši butų vertės skaičiuoklė taip pat gali pagelbėti. Tokiu pačiu principu galite suskaičiuoti ir Jums patikusio buto vertę. Taip galėsite būti tikri, ar pardavėjas neketina iš šio pardavimo gerokai pasipelnyti. Apsaugokite save nuo apgavikų.

Butų skaičiuoklė yra tikrai seniai rinkoje laukta naujiena. Pagrindinis jos tikslas – kiek įmanoma praskaidrinti butų prekyba ir pardavimą gyventojų tarpe. Kadangi sistema dar visai nauja, kol kas ji veikia tik Vilniuje ir skaičiuoja tik butų vertes. Tačiau ji jau tobulinama ir greitu laiku turėtų pasiūlyti tokią pačią paslaugą ir Vilniaus nuosavų namų gyventojams. Tokia sistema – tai puiki pagalba priimant bet kokius su nekilnojamuoju turtu susijusius sprendimus.

 

Unipark stovėjimo aikštelės oro uostuose

 

Keliaujantiems į užsienį savaitgaliui, ar ilgesniam laikui dažnai kyla dilema, kur pastatyti automobilį, kad būtų ir patogu nuvažiuoti iki oro uosto, ir juo grįžti namo sugrįžus. Unipark šią problemą išsprendė įrengdama modernias stovėjimo aikšteles Vilniaus ir Kauno oro uostuose šalia laukimo salės ir terminalų. Bendradarbiaudama su tarptautiniu oro vežėju Ryanair, Unipark šiuo metu gali pasiūlyti per 1200 vietų automobiliams statyti.

Kodėl Unipark? Kuo stovėjimo aikštelės geresnės, nei kitos?

Unipark parkavimas oro uoste yra modernus ir orientuotas į verslą, bet prieinamas ir pavieniams asmenims. Visos stovėjimo aikštelės yra mažiau nei 100 metrų nuo laukimo salės, todėl sugaištama itin mažai laiko nuo automobilio statymo iki bagažo pridavimo.

Dauguma stovėjimų aikštelių yra dengtos, todėl paliktam automobiliui nebaisios jokios oro sąlygos. Tai ypač aktualu žiemą ir pavasarį, kai sniegas ir šlapdriba gali pridaryti nemažai žalos paliktam automobiliui.

Saugumas yra viena iš didžiausių Unipark stovėjimo aikštelių privalumų, nes visos aikštelės yra stebimos vaizdo kameromis, o tai užtikrina didelį saugumo lygį.

Yra papildomos paslaugos – automobilio akumuliatoriaus įkrovimas ir oro pompa padangoms prisipūsti. Tai itin naudinga, kai paliekamas automobilis ilgesniam laikui, per kurį gali nuleisti padangą, arba išsikrauti akumuliatorius. Unipark aikštelėje galėsite tokiu atveju padangas prisipūsti ir šiek tiek įkrauti akumuliatorių, kad užsivestumėte automobilį.

Moderniausia Unipark paslauga – galimybė užsisakyti automobilio stovėjimą šalia oro uosto internetu, taip pat iš karto atsiskaityti už paslaugas el. bankininkystės sistemomis. Tai leidžia sutaupyti nemažai laiko, sugaištamo įsigyjant paprastus bilietus. Tereikia tik nurodyti tikslų laiką, automobilių kiekį, stovėjimo trukmę paromis, pasirinkti stovėjimo zonas pagal spalvas ir, įvedus kontaktinius duomenis, apmokėti už paslaugas. Nurodytu el. paštu atsiunčiamas specialus E-kodas, kurį reikia įvesti išvykstant iš stovėjimo aikštelės. Jei reikia sąskaitos faktūros, galima ją užsisakyti paprasčiausiai įmetus kvitą į specialią dėžutę – jokiu eilių, niekur neskubančių darbuotojų, nes viskas vyksta automatiškai siekiant užtikrinti ne tik kokybę, bet ir aptarnavimo greitį.

Šios Unipark stovėjimo aikštelių savybės ir profesionalumas bei patirtis leido pradėti glaudų bendradarbiavimą su pirmaujančiomis oro linijomis Ryanair, kurios sugrąžino į Vilniaus ir Kauno oro uostus keliautojų srautus.