Nuomojame vietą reklamai internete

Stogo danga. Ką reikia žinoti?

 Namo stogas yra labai svarbus, nes jis atlieka ne tik apsauginę, bet ir reprezentacinę funkciją, suteikdamas namui daugiau išraiškingumo ir grožio. Renkantis stogo dangą, būtina žinoti koks yra jūsų planuojamas biudžetas, nes nuo to priklausys, ką jūs galite sau leisti. Stogų dangos yra labai įvairios, tad ir jų kainos varijuoja nuo kelių iki keliasdešimt eurų už vieną kvadratinį metrą.

Stogų dangų pasiūlos asortimentas yra išties labai platus, tad svarbu nepasimesti jų gausoje ir žinoti tam tikras kiekvienos dangos technines specifikacijas. Pavyzdžiui:

  • Plieniniai stogo dangos lakštai išsiskiria savo kokybe ir ilgaamžiškumu. Jie gali būti valcuoti, čerpiniai ir profiliuoti. Valcuoti – tai tokie, kurie jungiami specialiais valcais, kurie padeda tarpusavyje sutvirtinti lakštus. Čerpiniai – atrodantys, kaip tikros čerpės, todėl juos mėgsta žmonės, kuriems labiau patinka tradicinės išvaizdos stogai. Profiliuoti – kitaip vadinami trapeciniais, tai banguoti lakštai primenantys šiferį.
  • Šiferis. Viena populiariausių stogo dangų. Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia jį gaminti be jokių kenksmingų medžiagų priemaišų. Jis mėgiamas dėl to, kad yra atsparus vandens garams ir laisvai leidžia cirkuliuoti orui, kas užkerta kelią grybelio ir pelėsio atsiradimui. Pagrindinis šios dangos privalumas tas, kad ji yra ilgaamžė. Taip pat pasižymi gera garso izoliacija ir puikiai atlaiko oro temperatūros skirtumus.
  • Čerpės. Jos gali būti betoninės, keramikinės ir bituminės. Jos puikiai tinka plokštiems ir šlaitiniams stogams. Taip pat kaip ir šiferis yra ilgaamžės, puikiai atlaiko oro temperatūros skirtumus bei leidžia cirkuliuoti orui. Bituminės čerpės pasižymi tuo, kad jas labai lengva montuoti. Puikiai izoliuoja triukšmą ir leidžia išgauti pačias sudėtingiausias stogo formas.
  • Taip pat gali būti prilydoma stogo danga, skalūnas, fibrocementinės plokštelės arba PVC dangos. Visą stogo dangų asortimentą galite rasti: https://stogulinija.lt/produktai/stogo-danga/.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.