Nuomojame vietą reklamai internete

Užduotis, su kuria susiduria daugelis – komercinių patalpų nuoma

Augant verslui auga ir poreikių skaičius – vietoj užpilamos rytinės kavos norime ją gamintis naudodamiesi kavos apartu, viešąjį transportą keičiame įmonės automobiliu, stebime sparčiai augantį darbuotojų skaičių ir jų atlyginimą. Tačiau bene vienas ryškiausių augančio verslo požymių ir pokyčių yra poreikis persikelti į naujas, o, dažniausiai, ir erdvesnes darbo erdves. Kadangi ne kiekvienas verslo savininkas gali leisti sau įsigyti asmeninį ofisą ar kitą komercinę erdvę, čia pasitarnauja komercinių patalpų nuoma. Šiandien bandome atsakyti į klausimą – kaip pasirinkti tinkamą komercinę erdvę nuomai?

Įvertinkite patalpų lokaciją

Renkantis komercinę erdvę svarbu atsižvelgti ne tik į rajoną, kuriame yra patinkančios patalpos bei įsivertinti ar jis jums patinka ir atitinka verslo filosofiją, bet ir išsiaiškinti aibę kitų su patalpų lokacija susijusių klausimų. Kokie jie? Svarbu atkreipti dėmesį ar patalpų vieta yra lengvai pasiekiama automobiliu bei viešuoju miesto transportu. Be to, verta atkreipti dėmesį ir į kitas viešąsias įstaigas esančias aplink norimas nuomoti patalpas: įsivertinti ar aplink yra maitinimo įstaigų, parduotuvių, sporto klubų ir pan.

Įsitikinkite, kad yra automobilių stovėjimo aikštelė

Automobilių stovėjimo vieta dažnai gali virsti tikru iššūkių užsiimant komercinių patalpų nuoma – daugelis patalpų suteikia vos keletą nemokamų stovėjimo vietų priklausančių nuomojamoms patalpoms. Tai dažniausiai nėra pakankamas skaičius sparčiai augančiam ir besiplečiančiam jūsų verslui. Vis dėl to, iš karto atsisakyti jums patikusių patalpų, kurioms priklauso vos kelios automobilio stovėjimo vietos, neverta. Siūlome pakalbinti aplink esančių įstaigų savininkus – galbūt šalia esančiam mažam verslui didelės automobilių stovėjimo vietų skaičius net nėra reikalingas ir jie mielai perleistų jas jums.

Žinokite, kokio dydžio komercinės patalpos jums yra reikalingos

Žinoti savo lūkesčius patartina dar prieš pradedant paieškas. Kaip tai padaryti? Svarbu atsiminti, kad jūsų verslui augant, nuolat augs ir jūsų įmonės darbuotojų skaičius. Taigi prieš priimant sprendimą kokia komercinių patalpų nuoma jums yra reikalinga, verta gerai išanalizuoti įmonės augimo prognozes ir rinktis tik tokias patalpas, kurios visiškai atitiktų įmonės ateities viziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.