Nuomojame vietą reklamai internete

SEO paslaugos – atgyvenusios ir naujos sukčiavimo praktikos

Tarkime, kad Jums rūpi SEO paslaugos savo verslui, o tiksliau, ieškote įmonės ar specialisto, kuris galėtų tai pas jus sutvarkyti. Visų pirma, reikia atidžiai pasidomėti jo/jų veikla, nes paskutiniuoju metu vis dažniau atsiranda žadančių greitus rezultatus, tačiau tai ne visai yra įmanoma. Paieškos variklių optimizacija nėra žaibiškas procesas, o greitai gaunami rezultatai kartais gali turėti net neigiamas pasekmes ateityje – galite iš viso dingti iš „Google“ radaro. Todėl žemiau pasidalinsime šiek tiek įdomesnėmis SEO praktikomis, kurios paskutiniu metu vis populiarėja ar populiarėjo, tačiau realios naudos beveik neduoda.

Turinio dubliavimas ir iškraipymas vis dažniau populiarėjanti praktika, ypač anglų kalboje. Tai yra tarsi visiškai naujas plagiavimo lygis, kuriame yra pasitelkiama speciali programinė įranga, kuri nukopijuoja tekstą ir jį perfrazuoja, o vėliau visa tai yra panaudojama kaip „naujas“ turinys. Žinoma, čia yra rizikuojama, kad „Google“ atpažins šį „žygdarbį“ ir anuliuos visus pasiektus rezultatus. Taip pat dažnėja atvejų, kai yra bandoma apgauti paieškos sistemų algoritmus ir lankytojai yra nukreipiami į visiškai kitus puslapius, nei buvo suvesti raktažodžiai. Žinoma, kad tai yra grubus „Google“ taisyklių pažeidimais, nes žmonės gauna visiškai jiems nereikalingus rezultatus.

Viena iš labiausiai daugelį specialistų erzinanti problema yra ta, kad į tekstus daugybės raktažodžių sudėti nėra įmanoma, tačiau bandančių tai padaryti vis tiek atsiranda. Galbūt tai veikė seniau, bet dabar paieškų varikliai yra per daug aukšto lygio. Trumpai tariant, į paprastą straipsnį yra talpinama kaip įmanoma daugiau raktinių paieškos žodžių tam, kad ta svetainė atsidurtų pirmajame „Google“ puslapyje. Tai patikrinti galima su daugybe įrankių net ir patiems, o ką jau kalbėti apie tuos sudėtingus algoritmus, kurie nuolatos tobulėja ir kasdien tampa vis modernesni. SEO paslaugos nėra įmanomos be turinio kūrimo, tačiau kai kurie mano, kad raktažodžius galima paprasčiausiai „nuspalvinti“ baltai ir taip apgauti paieškos sistemą, tačiau to padaryti nebeapsimoka jau eilę metų.

Naudojant šias praktikas interneto svetainė gali būti ne tik „užbauduota“, bet ir net iš viso pašalinta iš „Google“ paieškos, o tai reiškia, kad atliktos SEO paslaugos bus absoliučiai bevertės ir jokios naudos neatneš.

Daugiau informacijos rasite šiame puslapyje: https://webstudio.lt/seo-paslaugos/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.