Nuomojame vietą reklamai internete

Parketlentės – būsto jaukumo garantas

parketlentes

parketlentesKokia svarbiausia būsto dalis? Grindys? Sienos? Stogas? Į šį klausimą sunku atsakyti, nes be vienos dalies nefunkcionuoja kita. Parketlentės yra vienas iš aktualių klausimų tiek statant, tiek remontuojant namą.

Skaičiavimas

Bet koks būsto remontas – tai skaičių mokslas. Juk įsigijus itin prabangius baldus gali nelikti pinigų kitiems poreikiams. Arba pasirinkus patį brangiausią televizorių nebelieka lėšų lovai. Skaičiuoti tenka. Ir nemažai.

Parketlentės ar kita grindų danga pirmiausia susijusi su kvadratinių metrų klausimu. Nes nusipirkus per mažai parketlenčių reikia antrą kartą vykti į parduotuvę. O įsigijus per daug paprasčiausiai neturima kur dėti.

Noras turėti dailius namus

Parketlentės paprastai žavi puošnumu, išdirbtu dizainu. Tai nuoroda į prabangą ir kokybę. Noras turėti gražius namus – daugybės detalių visuma, o grindų danga užima solidžią vietą.

Rinktis galima pačias įvairiausias parketlentes. Viename kambaryje gali būti šviesios, kitame tamsios. Klasika ar modernumas? Patenkinami tiek vieni, tiek kiti poreikiai.

Parketlentės patinka net ir minimalizmo šalininkams – tai „neužgriozdinta“ grindų danga, atrodanti labai tvarkingai, nekelianti sumaišties.

Patikima konstrukcija

Kas iš grožio, jei konstrukcija būtų netvirta. Norite visapusio praktiškumo? Tuomet rinkitės trisluoksnį parketą. Kodėl? Nes tokia grindų danga yra patikimesnė, žymiai sumažėja medienos deformacijos tikimybė. Juk malonu, kai po kojomis tvirtas pagrindas, neprimenantis audros jūroje.

Patikimumas pirkėjams labai svarbus, nes įsigijus parketlentes tikimasi, kad jos tarnaus ilgai. Naujos parketlentės laikomos investicija.

Platus pasirinkimas

Džiugu, kad antrajame XXI amžiaus dešimtmetyje galima rinktis iš gausybės įvairiausių grindų dangos variantų. Ir net nereikia išeiti iš namų. Internete pateikiama pavyzdžių, koks dizainas prieinamas. Net ir informacija apie technines ypatybes pasidalijama būtent virtualioje erdvėje.

Būnant prie kompiuterio pavyksta susidaryti tam tikrus kriterijus, kokios parketlentės atrodo vertos dėmesio, kokias vertėtų įsigyti. Žmonių poreikiai nevienodi, o platus asortimentas leidžia įsigyti tai, kas poreikius tikrai atitiks.

Geros parketlentės

Ar žinote, koks parketas yra vertas geros dangos vardo? Pirmiausia toks, kuris nesukelia alergijos. Grindys ir sveikata – susiję dalykai.

Geros parketlentės taip pat sukuria jaukią atmosferą. Be to, jos natūraliai raštuotos, kas suteikia puikų įspūdį.

Situacija optimistiškiausia tada, kai kreipiamasi į specialistus, galinčius kokybiškai iškloti grindis. Tokius meistrus, kurie išmano savo amatą ir darbą atlieka rimtai, o ne su rūkymo pertraukėlėmis kas dvidešimt minučių. Palankiausias variantas pirkėjams – kai montavimo darbai patikimi tiems, iš kurių produktai yra įsigyti.

Ar galima teigti, kad tai, ką aptarėme, yra būsto jaukumo garantas? Taip. Kai į kokybės kriterijų nenumojama ranka, gaunamas džiuginantis rezultatas. Toks rezultatas, kuris skatina nusišypsoti ir sukuria jaukią atmosferą. Atmosferą, kur galima atsipūsti po darbo dienos, kur gera ir malonu, kur gimsta idėjos. Kur smagu tiek žiemą, tiek vasarą.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.