Nuomojame vietą reklamai internete

Šeimai patinka mėsos patiekalai, kaip sutaupyti?

Mano šeimą sudaro keturi asmenys, aš su vyru ir du vaikai. Jie visi yra mėsaėdžiai, tarp jų ir aš. Mėsos patiekalai galima sakyti kiekvieną vakarą yra ant mūsų stalo, o prie jų eina kažkokios skanios salotos. Mes be jų gyventi tiesiog negalime. Tačiau šiam malonumui mes išleidžiama daug pinigų ir aš būdama atsakinga už šeimos biudžetą nusprendžiau taupyti.

Pirmiausia, pradėjau nebepirkti jau įmarinuotos mėsos. Ji kainuoja daug brangiau ir ne visada yra tokia skani, kaip marinuota namie. Jau net nekalbame apie sveikatą, namie marinuoti ir gaminti mėsos patiekalai bus tikrai skanesni ir sveikesni. Kitas dalykas, jog šitaip paruošiant mėsą, mes galime dažniau ekspermentuoti ir paruošti įvairiausių naujovių bei nustebinti savo šeimą. Jeigu pirmasis patarimas, kaip ir visiems aiškus, eikime prie antro.

Stenkitės mėsą pirkti didesniais kiekiais ir per akcijas. Ieškokite geriausių akcijų – netyngėkite. Užmatę gerą akciją pirkite daug ir dėkite į šaldiklį. Mėsai nieko neatsitiks per ilgą laiką, o mėsos patiekalai bus tokie pat skanūs kaip ir mėsą ką tik nusipirkus. Akcijas galite sekti per įvairiausius interneto portalus arba tiesiog vaikščioti iš parduotuvės į parduotuvę.

Tačiau, didžiausias atradimas, kurį padariau – tai salotos, jos mums kainuodavo išties brangiai. Kaip jau minėjau, jas mes visada valgome prie mėsos. Seniau pirkdavo jau pagamintas salotas iš parduotuvių, nes tyngėdavo patys gaminti. Paskaičiavome jog keturių asmenų šeimai jos atsieina beveik tiek pat kiek mėsa. O tai gaunasi didžiulė suma. Pradėjo pirkti įvairiausias jau supjaustytas daržoves, kad neprarastume daug laiko gamindami šias salotas, išleidžiama suma sumažėjo, bet vistiek netenkino.

Tada nusprendėme, jog laikas pirkti tiesiog daržoves per akcijas ir mūsų salotos pradėjo atitikti tikrovę, jų kaina ženkliai krito. Jau nekalbu, jog jos tapo daug skanesnės ir sveikesnės. Dabar žinome kokius prieskonius į jas dedame. Taip pat daržoves stengiamės pirkti per akcijas, todėl salotoms dar labiau sutaupome.

Pradėję taupyti tiek mėsai tiek salotoms sutaupome apie 200 litų per mėnesį. Mūsų šeimai tai didelė paspirtis, galime tuos pinigus išleisti dalykams, kurių seniau neįpirkdavome – mėgiamoms knygoms bei kelionėms po Lietuvą automobiliu vasarą. Bent jau prie mėgiamų ežerų, tai dabar nuvažiuojame tikrai dažniau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.