Išsirinkti vietą, kurioje vyks vestuvių šventė, yra išties nelengva. Tai priklauso ne tik nuo planuojamo pakviesti svečių skaičiaus, bet ir nuo pačios šventės idėjos bei planuojamos vakaro eigos. Vis dėlto, šiandien pabandysime palengvinti jūsų pasirinkimą ir apžvelgsime pačias populiariausias ir lietuvių pamėgtas vestuvių šventės organizavimo vietas. Taip galėsite pasirinkti jums labiau priimtiną variantą ir iš karto atmesti blogiausius pasirinkimus.
Sodyba
Vestuvių tendencijos organizuoti šią šventę nuošaliose vietose įsikūrusiose sodybose pamažu tampa nebe tendencija, o tikra lietuviška klasika. Taip yra dėl to, kad įprastos patalpos, neatsikratant miesto šurmulio, tampa ne tik banalios, tačiau ir erzinančios. Šiais laikais nemaža dalis svečių ar net jaunųjų grįžta iš darbų užsienyje, taigi nori atsipalaiduoti ir pašėlti. Šiuo atveju nuošali sodyba vestuvėms siūlo ne tik milžinišką atvirą erdvę, ne tik ramią aplinką, bet ir puikų kraštovaizdį bei galimybę atsipalaiduoti, o tai yra idealus komplektas tų dalykų, kurie yra reikalingi vestuvių šventės metu. Galima lengvai rasti sodybas su nakvyne ir kitomis pramogomis, kur šėlsmas vyksta net kelias dienas.
Restoranas
Išsinuomoti restoraną dar prieš keletą metų buvo ypatingai originalus ir netikėtas sprendimas. Vis dėlto, laikas bėga labai greitai, todėl jau dabar išgirdus apie tai, jog žmonės savo vedybų šventę organizavo restorane, nebėra jokia staigmena. Taip pat, šis sprendimas tikrai ne kiekvienam. Išsinuomoti (tai yra uždaryti visą restoraną visam vakarui) gerą restoraną su rimta virtuve ir geru virtuvės šefu yra išties brangu, todėl didžioji dalis žmonių net ir norėdami negali sau leisti šios prabangos. Vis dėlto, žmonių finansinė situacija gerėja su kiekvienais metais, todėl realu, jog jau po keleto metų vestuvių organizavimas restorane taps viena iš tikriausių šiuolaikinių vestuvių tendencijų, kalbant apie šventės organizavimo vietą.
Atvira gamta
Jau minėjome vestuvių organizavimą sodyboje, kurią žmonės dažniausiai renkasi būtent dėl galimybės šventę sutikti nuošaliai gamtoje. Vis dėlto, kai kuriems žmonėms minėtos vestuvių sprendimo neužtenka ir jie renkasi dar atviresnį šventės organizavimo variantą gamtos atžvilgiu – vedybų organizavimą atviroje gamtoje. Nesakome, kad tai neįmanoma, tačiau tai dar nereiškia, jog šventės dalyviai tostus sako pakildami nuo kelmų, o karališką vakarienę profesionalūs virėjai verda ant iš jaunikio nukirstų medžių sukurto laužo. Galbūt viskas būtent taip ir vyko prieš keletą tūkstantmečių, tačiau šiuo metu to tikėtis nereikėtų, kadangi viskas vyksta daug civilizuočiau ir moderniau. Galime sakyti, jog toks šventės organizavimas praktiškai nesiskiria nuo organizavimo sodyboje – medinius namelius pakeičia tvirtos palapinės, o ąžuolinius stalus – dažniausiai plastikinės kėdės bei stalai. Vis dėlto, nors aplinka ir skiriasi minimaliai, tačiau visa atmosfera, kurią sukuria buvimas medžių bei laukų apsuptyje, yra tiesiog nepakartojama. Be abejo, ne vien puiki atmosfera verčia žmones rinktis šventės organizavimą tokiu būdu – prie to prisideda ir tai, jog organizuoti šventę atviroje gamtoje yra išties nebrangu.