Nuomojame vietą reklamai internete

Ką verta žinoti apie plastines nosies operacijas?

plastinės operacijos kaina

plastinės operacijos kainaPastaruoju metu, vis daugiau žmonių ryžtasi plastinei nosies operacijai. Tam yra net keletas svarių priežasčių. Visų pirma, plastinės operacijos kaina šiais laikais yra gerokai mažesnės, nei prieš penkerius metus. Dar vienas svarbus privalumas – medicina juda išvien su technologijomis, todėl nieko keisto, kad medicininė įranga leidžia tokias operacijas atlikti visiškai be jokios rizikos. Pasikalbėjome su vienu geriausių Lietuvos chirurgų, kuris sutiko atsakyti į keletą visiems rūpimų klausimų bei pasidalinti svarbiausia informacija apie plastines nosies operacijas.

Dėl kokių priežasčių žmonės dažniausiai nori darytis plastinę nosies operaciją?

Be jokios abejonės, priežastys būna dvejopos – arba žmonėms nepatinka tai, kaip ta nosis atrodo, arba tiesiog turi problemų su sveikata dėl nosies. Pavyzdžiui, kreiva nosies pertvara remia tai, kad naktį žmogus knarkia. Be abejo, nosies ašies atstatymas yra daromas ir dėl grožio taip pat, kadangi tiesi nosis – graži nosis. Taigi, nors dažniausiai matome, jog klientai akcentuoja arba sveikatą, arba grožį, iš tiesų tai viena ir ta pati operacija, kadangi graži nosis negali būti nesveika, o kreiva nosis vis tiek sukels šiokių tokių problemų su sveikata.

Be abejo, dėl estetikos dažniausiai kreipiasi moterys – jos nori dailios, smailios ir tiesios nosytės. Konkretaus amžiaus limito nėra, tačiau dažniausiai iš moterų giminės kreipiasi nuo dvidešimties iki penkiasdešimties metų. Kalbant apie vyrus, būna labai įvairiai, tačiau vyrai dažniausiai nori nosies ašies ištiesinimo. Nors apskritai dėl nosies operacijų gerokai dažniau kreipiasi moterys, vyrų nosies ašies ištiesinimas užima tikrai labai didelę dalį visos paklausos.

Ar daug lieka randų? Kaip pacientas turi elgtis po operacijos?

Skalpelis visuomet palieka savo žymes, dėl to nieko nepadarysime. Tačiau, elgsena po operacijos yra labai svarbi, kadangi pati operacija visiškai saugi, tačiau tai, kaip jūs prižiūrėsite savo nosytę gijimo laikotarpiu, gali turėti lemtingų rezultatų. Pavyzdžiui, daugeliui žmonių reikėtų žinoti, kad po operacijos negalima turėti labai didelių fizinių krūvių, negalima dirbti pasilenkus, pūsti nosies, rekomenduojama ir kuo mažiau čiaudėti. Jokiu būdu negalima pirmąjį mėnesį nešioti akinių, kadangi tuo metu audiniai yra gana jautrūs ir akiniai juos pernelyg suspaus, kas neleis audiniams tinkamai sugyti.

Dažniausiai, operacijų rezultatai geriausiai pasimato po pusantrų metų. O kalbant apie siūlių išėmimą ir įtvaro nuėmimą, reikia atkreipti dėmesį, kad yra dviejų skirtingų tipų plastinės operacijos. Uždaroji operacija reiškia, kad skalpeliu bus įpjautos nosies šnervės iš vidaus, ir siūlės ištirps pačios, tad jų specialiai nuiminėti po savaitės ar dviejų tikrai nereikės. Visgi, įtvarą reikės nešioti apie dvi savaites. O štai atvirojo tipo plastinė nosies operacija reiškia, kad bus įpjauta nosies galiuke esanti odelė. Taigi, tokios operacijos metu bus žaizdų, kurios turėtų užgyti per 10 – 14 dienų. Po vienos savaitės, reikės atvykti į kliniką, kad būtų pašalintos operacijos siūlės.

Visgi, patikinu, kad nosies operacija dabar yra visiškai saugi ir gali padėti daugeliu atvejų. Medicina žengia į priekį, tad šaunu, jog vis daugiau žmonių konsultuojasi jais rūpimais plastinių operacijų klausimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.