Nuomojame vietą reklamai internete

Apple išmanieji telefonai

Apple išmanieji telefonai

Apple išmanieji telefonaiIšmaniųjų telefonų pasaulyje – rimtas sujudimas. Naujausi Apple išmanieji telefonai iPhone 6 S tapo labai populiarūs ir paklausūs. Aišku, jų kaina irgi arti kosminės, tačiau juk visada malonu permokėti už Apple produkcija, turint omenyje tai, kad gali prieš kitus pasirodyti esąs ir „kietesnis“ ir turtingesnis 😉

Kuo gi šį kartą stebina Apple išmanieji telefonai? Visų pirma, didžiausias ir turbūt svarbiausias proveržis yra tai, kad jie taip paprastai kišenėje nebelinksta! Tai, Apple išmoko savo klaidas ir nebegalėjo daugiau raudonuoti iš gėdos dėl besilankstančių telefonų ir investavo į naujų aliuminio korpusų gamybą. Tiesa, jiems teks raudonuoti, bet dėl kitos priežasties. Pristatyta ir nauja iPhone korpuso spalva – rožinė. Labai patiks paauglėms ir blondinėms, kurios be rožinės spalvos ir išmaniojo telefono negali nė gyventi, nė valgyti, nė į tualetą nueiti.

Grįžkime prie rimtųjų telefono funkcijų. Jų tikrai yra ir ne viena.

Apple išmanieji telefonai niekada nepasižymėjo itin geromis kameromis. Lumia ir Sony juos „dėdavo į šiltą vietą“ visais atžvilgiais, kai tik reikėdavo pristatyti naują kamerą. Net Samsung dažniausiai „dėdavo“… Dabar jiems teks gerokai pasistengti, nes iPhone 6S turi labai neblogą 4K raiškos kamerą. Tiesa, tik 12 megapikselių, tad raiška su Sony ir Lumia neteks nė pasigalynėti. Video filmuojamas 4K raiška, taip pat yra galimybė filmuoti HD kokybe 130 kadrų per sekundę dažniu. Toks video gali būti labai kokybiškai sulėtinamas specialių programėlių pagalba ir išeina labai šaunus vaizdo klipas. Beje, pamenate nuotraukas iš kino filmų apie Harį Poterį? Jos ten visur judėdavo – tiek rėmeliuose, tiek laikraštyje. Dabar iPhone 6S irgi taip gali, kai padarote Live Photos – keli momentiniai kadrai sujungiami į vieną animaciją, kuri yra nuolatos kartojama ir atrodo, kad nuotrauka yra gyva. Nors tai ne 3 sekundžių video. Štai, kokių naudingų dalykų turi šie populiarūs Apple išmanieji telefonai!

Viena iš naujovių yra tikrai įdomi – 3D Touch. Ekraną žmogus spaudžia skirtingai. Vyrai spaudžia visu pirštu, moterys – nago galiuku. Vieni braukia švelniai, kiti taip, kad net cypia stiklinis ekranas. Dabar iPhone reaguos į paspaudimo jėgą ir bus galima kurti atitinkamus veiksmus, kai ekrano paviršius spaudžiamas stipriau ir kai silpniau. Tai ateities technologija, nes pritaikymo jai dar nelabai daug kur. Pirmiausia tai turėtų būti pritaikyta kai kuriuose žaidimuose.

Štai tokios yra iPhone 6S galimybės. Iš esmės tai yra atnaujintas iPhone 6 telefonas, o ne naujas modelis. Bet atnaujinimai tikrai smagūs. Kaip ir kaina… Laukiam naujo modelio – tada šis turėtų atpigti 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.