Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip pasirinkti vejapjoves?

vejapjovės

vejapjovėsKiekvienas geras sodininkas turi daržo įrangą, kuri jam gali padėti prižiūrėti greta namų esantį rojaus kampelį. Vejapjovės – vienas iš svarbiausių daiktų, kurį galima rasti kiekvieno sodininko garaže arba sandėliuke. Kadangi tai vienintelis prietaisas be konkurencijos, kuris gali padėti prižiūrėti veją.

Kadangi rinkoje galima atrasti tiek daug įvairiausių pasirinkimų – rekomenduojame susipažinti su visais egzistuojančiais ir peržiūrėjus pirkti labiausiai poreikius tenkinantį. Svarbiausia atsikreipti dėmesį į skirtingus komponentus, kurie yra svarbūs.

Dydis. Dydis dažniausiai pasirenkamas pagal tai, kiek žmogus turi energijos stumdyti ir kur planuoja laikyti prietaisą. Logiška, populiaresnės yra nedidelės vejapjovės, kadangi jas labai paprasta transportuoti ir net vaikas bei senas žmogus gali nesunkiai sutvarkyti sodo žolytę.

Plotis. Plotis dažniausiai varijuoja priklausomai nuo to, kokio dydžio veją reikia prižiūrėti. Logiška, kad kuo ji didesnė – tuo norisi platesnio prietaiso, kad vieno važiavimo metu galima būtų nupjauti kuo didesnį kiekį žolytės. Plačios vejapjovės – funkcionalesnės, tačiau jų valdymas – sudėtingesnis.

Galingumas. Jeigu reikia pjauti veją, kuri yra „kalnuota“, tokiu atveju reikalingas galingas prietaisas, kuris nesunkiai padėtų užvažiuoti net ir į didelį kalniuką. Tiesa, galingo variklio prietaisus valdyti gali ne kiekvienas. Reikia nemažai jėgų.

Kaina. Kiek žmogus gali skirti pinigų – tokį daiktą jis perka. Svarbiausia iškart nusistatyti pinigų sumą ir tokiu atveju sutaupysite daug laiko, kuomet ieškosite tinkamiausio varianto.

Dizainas. Tai pašalinis aspektas, tačiau jeigu siekiate, kad visa turima jūsų sodo priežiūros įranga būtų kuo gražesnė, logiška, kad dizainas ir šiuo atveju jums bus svarbus.

Energija. Vienos vejapjovės varomos benzinu, kitos – elektros energija, kitos nereikalauja jokių papildomų sąnaudų. Įvertinkite savo galimybes ir pasirinkite tinkamiausią variantą.

Žolės rinkimas. Tie asmenys, kurie reikalinga nupjauta žolė – mėgsta, kai ji keliauja tiesiai į krepšelį. Visgi, tai kiek apsunkina pjovimą. Geriau yra tai, kad nupjauta žolė nelieka ant vejos, tačiau jeigu jos rinkimas jums kelią didelį diskomfortą – neapsunkinkite sodo priežiūros malonumo.

Vejapjovės – kiekvieno gero sodininko įrankiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.