Nuomojame vietą reklamai internete

Ko reikalauti iš valytojo, jei reikalingas gamybinių patalpų valymas?

Gamybinės patalpos, ypač maisto sandėliai reikalauja reguliarios priežiūros, dažniausiai šie darbai patikimi valymo įmonei. Ko turėtumėte paklausti įmonės atstovų, kai reikalingas gamybinių patalpų valymas?

1. Ar darbas bus atliktas laiku?

Gamybinės patalpos dažnai užima didelį plotą, kurį išvalyti reikia šiek tiek daugiau laiko. Be to, jei sutartyje su įmone pažymėjote, kad darbuotojai turėtų išvalyti ir patalpose esančią techniką, tai tvarkymo laikas dar pailgės. Jums reikia nustatyti valandas po darbo ar prieš, kada gamybinės patalpos bus tuščios ir jose galės darbuotis valytojai. Sutartyje nurodykite, kokiomis valandomis bus atliekamas valymas tam, kad šis darbas netrukdytų įprastos gamyklos veiklos.

2. Ar galite patikėti valytojams patalpose esančią techniką?

Gamybinėse patalpose gali būti įvairios technikos, kuriai taip pat reikalingas reguliarus valymas. Jeigu turite tokių prietaisų, suderinkite, jog juos taip pat valys samdomos įmonės darbuotojai. Ilgametę patirtį turinčių įmonių valytojai įprastai būna apmokyti, kaip atlikti įvairių techninių prietaisų valymą.

3. Langų valymas didesniame aukštyje

Gamybinių patalpų valymas atliekamas reguliariai, tačiau retkarčiais teks pasirūpinti ir langų švara. Įsitikinkite, kad jūsų samdomos įmonės darbuotojai atlieka langų valymą net kai jie yra aukščiau ir turi tam reikiamą įrangą. Jeigu aukščiau esantys langai nėra valomi, jūs prarasite laiko ir energijos, ieškodami, kas galėtų atlikti šiuos darbus.

 4. Gamybinių patalpų valymas ir dezinfekavimas

Pandemijos metu tampa svarbu, jog valymo paslaugas teikiančios įmonės specialistai galėtų atlikti ne tik kasdieninį gamybinių patalpų valymą, bet ir reikalui esant – dezinfekavimą. Tam neužteks tik dezinfekuoti paviršius virusus naikinančiomis priemonėmis, nes pramonės patalpose gali būti daug plyšių, ertmių, į kurias papuola virusas. Todėl patyrusių įmonių darbuotojai paleidžia specialų dezinfekcinį rūką, kuris naikina virusus net sunkiausiai prieinamose vietose. Po kelių valandų patalpos jau būna išdezinfekuotos, todėl ten dirbančių darbuotojų veikla nesustoja ilgam.

Gamybinių patalpų valymą, langų plovimą aukštyje, dezinfekavimą profesionaliai atlieka „EVP Projektai“ įmonės komanda Vilniaus mieste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.