Nuomojame vietą reklamai internete

Kiemo baldai

lauko baldaiIdėja apie poilsio oazę Jūsų kieme ar terasoje suviliotų kiekvieną: jauki aplinka, artimi žmonės, gamtos garsų apsuptis – tai, ko reikia atsipalaidavimui ir rūpesčių nustūmimui šalin po įtemptos darbo dienos. Šį mielą širdžiai laiką dar kokybiškesniu padaro patogūs lauko baldai. Dėl gausios įvairių kiemo baldų pasiūlos išsirinkti  tinkamiausius darosi vis sunkiau, taigi pabandykime išsiaiškinti skirtingų kiemo baldų pliusus ir minusus.

Mediniai lauko baldai

Ekologiški, natūralios išvaizdos, tvirti mediniai baldai Jūsų kiemui- puikus pasirinkimas. Mediena – natūralus gamtos resursas, todėl baldai puikiai atrodo kone kiekvieno namo aplinkoje, jie nebijo nei karščio, nei šalčio, tačiau turi didelį minusą- kaip ir kitus lauko sąlygomis laikomus medienos gaminius, medinius kiemo baldus reikia reguliariai dengti laku ar specialiais dažais tam, kad nesigertų drėgmė, nepakistų spalva ir baldai nepradėtų pūti.

Metaliniai lauko baldai

Metaliniai lauko baldai yra visiškai atsparūs temperatūros veiksniams, todėl lauke gali būti laikomi ištisus metus, nereikia galvoti kuo uždengti baldus ar kur juos įnešti snieguotu žiemos periodu. Metaliniai lauko baldai reikalauja minimalios priežiūros ir yra puikus variantas Jūsų kiemui, tačiau ir čia galima įžvelgti minusų. Palikus metalinius kiemo baldus saulės apšviestoje vietoje jie lengvai įkaista, dėl šios priežasties jaučiamas diskomfortas ir naudotis jais tampa kone neįmanoma.

Pinti lauko baldai iš plastiko ar polietileno

Pinti lauko baldai, pagaminti iš plastiko ar polietileno, reikalauja mažai priežiūros, nesugeria drėgmės, neįkaista nuo saulės, galima rinktis iš gausybės modelių ir turtingos spalvų paletės – taigi galima teigti, jog tai labai patrauklus variantas Jūsų kiemui ar terasai. Renkantis tokius baldus esminis klausimas yra kokią pinigų sumą esate pasirengę investuoti. Pigesni, masinės gamybos plastikiniai baldai tarnaus keletą metų, tačiau laikui bėgant dėl temperatūros pokyčių, drėgmės ir saulės gali prarasti spalvą, formą, plastikinės vytelės gali sutrūkinėti. Kitas pasirinkimas- sutankinto polietileno pinti lauko baldai. Dėl tvirtų polietileno savybių baldams nebaisūs krituliai, saulė, karštis ar šaltis- juos nesibaimindami savo kieme galite laikyti bet kokiu oru. Iš sutankinto polietileno vytelių pinti baldai tarnauja dešimtmečius, nepraranda formos ir spalvos, jų nereikia dengti laku, dažais ar kitokio tipo impregnantais, taip pat jie neįkaista nuo saulės kaitros taip, kaip metaliniai.

Kiemo baldų pasirinkimų apstu, rinktis tikrai yra iš ko, bet tikram komfortui ir gražiai kiemo puošmenai reikia surasti lauko baldus, tinkančius ir sukurtus būtent Jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.