Nuomojame vietą reklamai internete

Keltų į Suomiją užsakymo tvarka

Kroviniams ir asmenims su automobiliais Suomiją ar kitas Skandinavijos šalis pasiekti vienas iš patogiausių būdų yra keltai.

Skirtingų kompanijų keltai į Suomiją kainos atžvilgiu yra panašūs, o kainą įtakoja maršruto pasirinkimas, šventinis laikotarpis. Taip pat iš anksto rezervavus bilietus, kainos bus ženkliai patrauklesnės nei bilietą perkant prieš pat kelionę. Todėl rekomenduojama bilietais pasirūpinti kuo anksčiau ir rezervuoti vietą.

Kompanijų, plukdančių į Suomiją ir iš jos, pasirinkimas tikrai labai platus, kaip ir maršrutų. Patogu ir tai, kad keltai plaukia labai dažnai, todėl visiškai nesudėtinga prisiderinti prie grafiko reikiamu metu. Į Suomiją keltai plaukia ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Estijos bei Latvijos, todėl pasirinkimas dar labiau prasiplečia.

Priklausomai nuo keltų linijų, rezervacija yra būtina bet kuriuo atveju, tik skiriasi rezervacijos tvarka. Paprastai prieš ilgesnius maršrutus paskutinės rezervacijos priimamos likus ne mažiau 2 valandoms iki išplaukimo, o kitais atvejais gali būti ir mažiau. Tačiau bet kuriuo atveju likus ne mažiau valandai iki kelionės pradžios.

Jeigu jums reikia gabenti krovinį, jį galite visuomet patikėti šias paslaugas teikiančioms bendrovėms. Pagal jūsų poreikius ir pageidavimus įmonė pasirūpins tinkamo maršruto parinkimu ir bilietais, todėl jums nereikės nieko patiems daryti. Priklausomai nuo krovinio tipo, ne visi maršrutai yra galimi. Tai priklauso nuo paties laivo ir jo techninių galimybių. Krovinius keltais gabenančios kompanijos pateiks optimaliausius konkretaus krovinio gabenimo pasiūlymus tiek į Suomiją, tiek ir iš jos.

Ne paslaptis, kad ši paslauga gali būti įtakojama ir oro sąlygų, todėl kai kuriais atvejais kelionė gali būti atidėta dėl itin stipraus bangavimo. Dėl šios priežasties ir įplaukimas į jūrų uostą gali būti atidėtas, todėl tai gali turėti įtakos kelionės trukmei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.