Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip susigrąžinti energiją?

foto

Kur išeikvojama energija? Gyvenimui nuolatinio nerimo būsenos. Nerimo dėl savęs, dėl artimųjų, dėl ateities. Tai savęs naikinimo scenarijus, kuris nepaliks jums galimybės džiaugtis gyvenimu tol, kol jūs jo, neatsisakysite. Tai tokios pagrindinės vietos,  kur išnyksta energija, o susigrąžinti ją bus galima tik tuo atveju, jei būsite pasirengę dirbti su savimi. Iš tikrųjų jumyse yra kur kas daugiau energijos ir jėgų, nei manote. Tiesiog jėgų šaltinis kol kas dar nėra visai atvertas. Kaip tai padaryti? Užsiimkite tuo, kas teikia jums malonumą. Žiūrėkite į tuos dalykus, kurie jums patinka, ieškokite to maisto, kuris jums skanus. Ir visos tos mielos smulkmenos papildys jūsų energijos atsargas.

Kaip sukaupti energiją, kurios mums trūsta?

  • Padės sveikas gyvenimo būdas: dienos rėžimas, tinkama mityba, patenkinti miego poreikiai, žalingų įpročių atsisakymas.
  • Organizmo valymas, iškrovos dienos, atitinkama dieta, badavimas.
  • Meditacija, gebėjimas atsipalaiduoti, savo minčių susikrovimas.
  • Įvairūs kvėpavimo pratimai, dvasinės praktikos, mokymasis įveikti stresines situacijas ir įtampą.
  • Mokymasis atsipalaiduoti, įveikti neigiamas emocijas, pasitelkiant psichologinius metodus, dvasines praktikas, meditaciją.

Kuo gali būti naudinga tyla?

Kuo daugiau triūkšmo ir intensyvumo gyvenime, tuo tylos galia pasidaro vertingesnė. Visų pirmą tyloje galima rasti save. Tik su tylos pagalba galima apmąstyti ir atsirinkti savo vertybes, suprasti savo gyvenimo prasmę. Meditacija – tai būdas pasikviesti tylą. Meditacija tyloje padeda suprasti, kaip veikia mūsų protas. Dažnai mūsų mintys kartojasi: mes turime tendenciją mąstyti apie save ir apie kitus tam tikromis temomis. Taip pat medituodami pastebime, kaip mūsų protas nori keliauti į praeitį arba svarstyti ateitį praleisdamas dabartį.

Ar sunkiai įveikiama depresijos liga?

Tai yra įveikiama liga. Ar sunkiai, priklauso nuo daugybės veiksnių: biologinių, psichologinių, socialinių. Gydymas priklauso nuo to, kokie faktoriai turėjo įtakos depresijos formavimuisi. Antidepresantai nepakeis jūsų charakterio, vertybinės sistemos ir panašių dalykų. Jie atstato normalų funkcionavimo lygį ir su tuo susijusius dalykus. Aišku, psichologinė pagalba yra labai svarbi, kaip ir įvairių socialinių klausimų sprendimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.