Nuomojame vietą reklamai internete

Nagų priauginimo mitai

nagai

Nagų priauginimas šiuo metu yra neatsiejama daugelio moterų gražios išvaizdos detalė. Tačiau taip galvoja ne visos. Kol vienos moterys be priaugintų nagų gyvenimo tiesiog nebeįsivaizduoja, kitos teigia, jog priauginami nagai kenkia ir gadina natūralius nagus. Dar kitos turi ir karčios asmeninės patirties, kuomet nagai tikrai buvo pažeisti arba atsirado įvairios nagų ligos.

Žinoma, kaip ir bet kurį svetimkūnį, priauginamus nagus rekomenduojama darytis su pertraukomis ir leisti natūraliam nagui „pailsėti“. Tačiau didžiausią vaidmenį čia vis dėlto vaidina nagų meistras ir jo naudojamos priemonės nagams. Nagų priauginimas iš tiesų reikalauja daug profesionalumo, žinių ir atsakomybės. Todėl vertėtų atsakingai pasirinkti, prieš renkantis paslaugas pigiau, vengti paslaugų namuose ar meistrėmis save vadinančių savamokslių.

Mitas yra tai, jog gelis nagams gadina juos, nes visa ko pagrindas yra teisingas nago paruošimas, prieš tai buvusios medžiagos saugus pašalinimas ir naujos kokybiškas uždėjimas. Teigiama, jog po geliu kaupiasi nešvarumai, drėgmė, atsiranda nagų pelėsis ir pan. Tačiau tiesa tokia, jog taip nutinka būtent dėl neteisingo nago paruošimo. Dažniausiai klaida padaroma dar nuimant seną medžiagą, kuomet nepastebima arba nekreipiama dėmesio į oro tarpelius, susidarančias nekokybiškai uždedant gelį. Jas palikus iš tiesų prasideda bėdos, kurias būtina šalinti ir nagą gydyti.

Tačiau šis mitas nėra vienintelis, kalbant apie priauginamus nagus. Yra dar daugiau mitų, kuomet kalbama, jog viena medžiaga yra tvirtesnė arba geresnė už kitą. Tai iš tiesų tėra mitas, tiesiog kiekviena medžiaga pasižymi skirtingomis savybėmis. Pavyzdžiui gelis nagams yra elastingesnis už akrilą, todėl lūžimo tikimybė, tinkamai atlikus procedūrą, yra mažesnė. Tuo tarpu akrilas yra kietesnis, bet tai nereiškia, kad tvirtesnis, priešingai – akrilas yra trapesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.