Nuomojame vietą reklamai internete

Patarimai žindančioms

=indanti mama

Sėkmingo žindymo pradžia yra didelis noras maitinti ir pasitikėjimas savimi. Tikrasis pienelis gali atsirasti tik po dviejų parų, ir dažniausiai mamos daro klaidą išsigąsdamos, kad nėra pieno ir siusdamos vyrą  pirkti mišinėlio. Paskui atsiranda pienelio, prasideda uždegimai ir būna jau sunku išmokyti vaikutį žindyti. Jokio maitinimo režimo. Maitinti pagal poreikį ir dieną ir naktį. Labai svarbus yra naktinis maitinimaas, jokiu būdu negalima jo praleisti, nes naktį gaminasi daugiausia pienelio. Vieną maitinimą duoti vieną krūtine, o kitą maitinimą- jau kita krūtine. Po kiekvieno maitinimo jokiu būdu nenusitraukinėti likusio pienelio, jo gaminsis tiek kiek reikia. Nepamirškite gryno oro ir stenkitės dažniau su vaikeliu išeiti pasivaikščioti. Labai svarbu gera nuotaika, patartina kuo mažiau nervintis, o jaustis laimingai.

Maitinančių moterų mityba

Maitinant kūdikį nereikėtų vartoti aštraus, kartaus, aitraus skonio maisto. Nerekomenduojama piknaudžiauti šviežiais obuoliais, kopūstais, nes tai gali išprovokuoti kūdikio pilvelio pūtimą. Maitinančios mamos pusryčiai turėtų būti saldūs. Tai virtos košės, pagardintos mirkytais džiovintais arba šviežiais vaisiais, rudu cukrumi. Ką tik pagimdžiusiai moteriai puikiai tinka kumino, arba lietuviško kmyno sėklos jose daug geležies. Gerai maitintis, gerti pakankamai vandens, šiltų arbatų.

Nėščiųjų kursai

Kai kurioms moterims žindyti nuo pat pradžių pavyksta lengvai, kitoms prireikia šiek tiek daugiau laiko. Žindymo seminaras reikalingas besilaukiančioms moterims ir jau pagimdžiusioms mamytėms. Seminaro metu jums suteiks  pagrindinių žinių apie žindymo pradžią bei atsakys į dažniausiai kylančius klausimus. Itin reikšmingas yra mažylio ir mamos ryšys, kuris pirmaisiais mėnesiais yra užmezgamas ne tik per mylavimą, sūpimą, kalbinmą, bet pirmiausia per žindymą. Motinos pienas yra natūralus ir geriausiai pritaikytas maistas kūdikiui, be to žindymas padeda sustiprinti mamos ir vaiko ryšį.

Seminaro temos

  • Žindymo pradžios organizavimas. Maitinimo krūtimi įgūdžiai. Taisyklingas maitinimas- svarbiausias sėkmingo žindymo veiksnys. Dauguma problemų atsiranda dėl netinkamos žindymo technikos.
  • Nėščiosios ir maitinančios moters krūtų ir spenelių priežiūra.
  • Mamos pieno sudėtis ir privalumai.
  • Ką gali valgyti pagimdžiusi mama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.