Nuomojame vietą reklamai internete

Ką verta pamatyti Olandijoje?

olandija

Olandija visame pasaulyje žinoma, kaip vėjo malūnų, kanalų ir tulpių šalis. Verta pamatyti ne tik kvapą gniaužiančius sodus, vaizdingus kaimus, bet ir gyvą kapitalą, užpildytą muziejais, demonstruojančiais šalies turtingą menininkų paveldą. Yra viduramžių pilys ir miesto vaizdai.

Jordano ir Amsterdamo kanalai

Kanalai yra tiek pat Amsterdamo miesto panoramos, tiek ir žavesio kaip ir Venecijoje, o kai kurie iš ilgiausiai trunkančių prisiminimų apie bet kurį vizitą, yra laiko praleisti tyrinėti miesto  nuostabius vandens kelius. Daugelyje geriausių Amsterdamo turistų lankomų vietų galima lengvai plaukioti laivu ar vandens taksi.

Rijksmuseum, Amsterdamas

Įspūdingas Rijksmuseum muziejus Amsterdame nuo 1809m., renka retus meno kūrinius ir senovinius daiktus. Nenuostabu, kad šiandien didžiulę kolekciją sudaro beveik septynis milijonus meno kūrinių. Be uniklaus senųjų meistrų kolekcijos, jis išsamiai apibūdina meno ir kultūros plėtrą. Nyderlanduose yra ypač daug tradicinių olandų amatų, viduramžių skulptūrų ir šiuolaikinio meno. Būkite pasirengę praleisti geriausią dienos dalį, ar ilgiausiai-  ieškoti šio begalinio turtingo muziejaus turtų.

Keleivių ir siuntų gabenimo paslaugos

Tris kartus į savaitę vežame į Lietuvą, Vokietiją, Olandiją, Belgiją ir atgal. Esant poreikiui vykstame ir kitomis dienomis. Važiuoja profesionalūs ir malonūs, patirtį turintys vairuotojai. Patogiuose mikroautobusose kondicionieriai, papildomas  šildymas, miegamos vietos. Į Olandiją ir atgal pervežame praktiškai visus pageidaujamus daiktus, kurie tik galėtų tilpti į mikroautobusą- nuo standartinių krovinių, supakuotų kelionės krepšeliuose, iki nestandartinių, t.y.- įvairi buitinė technika, baldai, dviračiai, motociklai, gyvūnai ir pan. Įvairius namų apyvokos daiktus dažniausiai pervežame kartu su persikraustančiomis į Olandiją pastoviai gyventi lietuvių šeimomis. Į Olandiją pervežamų daiktų įvairovė praktiškai tokia pati kaip ir į kitas Europos šalis.

Saugi, tolima kelionė į Olandiją

Pervežimai keleivių bei siuntų ir įvairių krovinių į Olandiją- kelionė tolima, kad pasiekti šią šalį tenka pervažiuoti per visą Lenkiją ir Vokietiją. Tačiau patogiuose komfortiškuose keleiviniuose mikroautobusuose yra viskas: atlenkiamos sėdynės, galima žiūrėti videofilmus, klausyti muzikos, įkrauti bei įsijungti nešiojamus kompiuterius, planšetes bei mobiliuosius telefonus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.