Nuomojame vietą reklamai internete

BMW privalumai

bmw

BMW automobiliai turi gerbėjų tarp jaunų ir vyresnio amžiaus žmonių. Turėti šį automobilį yra madinga ir naudinga, nes tai vieni maloniausiai vairuojamų ir saugiausių automobilių pasaulyje. Jei šiuo metu vairuojate kito gamintojo automobilį, tačiau ruošiatės pirkti naują, pasidomėkite BMW. Štai kodėl.

Vieni saugiausių automobilių

BMW automobiliai yra vieni saugiausių pasaulyje. Kasmet šios bendrovės gaminami modeliai gauna apdovanojimus, todėl tai nėra šiaip sau prasimanymas ar tušti žodžiai. Kai kalbame apie saugumą, turime omenyje ne tik vairuotojo saugumą, bet ir automobilio techninius privalumus prieš kitus automobilius – padidinto našumo stabdžių sistema, nusileidimo nuo įkalnės pakalbą, nukrypimo iš eismo juostos perspėjimo sistema ir daug saugos pagalvių visiems keleivams.

Prabangos ir statusos simbolis

Jau prieš kelis dešimtmečius BMW automobiliai pelnė pripažinimą dėl prabangios komplektacijos sedanų. Sportiniai modeliai taip pat stebina savo prašmatniais patogumais. Svarbausia, kad patogumas visuomet idealiai suderinamas su stiliumi. Net ir vidutinės klasės BMW automobiliams naudojamos aukštos kokybės apdailos medžiagos, ir būtent dėl to, vairuodami net ir senesnį modelį, vairuotojas jaučiasi stilingai. Gamintojas automobilių surinkime naudoja įvairias modernias medžiagas ir naujas technologijas, todėl šie automobiliai yra inovatyvumo ir statuso simbolis ne tik Europoje bet ir JAV. BMW Kaune pamatysite kur kas dažniau nei kituose miestuose, nes čia yra įsikūręs vienas seniausių BMW fanų klubų, kurio nariai padėjo mums parengti šį straipsnį.

Gera vertė parduodant

Net ir standartinės komplektacijos mašinose yra gana daug komforto įrangos. Tik labai išrankūs ar turintys daug pinigų, papildomai užsisako vieną ar kitą papildomą automobilio savybę. Be šių privalumų, BMW gali pasigirti puikiai išlaikanti vertę. Nors anksčiau automobilių verte stipriai sumažindamvo kėbulo trūkumai, nuo 2005 šios problemos praktiškai nelikę, nes kėbulo detalių paruošimui skiriamas ypatingas dėmesys. Nupirkus šį automobilį neteks raudoti dėl visiškai sumažėjusios vertės, kaip tai atsitinka su Renault ar Peugeot automobiliais. BMW yra nuolat paklausūs, net ir pagaminti prieš 15 metų, o dar senesni yra tikra retenybė ir kainuoja beprotiškus pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.