Tag Archive: pramogos

Plačiau apie lazertroną

 

Šiandien Lietuvoje vis daugiau žmonių savo laisvalaikį yra linkę leisti aktyviai. Vis labiau populiarėja įvairios aktyvios pramogos ir neišbandytos atrakcijos. Žmonės, mėgstantys pramogauti ir norintys nuolat išmėginti savo jėgas naujoje srityje vis dažniau išbando įvairius užsiėmimus. Viena iš populiariausių pramogų šiandien – komandiniai žaidimai.

žaidimasŽaidimų yra pačių įvairiausių. Vieniems labiau patinka orientacinės varžybos, kiti mieliau keliauja lenktyniauti baidarėmis, treti renkasi dažasvydžio pramogas. Tačiau bene labiausiai populiarėjantis šiandien yra Lazertronas – komandinis lazerių žaidimas. Tai gana nauja, tačiau greitai daugelio pamėgta aktyvi pramoga Lietuvoje, kurioje savo jėgas be vargo gali išbandyti ir dideli ir maži žaidėjai. Pasak didžiausių šalyje šio žaidimo aistruolių, šaudymas lazeriais yra smagus tuo, jog tai ypač saugus ir tikslus žaidimas. Jo taisyklės leidžia žaisti tik sąžiningai, todėl žaidimas tampa iš tiesų intriguojantis ir jaudinantis.

Vienas iš nuolatinių šio komandinio žaidimo žaidėjų  atskleidžia, kodėl Lazertronas taip greitai išpopuliarėjo ne tik jaunimo, bet ir vyresnio amžiaus lietuvių tarpe: „Neseniai visi buvo pamėgę dažasvydį. Deja, tai žaidimas toli gražu ne kiekvienam. Dažasvydis dažnai reikalauja specialaus bent šiokio tokio pasirengimo ir atitinkamos aprangos bei apsaugų. Nors, tiesą sakant, ir tai ne visada padeda. Dažnai dažasvydį renkasi itin aštrius pojūčius mėgstantys aistruoliai. O štai kitiems žmonėms šis žaidimas tampa sunkiu išbandymu, nes iš žaidimų aikštelės net ir patys stipriausi kovotojai grįžta su mėlynėmis ir traumomis. Tuo tarpu Lazertronas tuo žavi ir traukia, kad jis yra labai saugus, paprastas ir tikslus. Čia savo jėgas gali išbandyti kiekvienas, nes nėra jokių fizinių sumušimų, o šautuvas yra lengvutis. Kai Jus pašauna, galvos davikliai sumirksi ir garsinis signalas informuoja, jog esate pašautas, jeigu Jus nušauna, tuomet turite baigti žaidimą. Viskas vyksta labai sąžiningai, nes nušautų žaidėjų ginklai užsiblokuoja ir jie nebegali daugiau iššauti nei kulkos“, – pasakoja Simonas, Lazertroną su draugais dažną savaitgalį žaidžiantis jau antrus metus.

Simonas taip pat pabrėžia, jog šaudymas lazeriais kaskart yra vis įdomesnis, nes prieš kiekvieną žaidimą žaidėjai gali patys nusistatyti taisykles: „Kiekvieną kartą galite žaisti vis kitaip. Su draugais esame jau  susikūrę tam tikras technikas ir dažniau renkamės trumpesnį žaidimą su nedaug kulkų. Taip stengiamės kaskart vis labiau save išbandyti ir išmokti šio to naujo. Tuo tarpu kai būna kieno nors ir mūsų vaikų gimtadieniai, mielai juos atsivedame pažaisti lazeriais. Dažniausiai vaikai nusprendžia žaisti su daugiau kulkų ir jų žaidimas trunka ilgiau. Tačiau visi lieka patenkinti ir aikštelę palieką besišypsantys. Mano manymu, tai ne tik puikus žaidimas, bet ir ugdymo priemonė, kuri skatina būti atsakingu ir dirbti komandoje. Vaikams tokia pamoka yra labai svarbi“,- teigia Simonas.

„Aš net girdėjau, kad žmonės pasirenka Lazertono žaidimus savo mergvakariams ar bernvakariams atšvęsti ir, tiesą sakant, manau, kad tai puiku idėja. Sakyčiau, kad tokių pramogų Lietuvoje reikėtų daugiau. Juk tai nebrangiai kainuoja, be to yra saugu ir sveika. Tai žymiai linksmiau ir naudingiau nei leisti savaitgalio vakarus perpildytuose baruose. Džiaugiuosi, kad draugai laikosi tokios pačios nuostatos ir savaitgalais Lazertono aikštelėje praleidžiame turiningas ir smagias valandas“, – savo patirtimi dalinasi lazertono mėgėjas.

Šiandien Lazertono pramogos kaip niekad populiarios. Tai ne tik saugus, bet ir prie klientų prisitaikantis žaidimas. Žaidimo lazeriais laikas ir vieta yra neribojami – atskleidžia šio žaidimo organizatoriai. Tai reiškia, jog žaidimas gali vykti bet kokiu paros metu ir bet kokioje vietoje pagal klientų pageidavimus. Taip Lazertonas tampa priimtinesnis, įdomesnis ir dar labiau mėgiamas žaidėjų tarpe.

 

5 patarimai, kaip suorganizuoti įmonės renginį

 

Vieni pagrindinių renginių, kurias švenčia kiekviena įmonė  žiemos metu yra Kalėdų balius, o vasarą – šiltojo metų sezono atidarymas bei uždarymas arba šių švenčių sujungimas ir šventimas vienu metu vasaros viduryje. Metų bėgyje kartais sugalvojama surengti įmonės gimtadienio šventę, vienu metu švęsti tam tikro laikotarpio darbuotojų gimtadienius ar tiesiog surengti šventę, kaip dovaną – padėką visiems darbuotojams. Priežasčių, kodėl ir ką švęsti surasti nėra sunku, tačiau renginių organizavimas dažnai tampa pačia opiausia problema, kodėl atsisakoma linksmintis suburiant drauge visus įmonės darbuotojus.

Viskas, kas būtų Jums reikalinga, jog galėtumėte dažniau mėgautis švenčių teikiamais malonumais, tai vadovautis šiais 5 paprastais patarimais.

  1. Vienas pagrindinių ir aktualiausių aspektų, kaip ir organizuojant ar rengiant bet kokį renginį arba naują veiklą – tikslo žinojimas. Turite nuspęsti, kodėl planuojate ruošti renginį. Ar todėl, kad tai – Kalėdų vakarėlis, ar todėl, kad norite atsidėkoti darbuotojams, ar priėmėte naujų darbuotojų būrį ir pan. Pagal tai, bus daug lengviau nuspręsti ir toliau planuoti būsimą renginį.
  1. Antras aspektas taip pat svarbus – biudžetas. Turite žinoti, kiek maksimaliai galite išleisti būsimam renginiui. Nors daugeliui atrodo, kad renginių organizavimas yra nepigus verslas ir teks nemažai „pakloti“ vedėjui, DJ bei pačiai renginių organizavimo kompanijai, tačiau jų įdėtas darbas tikrai atsipirks su kaupu, jeigu rinksitės profesionalus. Žinoma, galite suorganizuoti įmonės renginį ir su minimaliu biudžetu. Tereikia pasitelkti išmonę ir daug ekologiškų idėjų, kurioms įgyvendinti būtų reikalingas vos minimalus biudžetas.
  1. Aiškus ir detalus šventės eigos planas. Planuokite laiką. Susirašykite visas renginio smulkmenas. Renginių organizavimas tuo ir unikalus, kad reikia mokėti organizuoti ne tik patį renginį, bet ir laiką. Nepamirškite pertraukų užkandžiams, kavos ar atokvėpio pertraukėlių. Įterpkite į programą pusvalandį fotosesijai.
  1. Jei jau turite ir nusprendėte, koks bus vakarėlio tikslas, turite biudžetą ir vakarėlio planą, belieka atsakyti į klausimą, kaip padaryti tokį renginį, kuris įtrauktų visus dalyvius, t.y. darbuotojus. Būkite originalūs irišskirtiniai. Imkitės netradicinių idėjų ir veiklų. Jei turite advokatų kontorą, tuomet keliaukite mokytis kulinarijos paslapčių, jei tai – bibliotekos renginys, sukurkite karaokė vakarėlį ir pan. Parinkite šventei temą ir taip palengvinsite pačią vakarėlio eigą ir suteiksite darbuotojams šansą pabūti tokia persona, apie kurią galbūt seniai jie svajojo.
  1. Pasirūpinkite šventės muzika, transportu ir, jei reikalinga, nakvyne. Tai – svarbūs kiekvieno vakarėlio elementai, todėl juos kruopščiai suplanuokite, kad kiekvienas iš šventės dalyvių galėtų atvykti ir grįžti į namus bei visi būtų patenkinti grojaraščiu.

Jei pasirodys, kad patys negalite suplanuoti renginio savo įmonei, tuomet kreipkitės į šios srities profesionalus, kurie Jums mielai pagelbės.

 

Kambarių nuoma. Druskininkai

 

Druskininkai – vienas iš svarbiausių Lietuvos kurortų. Jei Palanga ir Šventoji yra pakankamai triukšmingos vietos, kur susirenka jaunimėlis ir siekia palėbauti ir atsipalaiduoti, tai Druskininkai laukia ramybės ištroškusių klientų, santūrių poilsiautojų.

Poilsiautojams svarbu, kur apsigyventi, ką valgyti ir kokias pramogas gali gauti. Visko Druskininkai gali pasiūlyti su kaupu.

Apgyvendinimo paslaugos Druskininkuose  išvystytos pakankamai gerai. Puikūs viešbučiai ir svečių namai pasiruošę priimti pačius įnoringiausius klientus iš Lietuvos ir užsienio. Kambarių nuoma Druskininkai gali konkuruoti ir su Palanga, tik čia kur kas labiau atsižvelgiama į paslaugų kokybę. Vienas populiariausių kambarių nuomos variantų yra 1 ar 2 kambarių apartamentai su atskiru įėjimu. Tokio varianto kaina yra 100-200 litų parai dviems asmenims, todėl natūralu, kad norėdami gerai pailsėti, svečiai renkasi jaukų ir gerai įrengtą bei apstatytą butą, o ne nakvynės namų tipo kambarį su lova (kartais ir dviaukšte) ir popierinėmis sienomis, per kurias girdisi lėbaujančių kaimynų triukšmas.

Dar vienas populiarus apgyvendinimo variantas Druskininkuose yra kaimo turizmo sodybos, kuriose labiausiai apsimoka gyventi grupei žmonių, nes taip ir pigiau, ir linksmiau. Aplink Druskininkus (iki 30 km atstumu) yra apie keliasdešimt įvairių kaimo turizmo sodybų, kuriose galima ne tik apsigyventi, bet ir smagiai atšvęsti asmenines šventes. To viešbutyje padaryti neišeitų, o 2 kambarių apartamentuose irgi gali kilti keblumų, nes už kiekvieną papildomai nakvojantį svečią reikia primokėti 15-30 litų.

Atvykstantys užsienio svečiai taip pat renkasi kambariu nuoma. Druskininkai labai laukia ir sulaukia nemažai svečių iš Rusijos ir Baltarusijos, kurie tokį apgyvendinimo būdą itin mėgsta, nes taip galima ruošti savo maistą ir taip sutaupyti pramogoms, kurios Druskininkuose yra gana brangios. Tiesa, čia pamatyti yra ką – Grūto parkas su zoologijos sodu, poilsiniai takai, virvių parkas (lipynės), uždara slidinėjimo arena, vandens parkas, pasiplaukiojimai po Nemuną, pasivažinėjimai keturračiais, arkliai, dviračių nuoma, pasiplaukiojimai baidarėmis ir t.t. Veiklos galima rasti ir dar daugiau, bet pagrindinė pramoga Druskininkuose yra sveikatingumo kompleksai ir mineralinio vandens vonios. Ne veltui Druskininkai yra tas tikrasis kurortas su natūraliomis iškasenomis – mineraliniu vandeniu ir purvu, turinčiu gydomųjų savybių. Paprastos chemijos SPA centrų galima rasti visuose miestuose, o mineralais iš žemės gelmių lepintis galima tik Druskininkų ir Birštono apylinkėse.

Jei ieškote, kur apsistoti, žinokite, kad kambarių nuoma Druskininkuose geriausiai randama internete – www.smilteles.lt.