Tag Archive: mobilieji telefonai

Naujas ar naudotas – kokį telefoną įsigyti?

 

telefonasIšmanusis telefonas – tai neatsiejama mūsų dalis. Šis prietaisas yra reikalingas kiekvienam, be jo šiuolaikinis pasaulis yra tiesiog neįsivaizduojamas. Šią prekę turi beveik kiekvienas žmogus, todėl nenuostabu, kad pasirinkimas yra nežmoniškai didelis. Kadangi telefonas yra reikalingas kiekvienam, nieko keisto, kad kiekvienas iš mūsų ieško būdų kaip sutaupyti, bet tuo pačiu ir gauti kuo geresnę prekę. Naujo telefono paieškos gali būti išties sunkios, tad nenuostabu, jog kyla klausimas: kokį telefoną vertėtų įsigyti – naują ar naudotą? Galbūt būtų geriau susitaisyti senąjį?

Dažniausias šio prietaiso įsigijimo būdas – tai telefono pirkimas su sutartimi. Nusprendę žengti šį žingsnį, jus įsipareigojate mobiliojo ryšio operatoriui, kurio dėka gausite naują telefoną išsimokėtinai. Šis įsigijimo būdas yra labai populiarus, nes jo dėka galite gauti naują Samsung, Huawei, Apple bei daugybė kitų mobiliųjų telefonų ir jums tereiks prie mėnesinio plano sumokėti papildomai. Naujutėlaitis telefonas yra tikras malonumas, tačiau jei jau nusprendėte šitaip įsigyti telefoną, įsitikinkite, kad jums siūloma sutartis yra taupi. Būtinai pasidomėkite siūlomais modeliais, jų kainomis bei kitais kriterijais, galinčiais įtakoti prekės kainą. Neatidžiai pasirinkus planą vartotojas neatlieka reikiamų skaičiavimų ir stipriai permoka už kur kas pigesnį telefoną. Akylai stebėkite kainas, nes galite pamatyti įvairias akcijas, kurių metu telefonai yra nepaprastai pigūs. Jei viską atliksite teisingai, atsargumas jums padovanos pigų, tačiau naują išmanųjį telefoną.

Naudoto telefono pirkimas yra rizikingas procesas. Jei perkate telefoną per skelbimą, prietaiso kaina bus kur kas mažesnė, nei naujutėlaičio modelio, tačiau šis įsigijimo būdas yra labai neatsargus. Vieną sekundę jūs manote, kad perkate geros būklės, naudotą Iphone telefoną, bet visai netrukus sužinote, kad jo gedimų taisymas brangesnis nei pats prietaisas. Jei įsigyti gero, naujo telefono jums neleidžia finansinės galimybės, geriau paieškokite senesnių variantų išpardavimo metu. Šitaip galėsite pasirinkti tarp daugybės puikių, tačiau šiek tiek senesnių telefono modelių, kurie puikiai atliks visas jūsų trokštamas funkcijas už ženkliai mažesnę kainą.

Tačiau pats patogiausias ir saugiausias būdas gauti išmanųjį telefoną yra viešnagė Bekredito.lt interneto svetainėje. Ši įmonė leidžia savo klientams išsinuomoti telefoną be paskolos, kredito ir lizingo. Jei taip pirksite telefoną, jums nereikės prisiimti jokių ilgalaikių įsipareigojimų, galinčių apsunkinti jūsų finansinę padėtį. Jums tereikia sumokėti mažą mėnesio įmoką, po kurios iš karto galėsite mėgautis savo naujuoju mobiliuoju telefonu. Jei manote, kad daugiau nebegalite sau leisti šio prietaiso, sutarties nutraukimas yra labai paprastas, o jei nuspręsite ją atnaujinti, neprarasite ankščiau sumokėtų įmokų! Pasirinktu telefonu galėsite naudotis kiek tik panorėsite, o atsiradus norui – pakeisti jį į naujesnį modelį, galbūt patogesnį modelį. Šis būdas atsižvelgia į jūsų finansines galimybes ir padeda pasirinkti telefoną, kuris labiausiai tinka jums, todėl nereikia sukti galvos, kokį telefoną imti – naują ar naudotą.

Daugiau apie mobiliųjų telefonų įsigijimo paslaugą galite sužinoti https://www.bekredito.lt/kompiuteriai-ir-mobilus-telefonai/ismanieji-telefonai

 

 

Kodėl Apple iPhone yra geriausias pasirinkimas?

 

Apple iPhone modeliaiŠiais laikais gyventi be mobiliojo telefono atrodo praktiškai neįmanoma. Natūralu, kad žmonės vos sugedus senajam ieško naujo ir tuo pačiu stengiasi išbandyti vis inovatyvesnius variantus. Apple iPhone šiuo metu labai dažnai pastatomi ant pjedestalo kaip pats geriausias ir labiausiai rekomenduotinas modelis tiems, kurie ieško ko nors funkcionalaus ir tuo pačiu tvirto. Apple iPhone modeliai šiuo metu teikia labai platų spektrą ir kiekvienas žmogus gali pasirinkti įvertindamas konkrečius kriterijus, tačiau svarbiausia tai, kad visi jie – tiek seniausi, tiek patys naujausi modeliai yra geras ir populiarus pasirinkimas.

Apple iPhone labai mėgstamas variantas, kadangi:

 1. Jis gana stiprus. Daugelis šiuolaikinių telefonų išties neatsparūs smūgiams. Žmonės tvirtina, kad išsaugoti telefoną ilgiau nei vienerius metus yra praktiškai neįmanoma, kadangi vos kartą nukritęs ant minkšto paviršiaus mobilusis nustoja funkcionuoti. Šiuo atveju Apple iPhone gali pasigirti esantis labai atsparus smūgiams.
 2. Apple kompanijos teikiamos produkcijos yra aukščiausio lygio prisitaikiusios prie moderniausių technologijų. Kai tik pasaulis žengia į priekį siūlydamas kokią nors naują paslaugą – iPhone kartu su juo pateikia ją išmaniajame telefone. Šiuo metu mes telefonu galime skaityti, naršyti, bendrauti, skaičiuoti ir t.t. Visos galimybės atviros ir rekomenduojame jomis pasinaudoti.
 3. Nepaisant to, kad Apple iPhone yra gana brangūs, atsižvelgiant į tai, kiek laiko jie tarnaus – verta įsigyti. Šio telefono modeliai palyginus su kitomis kompanijomis, kaip Samsung ar panašiai – vienas ilgaamžiškiausių pasirinkimų.
 4. Apple teikia įvairiausias programėles, kurios skirtos palengvinti žmonių gyvenimui. Nuo šiol naršyti, skaičiuoti bei domėtis yra taip paprasta. Praktiškai be kur atsidūręs su telefonu, kuriame yra internetas – nesunkiai atrasite visą jam reikalingą informaciją.
 5. Šiuo telefonus galima įsigyti išsimokėtinai, taigi kur kas pigiau gausite jums reikalingą produkciją.
 6. IPhone turi labai specifinio tipo saugumo užraktą, kuris gali užtikrinti, kad niekas kitas nepasinaudos jūsų mobiliuoju telefonu. Tai reiškia, kad net ir probleminėmis sąlygomis telefonas veiks ir funkcionuos tik tokiu atveju, jeigu jūs to norėsite.

Dabartiniai Apple iPhone modeliai pritaikyti prie individualių žmonių poreikių, tad kiekvienas asmuo gali rasti tokį variantą, kuris jam labiausiai patiktų. Kadangi egzistuoja plati pasiūla galite sugaišti kiek laiko, kol tikrai pavyks atrasti poreikius tenkinantį variantą. Svarbiausia yra tai, kad visos galimybės atviros, o pasirinkimų tiek daug, tad susidėliojus prioritetus – viskas įmanoma.

Geriausia Apple iPhone pirkti internetu, kadangi čia galima įvertinti labai daug pasirinkimų už mažiausią kainą. Internete pirkti apskritai yra kur kas geresnis variantas, kadangi:

 • Internete dažniausiai esančių produktų pasiūla yra kiek pigesnė, tačiau kokybė nuo to nenukenčia.
 • Dažniausiai internete galima įvertinti kur kas daugiau pasirinkimų.
 • Kartu su telefonais reikėtų iškart pasižiūrėti, kokie dėklai.
 • Galite gauti virtualią informaciją apie tai, kas jus domina.
 • Pirkti internetu yra kur kas paprasčiau, kadangi net neišėjęs iš namų gausite visą reikalingą informaciją apie jums reikalingas paslaugas.

Telefonas – mūsų gyvenimo dalis. Pasirinkite tokį, kuris tikrai pateisintų Jūsų lūkesčius.

 

Taisyklė „skūpas moka du kartus“ negalioja, kai mobilieji telefonai parduodami iš antrų rankų

 

mobilieji telefonaiLaikas nenumaldomai juda pirmyn. Keičiasi ne tik žmonės, bet ir jų prisitaikymas prie aplinkos. Kaip žinia, prisitaikymas prie aplinkos formuoja pačią aplinką ir formuoja ją taip, kad kuo toliau, tuo lengviau galėtumėme padaryti tai, dėl ko vaikštome ant šios žemės, kad kuo daugiau laiko liktų tam, ką iš tikrųjų mėgstame: užsisakydami maistą į namus mes sutaupome tą kelią, kurį tektų nueiti, jei norėtume patys jį įsigyti; taksi automobilį jau nesunkiai galime išsikviesti mobiliąja programėle; interneto prieinamumas pakilo į neregėtas aukštumas, tad jau bet kurioje vietoje galime prisijungti prie pasaulinio žiniatinklio ir susirasti mums reikiamą informaciją. Daugelis taip sparčiai prisitaikę prie tokio greito gyvenimo režimo, kad net nekyla klausimas – kaip tai padaryti. Visi žino, kad net mažiausioje kelnių kišenėje galima sutalpinti dešimtis filmų, šimtus protą bei atmintį gerinančių žaidimų, tūkstančius knygų ar  prieigą prie milijonų internetinių svetainių. Visą garbę, dėl šitokios gausos pramogų ir saviugdos šaltinių, gali prisiimti išmanieji mobilieji telefonai.

 Kaip išmanieji mobilieji telefonai pakeitė dešimtmečius ar net šimtmečius nusistovėjusią tvarką  vos per kelis metus?

Dar prieš pora dešimtmečių būtumėt skėsčioję rankomis, jei kas būtų paklausęs, koks oras bus kitą savaitę, kaip nusigauti iš Klaipėdos į Rygą arba kaip su Jumis susisiekti, jei vis tik prikaustėte žavios merginos dėmesį naktiniame klube. Dabar panorama su orų prognozėmis pabaigoje, krūva žemėlapių bei susitikimai iš anksto sutartose vietose yra atgyvena. Mobiliųjų telefonų rinka klestėjimo laikai eina į pabaigą, o iš rinkos juos stumia dar paklausesni – išmanieji mobilieji telefonai. Tokio, vos dešimties centimetrų ilgio ir šimto gramų, aparato pagalba galime kalnus nuversti! Žinoma, ne visai tiesiogine prasme, bet tikrai surasime tą kalną, kurio ieškome – navigacija yra ko ne kiekviename telefone. Kaip ir mobiliosios programėlės garderobo atsinaujinimui, naujų pažinčių paieškai; programėlės naudotai spintai parduoti ar įtartino lietaus debesiui patikrinti – tik, op, ir tokia informacija jau Tavo delne.

 Ką daryti, jeigu mane domina išmanusis mobilusis telefonas, bet naujo aparato kaina viršija sukauptą pinigų sumą?

Kaip jau minėjome, laikas juda į priekį šviesos greičiu – prabangą keičia dar didesnė prabanga, o, kur prabanga, ten – ir galimybė išsiskirti iš kitų. Jeigu pasivažinėjote su automobiliu ir po poros metų jis jau nebeatitinka Jūsų išsikeltų standartų, Jūs jį keičiate. Jeigu po metų Jūs vis dar dėvite tą patį rankinį laikrodį, greičiausiai, būsite išėjęs iš mados. Tai ko norėti, kai mobilieji telefonai taip sparčiai vystosi? Kai kurie žmonės nė nelaukia progos pasikeisti telefoną, kuomet senasis sugenda. Tiesą sakant, retas ir techninės garantijos termino pabaigos nesulaukia. Ir tik nedaugelis tokių aparatų pasiekia mažojo brolio rankas, nedaugelis jų atgula į stalčių ir, be abejo, retas yra tiesiog išmetamas į šiukšlių dėžę – dauguma išmaniųjų telefonų, o, beje, ir kitų elektroninių prietaisų, yra perparduodami skelbimuose internete arba laikraštyje.  Pastarasis būdas gal kiek atgyvenęs – pripažinkite, retas jaunuolis nusipirks dienraštį, kuriame aukštomis temomis diskutuoja politikai bei verslininkai. Internetiniai skelbimai yra būdas, kurio dėka už Jums patinkantį mobilųjį telefoną išleisite iki dvigubai mažesnės sumos nei reikalaujama mobiliojo ryšio operatorių salonuose. Jei atsakėme į Jūsų klausimą, atsakykite į mūsiškį – kurių galų tada pirkti brangesnį, jei tokių pat variantų sočiai internetinių skelbimų portaluose?

 Į ką reiktų atkreipti dėmesį, jei vis dėlto nutariau įsigyti telefono apratą iš kito žmogaus internete?

Niekas nežada, kad liksite patenkinti pirkiniu. Tiesa. Tačiau toks pirkimo ir pardavimo būdas jau vystomas kelioliką metų, tad nei viena šių pusių nėra suinteresuota, kad ta katė būtų maiše. Nereikia būti specialistu, kad nuspręstumėte, ar pirkti prekę, jei ši nuotraukoje atrodo ne estetiškai ar net gerokai skiriasi nuo gamintojo pateikiamo modelio. Pirmasis patarimas – pirkite bent jau iš pažiūros Jūsų lūkesčius atitinkančią prekę. Antrasis patarimas – išsiaiškinkite, ar Jus dominantys mobilieji telefonai buvo įsigyti Lietuvoje prekiaujančioje įmonėje – gali atsitikti taip, jog tas telefonas yra kontraktuotas kitos šalies mobiliojo ryšio tinkle, o tai nėra būtent tai, ko ieškote. Telefono gedimai ir visos charakteristikos neatitinkančios problemos turi būti paminėtos, bet apie tai reiktų paklausti dar kartą prieš atveriant piniginę. Tai tik trys smulkūs patarimai, tačiau tinkantys visiems mobiliesiems telefonams. Be kita ko, reikia numatyti pašto išlaidas, jei pardavėjas jų neapmoka ir gyvena kitoje Lietuvos dalyje, reikia numatyti prekės grąžinimo terminą, jei esamas savininkas tai leidžia. Tai tik dar keletas niuansų, kurių negarantuoja internetiniai skelbimai.

 Tikimės, kad ne vienas Jūsų rado kažką naudingo šiame straipsnyje, tačiau taip pat nemažiau tikimės, jog tai, ką perskaitėte, yra iki kaulų smegenų Jums žinoma – tai tebuvo elementrarios taisyklės, kurių laikytis būtina yra taip pat kaip važiuoti dviračiu yra būtina lygsvara. Gerų pirkinių ir patogaus naršymo!