Tag Archive: kaina

Aukštakulniai batai, skirti kiekvienai dienai ir šventei

 

Ar žinojote, kad nuo šiol išskirtinius aukštakulnius batus kas dienai ar būsimai šventei gali įsigyti net mažiau nei už 100 Lt? Taip, tai tikra tiesa ir niekur toli keliauti nereikia. Internetinė prekyba kiekvieną dieną auga ir varle.lt, užsiimanti užsakomųjų parduotuvėlių tinklu, gali pasiūlyti konkurencingas kainas ne tik batams, bet ir didesniems pirkiniams. Tačiau šįkart grįžkime prie aukštakulnių.

   

Puikiai žinome, kad aukštakulniai moteris tarsi pakylėja. Jų kojų raumenys įsitempia, dar labiau išryškėja ir ji pati jaučiasi labiau pasitikinti savimi. Pasaulis akimirksniu nusidažo šviesiomis spalvomis. Ar žinojote, kad batų dizaineriai nori, jog moterys dailiai atrodyti ne tik švenčių metu, bet ir kiekvieną dieną darbe. Dėl šios priežasties jie sukūrė aibę aukštakulnių, kurie gali būti pasirenkami dėvėti kasdien. Bateliai moterims yra būtini, jeigu dirba ofisinį darbą ir tenka bendrauti su klientais. Jie nebūtinai turi būti aukšta pakulne, tačiau svarbu, kad būtų patogūs ir moteris galėtų laisvai judėti, išsirinkti batai nespaustų ir netrintų.

Šiuo metu prekyboje tiek aukštakulniai bateliai, tiek paprastesni batai moterims yra siūlomi pačių įvairiausių spalvų ir dizainų. Nesunkiai juos galėsite išsirinkti ir derinti vis prie kito drabužių komplekto. Tačiau atminkite, kad nėra būtinybės, jog aukštakulniai batai būtų griežtai tokios pat spalvos kaip ir Jūsų rankinė, kostiumėlis, pirštinės ar pėdkelnės. Juos galite rinktis labai laisvai. Jeigu patiko vienas ar kitas modelis, nedvejodama juos įsigykite, nes juk puikiai žinote, kaip po to tenka gailėtis pražiopsojus puikią progą įsigyti naują batų porą.

Kadangi kiekvienu metu laiku yra draugų, švenčiančių  gimimo dienas, kitas sukaktis ar net vestuves, todėl privaloma spintoje turėti ir keletą proginių batelių. Aukštakulniai batai moterims neatsiejamas atributas ruošiantis į šventę. Šiuo metu vis dar „ant bangos“ aukštakulniai „žudikai“, kurie Jus greitai pakels nuo žemės ir su jais galite būti visais 10 centimetrų aukštesnė. Jie puikiai tiks keliaujant į bet kurias draugų vestuves, gimtadienio šventę ar pasilinksminimą bare su draugais. Bateliai gali būti puošti pačiomis įvairiausiomis detalėmis: kaspinėliais, gėlytėmis, ažūro elementais, sagtimis, metalinėmis detalėmis ir pan. Jų dizainą rinkitės pagal būsimos šventės nuotaiką, Jūsų aprangos stiliaus ir visų kitų detalių.

 

Naujiena nekilnojamo turto rinkoje – vertinimo sistema Untu.lt

 

Ar ir Jums ne kartą yra tekę susidurti su parduodamų butų skelbimais, kur kainos gerokai padidintos? Normalu, kad pardavimų agentūros šiek tiek pakelia parduodamų butų kainas siekdamos uždirbti pelno, tačiau kartais tenka pastebėti ir tokių skelbimų, kur kainos visiškai neatitinka realios buto vertės. Tai gana opus reikalas ne tik tiems, kurie nori įsigyti butus, tačiau ir parduodantiems. O jei Jūsų kaina per maža? O jei per didelė? Ir vienas ir kitas variantas pasirodys įtartinas. Kaip tiksliai žinoti, kiek Jūsų butas vertas ir kaip neapgauti savęs ir kitų?

Jei kažkada bandydami įvertinti buto kainą tardavomės su nusimanančiais žmonėmis arba patys bandydavome primesti tikrąją buto kainą, turėdami galvoje dar ir nusidėvėjimą, tai tokiems svarstymams atėjo galas. Internete jau veikia pirmoji NT vertinimo sistema. Tai labai patogus įrankis, kuriuo nemokamai leidžia naudotis untu.lt Kaip tai padaryti? Tereikia užsiregistruoti ir savo ar kaimyno buto vertę sužinosite vos per kelias minutes.

Kaip tai padaryti?

Pirmiausia, Jums reikia užpildyti visus skaičiuoklės laukus. Klausimų nėra labai daug, be to, apskaičiuoti šiandieninei buto vertei užtenka užpildyti vos 85 proc. visų klausimų. Čia Jums reikės pateikti kelis pagrindinius duomenis: įvertinti sienų ir lubų būklę, apibūdinti šildymą, langų ir buto patalpų išdėstymą, bendrijos situaciją, net nupasakoti vietos automobiliui buvimą. Šiems nesudėtingiems klausimams atsakyti Jūs užtruksite tikrai nedaug laiko ir štai jau žinote savo šiandieninę buto vertę. Jau galite ramiai kelti skelbimą su tiksliai žinoma savo būsto kaina. Ketinate įsigyti butą? Ši butų vertės skaičiuoklė taip pat gali pagelbėti. Tokiu pačiu principu galite suskaičiuoti ir Jums patikusio buto vertę. Taip galėsite būti tikri, ar pardavėjas neketina iš šio pardavimo gerokai pasipelnyti. Apsaugokite save nuo apgavikų.

Butų skaičiuoklė yra tikrai seniai rinkoje laukta naujiena. Pagrindinis jos tikslas – kiek įmanoma praskaidrinti butų prekyba ir pardavimą gyventojų tarpe. Kadangi sistema dar visai nauja, kol kas ji veikia tik Vilniuje ir skaičiuoja tik butų vertes. Tačiau ji jau tobulinama ir greitu laiku turėtų pasiūlyti tokią pačią paslaugą ir Vilniaus nuosavų namų gyventojams. Tokia sistema – tai puiki pagalba priimant bet kokius su nekilnojamuoju turtu susijusius sprendimus.

 

Pigūs lėktuvų bilietai ir jų rezervavimas

 

Šiomis dienomis ryškiai į viršų šuoliuojanti kelionių statistika rodo, jog žmonės yra labiau linkę pažinti svetimos kultūros ir papročių kraštus. Populiarėja ne vien įvairūs atostogų kampeliai, bet ir skrydžiai lėktuvu. Lėktuvų bilietai nesukelia daug abejonių, tačiau tie, kas planuoja juos pirkti pirmą karta, rekomenduojama pasidomėti šiuo procesu ir viską atlikti tinkamai.

Skrydžio bilietų rezervavimas internetu gali būti atliekamas vos kelių paspaudimų pagalba. Vos per kelias minutes galima užsisakyti norimo reiso kelionę. Ši paslauga yra atvira 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tai patogu padaryti net ir naktį, ko negalėtume padaryti kitur. Šis procesas atliekamas specialiose skrydžio bendrovių internetinėse svetainėse. Tereikia užpildyti rezervavimo formą ir jūs jau būsite pakeliui į savo išsirinktą šalį. Tačiau ne viskas yra taip paprasta.

Lėktuvų bilietai rezervuojami tik tam tikrose bendrovių internetinėse svetainėse. Jose reikia tinkamai užpildyti specialius rezervacijos formos laukelius. Tai: tinkamos datos ir vietos pasirinkimas, skrendančiojo vardas, pavardė, adresas. (Nurodytu adresu bus pristatyti jūsų užsisakyti bilietai, tačiau juos taip pat galima atsispausdinti ir namuose). Paieškos rezultatų fone išvysite visus galimus reisus su laisvomis vietomis, tad pasirinkite tinkamą kelionės planą ir sėkmingai pereikite prie atsiskaitymo.

Atsiskaitymo procesas atliekamas lygiai taip pat paprastai kaip ir rezervavimas. Svetainėje įdiegtos įvairios atsiskaitymo sistemos leidžia klientams už bilietus sumokėti kreditine arba diabetine banko kortele, paprastu bankiniu pavedimu ar tiesiog grynaisiais pinigais. Lektuvu bilietai jūsų nurodytu adresu bus pristatyti per 2-3 dienas po apmokėjimo. Jeigu bilietus rezervavote, tačiau pamiršote už juos sumokėti, šis jūsų prašymas bus atmestas per 24 valandas.

Bilietą galite gauti ir kitą dieną, jei rezervavimo ir apmokėjimo procesą atliksite iki pietų. Paprastai pristatymas vykdomas kurjerių pagalba. Įvairios įmonės bendradarbiauja su šiomis tarnybomis, todėl prekės į namus pristatomos itin greitai ir patikimai. Tenka sutikti, jog gyvenimas yra nenuspėjamas. Ne kiekviena kelionė būna sėkminga. Lėktuvų bilietai už neišnaudotą skrydį nesuteikia galimybės atgauti prarastos pinigų sumos, todėl apie kelionę turite iš anksto pagalvoti. Tai svarbus sprendimas tiek jums, tiek jūsų finansams.