Nuomojame vietą reklamai internete

Rašytojai

Tekstų rašymas – labai specifinis darbas reikalaujantis kai kurių savybių, kurios yra ne pas visus. Tai puiki lietuvių kalba ir gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis, suvokti, kad skaitytojas gali nesuprasti nieko apie rašomą dalyką ir mokėti paaiškinti sudėtingus dalykus paprastais žodžiais. Rašymas neatsiejamas nuo informacijos paieškos, o tai reiškia, kad rašytojas privalo mokėti puikiai ieškoti informacijos, žinoti pagrindinius paieškos sistemos principus.

Rašymas internetui yra gana specifinis taip pat. Viskas, kas yra internete turi išliekamąją vertę. Jei tekstai yra kokybiški, jie vertinami vis labiau ir labiau su amžiumi. Be to ir paieškos sistemos nuolatos deklaruoja, kad joms svarbu kokybiški tekstai. Lietuvių kalbos robotai dar tinkamai neskaito, tad jie negali suprasti, kur kokybiškas tekstas, o kur ne, tačiau skaitytojas – ne robotas ir jo taip lengvai neapgausi…

Interneto tekstas yra kitoks. Jis iš tiesų nėra skaitomas, tik skenuojamas. Dėl to interneto tekstų rašytojai turi aiškiai žinoti, kaip skaito žmogus, kad galėtų tinkamai išdėstyti informaciją ir atkreipti dėmesį į svarbiausius momentus.

Seniau tekstus dažniausiai rašydavo žurnalistai. Dabar jų paslaugos tapo pernelyg brangios, todėl šio darbo ėmėsi blogeriai – savamoksliai rašytojai ir leidėjai, patys leidžiantys savo tinklaraščius it elektroninius žurnalus. Jų paslaugos kur kas pigesnės, o kokybė beveik nesiskiria nuo profesionalaus žurnalisto parengto teksto, todėl natūralu, kad verslas po truputį juos atranda.

Šis tinklaraštis yra dar viena vieta, kur tokie rašytojai publikuoja savo tekstus. Jei manote, kad ir jūsų tekstai turėtų čia atsirasti, kreipkitės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.