Nuomojame vietą reklamai internete

Visų vertinamas poilsis Palangoje

Palanga – vienas dažniausių miestų, kurį girdime vasaros atostogų metu. Kartu su šiuo kurortu siejasi tokios frazės kaip smėlėti paplūdimiai (ką, beje, ne taip dažnai rasime užsienio kurortuose), triukšminga J. Basanavičiaus gatvė, Palangos tiltas, karšti čeburekai ir šaltas alus. Poilsis Palangoje – dažnas variantas daugelio Lietuvos porų ar šeimų. Čia mums – viskas sava: kalba, maistas, žmonės, iš kurių minios dažnai galima sutikti pažįstamų, oras, kad ir ne visada lepinantis saulės spinduliais.

Nors, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet vasaros pradžioje visi burba, kad atostogausiu bet kur, tik ne Palangoje, tačiau įpusėjus vasarai, ypač ilgųjų savaitgalių dienomis, kai tenka iš eilės mėgautis keliomis laisvomis nuo darbų dienomis, tame pačiame visų mylimame ir kartu keikiamame kurorte vėl sutinkame masę lietuvių, įvažiuojant ar išvažiuojant iš kurorto mus pasitinka automobilių spūstys. Tad kad ir kaip bebūtų, Palanga lieka Palanga ir ji turi kažką tokio, kas mus taip traukia kasmet sugrįžti.

Tuomet klausimas, kodėl užsienio turistų grupės, atvykę iš kaimyninių ar tolimesnių šalių, vieną kartą apsilankę Palangoje, iš karto jau rezervuoja nakvynę kitam sezonui. Jie itin vertina patį gražiausią Lietuvos pajūrio kurortą, kuris įsikūręs prie pat Baltijos jūros, čia juos pasitinka nuostabūs smėlio paplūdimiai, kvepiantys pušynai, gaivus jūrinis klimatas, puiki atmosfera, kuria tiesiog spinduliuoja skambi J. Basanavičiaus gatvė, šalia Palangos esantys pramogų parkai. Patogu, kad lengvai galima išsinuomoti dviratį ir lėkti kartu vėju miško takeliais, ar specialiai nutiestais dviračių takais.

Kadangi šiomis dienomis nuolat skubame, neretai pamirštame, kad esame nusipelnę ar mums paprasčiausiai priklauso kasmetinės atostogos darbe. Būtina skirti keletą dienų ar savaičių poilsiui, kad ir toliau išliktume energingi, žvalūs. Idealiausias variantas, mėgstantiems jūrą bei natūralią gamtą, pušynais kvepiantį orą  – poilsis Palangoje.

Patarimas visiems poilsiautojams, kurie nori be rūpesčių pailsėti – pasirūpinkite būsima nakvyne iš anksto, kad nebereikėtų gaišti laiko vaikštant iš vieno viešbučio į kitą girdint tą pačią frazę: “Deja, laisvų kambarių nebėra.”. Galbūt išdrįsite ir Jūs rezervuoti vietą nakvynei ateinančiam sezonui dar šią vasarą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.