Nuomojame vietą reklamai internete

Parduodami butai Vilniuje kiekvienais metais vis populiaresni

Jau kelis metus iš eilės Lietuvoje ypač aktyvi NT rinka. Kiekvienais metais fiksuojama vis daugiau pirkimo ir pardavimo sandorių. Didmiesčiuose norinčių įsigyti būstą visuomet yra daugiau. Todėl parduodami butai Vilniuje kiekvienais metais vis populiaresni. Kokia pasiūla šiuo metu yra ir ko tikėtis iš naujo buto sostinėje?

Išskirtinė vieta

Vilnius yra didelis miestas, todėl pasirinkimas gyvenimo vietai čia yra labai platus. Jeigu pradėsite ieškoti įsigijimui buto sostinėje, pamatysite, kad galite gyventi skirtingose vietose. Vieniems labiau patinka miesto centrinė dalis, kiti mieliau ieško nuošalesnių daugiabučių kažkur miegamuosiuose rajonuose, o dar kiti ieško išskirtinių vietų netoli šilo, parko ar upės.

Ypač patrauklias vietas gyvenimui siūlo NT projektų vystytojai, kurių parduodami butai Vilniuje dažniausiai siūlomi neatrastose vietose, kuriose visuomet sutvarkyta aplinka, įrengta infrastruktūra. Patogi vieta mieste ir toks aprūpinimas sukuria patogų gyvenimo ritmą. 

Stilingas įrengimas

Kuo platesnis pasirinkimas, tuo didesnė galimybė rasti kažką išskirtinio. Sostinėje tikrai butą ras skirtingų poreikių žmonės ir tie, kurie mėgsta skirtingą įrengimą. Jeigu pirksite naujos statybos butą, įrengimu galėsite pasirūpinti patys. Tačiau sostinėje ne ką mažiau populiarūs ir jau įrengti butai. Panaršę skelbimus, rasite puikių apstatymų ir butų, kurie parduodami su visais baldais bei technika. Net ir išrankiausi ras jų skoniui tinkamą varaintą.

Ilgalaikė investicija

Tyrimai rodo, kad lietuviai labiausiai linkę investuoti į nekilnojamojo turto įsigijimą. Pirmiausia, daugelis mūsų siekiame turėti nuosavą būstą ir tokį bent vieną įsigyti per visą gyvenimą. Todėl Lietuvoje ne tokia aktyvi būsto nuomos rinka, jeigu palygintume tai su kitomis vakarų šalimis. Nes daugelis žmonių siekia gyventi nuosavame, o ne nuomojamame bute ar name. Todėl parduodami butai Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose metai ši metų yra tokie paklausūs.

Be to, stebint pastaruoju metu nesustabdomai kylančias nekilnojamojo turto kainas, butas Vilniuje tampa ir labai gera investicija. Butai perkami ne tik planuojant juose gyventi, bet ir norint investuoti. Pavyzdžiui, kai kurie pirkėjai ieško įsigyti butų, kuriuos galėtų išnuomoti ir taip ilgam laikui susikurti pasyvias pajamas. Taip pat pardavėjai pastebi ir investuotojus, kurie perka butus, juos atnaujina, o tuomet parduoda už ženkliai didesnę kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.