Nuomojame vietą reklamai internete

Merino vilnos privalumai

Artėjant vėsiems orams, visi ieškome šiltesnių rūbų ar avalynės savo spintose. Vienas iš mėgstamiausių ir šilčiausių audinių yra natūrali vilna.

Artėjant vėsiems orams, visi ieškome šiltesnių rūbų ar avalynės savo spintose. Vienas iš mėgstamiausių ir šilčiausių audinių yra natūrali vilna. Tačiau šiandien aptarsime ne mums įprastos vilnos privalumus, o merino vilnos naudą. Smulkūs merino vilnos pluoštai padeda išlaikyti kojų ir kūno šilumą žiemą ir vėsą vasarą, todėl galite dėvėti merino vilnos rūbus ištisus metus! Štai keletą priežaščių, kodėl merino vilnos kojinės, šlepetės ar liemenė yra geriausia investicija:

Merino vilna yra minkšta

Pamirškite niežtinčius ir kandančius, senus močiutės vilnonius megztinius. Smulkių merino vilnos pluoštų skersmuo yra daug mažesnis, o tai suteikia jai daugiau lankstumo švelniai sulenkti, kai ji yra prispaudžiama prie odos, todėl išvengiama bet kokio niežulio ar diskomforto. Dėl smulkių pluoštų merino vilna taip pat yra daug lengvesnė už įprastą vilną. Merino vilnos šlepetės moterims yra ypač lengvos, Jūs net nepajusite, kad jas dėvite.

Merino vilna yra patvari

Merino avys gali išgyventi ekstremaliomis oro sąlygomis, dėl nuostabios vilnos pluoštų sudėties. Merino avių vasarinis kailis yra lengvas, jis gali avis atvėsinti, net kai lauke tvyro +30 ° C temperatūros, o žiemą, avys užsiauginą papildomą vilnos sluoksnį, kuris apsaugo nuo –10 ° C temperatūros. Toks audinys yra patvarus bet kokiomis oro sąlygomis. Merino vilna yra natūraliai 100% ekologiškas audinys. Merino avys paprastai kerpamos vieną ar du kartus per metus, todėl jos automatiškai užaugina naują kailį. Merino vilna taip pat yra audinys, kurio nereikia plauti taip dažnai, kaip kitų, o tai ne tik daro teigiamą poveikį aplinkai, tai padeda išlaikyti Jūsų merino vilnos gaminį, atrodantį kaip naują daug ilgesnį laiką. Tad įsigyje merino vilnos šlepetes ar kojines, jomis galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

Šilumos palaikymas

Merino vilna padeda sušildyti, nes izoliuoja, o ne sulaiko šilumą. Merino vilnos pluoštai turi natūralų gofruotumą, leidžiantį sulaikyti negyvą orą ir veikti kaip izoliatorius ir buferis nuo šalto oro ir sąlygų. Tai padeda išlaikyti jūsų kūno tolygesnę ir šiltesnę temperatūrą.

Tai kvėpuojantis, antimikrobinis audinys

Merino vilna, dėl savo drėgmę sugeriančių savybių, gali išlaikyti nepageidaujamus kvapus, tad toks audinys puikiai tiks žmonėm, susiduriančiais su prakaito problemomis. Tai yra natibakterinis audinys, vilna lengvai pašalina ir išgarina visus microbus ir purvus. Natūrali vilna turi daugybę nuostabių savybių, tačiau merino vilna, ją lenkia keliais žingsniais. Ji yra daug švelnesnė, minkštesnė, malonesnė prie kūno medžiaga. Nereikalaujanti intensyvios priežiūros, merino vilna, Jums suteiks ilgaamžius produktus, kuriais galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje, galite rasti daugybę merino vilnos gaminių. Moteriškų ir vyriškų šlepečių namams, kojinių, batū padukų ir net liemenių. Apsipirkite greitai ir saugiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.