Nuomojame vietą reklamai internete

Oras vanduo šildymo privalumai

Negalintiems apsispręsti dėl to, kokią šildymo pasirinkti, norime iš visos šildymo priemonių gausos išskirti oras vanduo šildymo siurblius ir aptarti jų privalumus. Mūsų krašte nėra populiaru pasisakyti už žalias idėjas, aplinkos apsaugą, bent jau tarp paprastų vartotojų tai tikrai, o ne įmonių ar valstybinių įstaigų kurios yra priverstos rodyti pavyzdį. Net ir mokinys gali suprasti, kad šildymo būdas kai energija gaunama iš oro yra pašangus ir daug mažiau teršia aplinka nei bet kokio kieto kuro deginimas ktile ar židinyje. Tai būtų pats didžiausios oras vanduo privalumas bendrąja prasme, nors kiekvienas žmogus naudą supranta skirtingai ir dej stokojame supratimo, tai kas naudinga gamtai, tas naudinga ir mums šiandien, ir mūsų vaikams ateityje.

Naudą vartotojai gerausia supranta per išlaidas kiek tenka per mėnesį užmokėti už namų šildymą. Šioje srityje šilumos siurbliais yra vieni ekonomiškiausių. Jei už vieną kubinį metrą supjautų ir suskaldytų malkų mokėsite 50eur tai jums reikės bent kelių kubinių metrų visam mėnesiui, tuo tarpu tokią sumą nudodami šilumos siurblį išleisite tik per šalčiausius žiemos mėnesius. Taigi, pranašumas lyginant šildymo sąnaudas yra akivaizdus.

Jeigu šildymo katilą keičiate ne pirmą kartą, šilumos siurblio privalumus įvertinsite iš karto. Tai yra visiška aptarnavimo nebuvimas, tik reguliavimas. Jums namuose tikrai nereikės nieko daryti, tačiau turėsite bent kartą per metus išsikviesti įrenginį sumontavusios įmonės meistrą kuris apžiūrės sistemą, atliks techninį aptarnavimą ir patars dėl tolimesnio naudojimo.

Oras vanduo šildymo katilai ruošia vandenį ne tik grindininiam šildymui bet ir voniai bei maisto ruošimui. Reikia paminėti svarbų aspektą apie kurį dažnai nutylima, kadangi buitiniamaudojimui reikalinga ne mažiau kaip 60 laipsnių vanduo, karštas vanduo paruošiamas naudojant elektros energiją. Šio tipo katilai veikia visiškai be garso, tai aktualu mažos kvadratūros kotedžuose kur įrenginys stovi bendroje patalpoje. Jei dujinio katilo darbą esant maksimaliam veikimui galima girdėti gana gera, tai oras vanduo siurbliai neskleidžia išvis jokio garso.

Paskutinis, tačiau tap pat gana svarbus oras vanduo šildymo būdo privalumas yra jo dvejopa paskirtis, nes siurblys gali būti naudojamas ir vasarą, vasaros metu šaltas vanduo cirkuliuodamas grindyse vėsina kambarius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.