Nuomojame vietą reklamai internete

Lūpų formos korekcija

lupos

Ne veltui sakoma – dviejų vienodų žmonių nėra. Gamta mus apdovanoja ne tik akių spalva, kūno proporcijomis, bet ir veido bruožais. Deja, ne  visuomet įgimtais bruožais esame patenkinti.  Tuomet verta pasinaudoti galimybe atrodyti taip, kaip norime – kreiptis į plastikos chirurgijos specialistus. Šiandien pakalbėkime apie vieną svarbiausių veido dalių – lūpas. Kokie lūpų formos korekcijos būdai ir ką verta apie juos žinoti?

  • Lūpų injekcijos

Tai bene populiariausia lūpų formos korekcijos procedūra. Jos metu į lūpų audinius sušvirkščiamas užpildas, kurio pagrindinė sudedamoji dalis – hialurono rūgštis. Procedūra koreguoja lūpų formą, jos tampa pilnesnės, o lūpų kontūrai ryškesni. Efektas išlieka nuo 6 mėnesių iki 2 metų, priklausomai nuo preparato tipo, individualių organizmo savybių ir kitų aplinkybių. Nors procedūra saugi ir gana nesudėtinga, tačiau specialisto patirtis ir kompetencija yra būtina. Rekomenduojame kreiptis į GP kliniką, kurioje teikiamos profesionalios paslaugos. Daugiau informacijos rasite čia: https://gpklinika.lt/lupu-formos-korekcijos/ .

  • Lūpų implantai

Šios procedūros metu pro nedidelį (apie 4 mm ilgio) pjūvį į lūpų vidų patalpinamas implantas. Jo dydis parenkamas individualiai pagal esamas lūpų savybes ir norimą pasiekti rezultatą. Operacija gali būti atliekama tik vienai lūpai arba abiems lūpoms. Nors procedūra yra intervencinė, tačiau greita (trukmė apie 30 min) ir nerizikinga. Poveikis išlieka mažiausiai dvejus metus.

  • Riebalų persodinimas

Iš tam tikrų vietų paimtų riebalų persodinimas į lūpas taip pat plačiai naudojamas lūpų korekcijos būdas. Dažniausiai naudojami šlaunų, pilvo sėdmenų riebalai. Operacija teikia dvigubą naudą – patobulinta lūpų forma ir pagražinta kūno vieta, iš kurios imti riebalai. Procedūra šiek tiek sudėtingesni už kitus lūpų korekcijos būdus, jos metu naudojama intraveninė nejautra, o trukmė – nuo 1 iki 2 valandų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.