Nuomojame vietą reklamai internete

Kreditas internetu: pagalbos ranka ar skęstančiojo pribaigimas?

kreditas internetu

kreditas internetuPinigai – dar ne viskas.

Šiandieninė visuomenė  smarkiai sumaterialėjusi.

Tokie ir panašūs teiginiai dažniausiai sklinda iš tų žmonių lūpų, kurių piniginis nepriteklius nekankina. Kai tenka gyventi “suveržtais diržais”, aiškiai pajuntama, kokie svarbūs pinigai. Jų neturėjimas sukelia nestabilumą ir netikrumą dėl ateities. Gerai bent tiems, kurie turi užnugarį ir yra  garantuoti, jog ištikus tikrai rimtai nelaimei, atsiras galinčių padėti finansiškai. Didelė dalis neturi ir to. Visgi išeitis  – kreditas internetu. Tiesa, tai vienkartinė pagalba ir prieinama tik asmenims, atitinkantiems paskolos gavėjo kriterijus. Ši paslauga visuomenejė vertinama kontraversiškai: išteisinti ją ar nuteisti?

Privalumai:

  • kreditas internetu neretai tampa vienintele galimybe susidoroti su žaibiško sprendimo reikalaujančiomis problemos: atsiskaitymas už komunalines paslaugas, būtiniausių maisto produktų ar žieminių batų vaikams įsigijimas, išlaidos medikamentams.
  • paskolos proceso ypatybės lemia, jog, teigiamo atsakymo atveju, pinigai greitai atsiduria banko sąskaitoje arba kišenėje. Greitųjų kreditų veikimo žaibiškumas – pastarųjų privalumas lyginant su komerciniais bankais. Gyvenime tikrai pasitaiko situacijų, kai pinigų prireikia čia ir dabar.
  • skolinimasis ir paskolų bendrovės – abiems pusėms naudingas sandoris, o ne išmaldos prašymas. Nereikėtų stebėtis, jog kai kurie žmonės, net ir turėdami savo aplinkoje finansiškai padėti galinčių žmonių, naudojasi greitųjų kreditų bendrovių paslaugomis. Net liaudies išminčiai nepataria nei skolinti artimiems nei iš jų skolintis – nebent norima sugadinti tarpusavio santykius.

Trūkumai:

  • kreditas internetu – tai skola, kurią būtina grąžinti kartu su nustatyto dydžio palūkanomis. Prieš kurį laiką pastarosios buvo tikrai įspūdingos, tačiau Lietuvos bankas nustatė tam tikras, protu suvokiamas ribas. Griežti reikalavimai tam ir reikalingi, jog paskolos gavėjas galėtų ne tik laiku suokėti įmoką, bet ir pasiliktų pakankamai pajamų pragyvenimui.
  • neracionaliai mąstančiam žmogui žaibiškai gauti pinigai gali suformuoti priklausomybę. Kaip minėta, greitąsias paskolas reikėtų vertinti kaip vienkartinę, o ne nuolatinę pagalbą. Reikia ieškoti kitų legalių pajamų didinimo būdų, o ne tikėtis, jog kiekvieną kartą bus galimybė pasiskolinti.
  • paskolos sąlygų nesilaikymas – asmeninės kredito istorijos suteršimas. Asmeniui, nesugebančiam vykdyti finansinių įsipareigojimų, atsiranda kliūtys gauti kitas greitąsias, vartojimo ar būsto paskolas.

Sunku vertinti, kas svaresni – pliusai ar minusai? Tai priklauso nuo kiekvieno besiskolinančio situacijos. Tiesiog reikia įvertinti abi puses – gal tai padės priimti sprendimą, skolintis ar ieškoti kitų galimybių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.