Nuomojame vietą reklamai internete

Kaip apsisaugoti nuo virusų?

Nebeįmanoma įsivaizduoti šiuolaikinio gyvenimo be kompiuterių, tačiau daugelis žmonių vis dar nesuvokia didžiulės rizikos, susijusios su nuolatine sąveika su technologijomis.

Suprasti, ką virusas gali padaryti jūsų kompiuteryje, yra pirmas žingsnis siekiant apsaugoti jūsų sistemą ir apsaugoti savo šeimą nuo atakų.

Visi virusai kelia tiesioginę grėsmę jūsų kompiuteriui, paslėpti virusai dažnai kibernetiniams nusikaltėliams ir įsilaužėliams leidžia įdiegti daugiau kenksmingų programų, tokių kaip kirminai ir Trojos arklys.

Virusas sulėtina jūsų kompiuterį ir netgi gali jį visiškai sustabdyti, gali atlikti kenksmingus veiksmus, pavyzdžiui, atverti duris   įsilaužėliams kompiuteryje, per kurias jie gali patekti į sistemą ir perimti jos kontrolę, arba pavogti neskelbtiną asmeninę vartotojo informaciją,

Sunkiausiais atvejais virusas gali sugadinti svarbius kompiuterio failus, todėl sistema tampa praktiškai nenaudinga.

Todėl privalote pasirūpinti savo kompiuterio apsauga nuo virusų.

Įsitikinkite, kad visose jūsų programose įdiegta naujausia antivirusinė programinė įranga. Tai pirmiausia pasakytina apie operacinę sistemą, saugos programinę įrangą ir interneto naršyklę, tačiau tai taip pat svarbu bet kuriai programai, kurią naudojate dažniausiai.

Taip pat svarbu vengti veiklos, dėl kurios gali kilti pavojus jūsų kompiuteriui. Tai apima nepageidaujamų el. pašto priedų atidarymą, nežinomų tinklalapių lankymąsi, programų atsisiuntimą iš nepatikimų svetainių. Kad kuo mažiau užsikrėstų virusu, kiekvienas šeimos narys turi suprasti ir laikytis šių rekomendacijų.

Būtina kontroliuoti vaikų veiklą internete, įsitikinti, kad jie nelanko įtartinų svetainių ir neatsisiunčia atsitiktinių programų ar failų.

Kaip įdiegti infekcijų prevencijos ir virusų aptikimo programinę įrangą

Internete siūloma nemokama antivirusinė programinė įranga, tačiau dauguma jos nėra pakankamai patikima, kad užtikrintų visapusišką apsaugą, arba nėra reguliariai atnaujinama, kad būtų užtikrintas saugumas.

Geriausia būtų rasti konkurencingą kainą siūlantį saugumo sprendimą, kuris siūlo nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte pamatyti programinės įrangos veikimą prieš priimdami sprendimą pirkti ir suprasti, kaip jūsų kompiuteris veiks po valymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.